Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Spolužačky a panic erotické povídky

Měl jsem těsně před 16tými narozeninami a byl jsem panic. Řekl jsem si, že bych mohl přemluvit jednu opravdu pěknou spolužačku k sexu. Nenápadně jsem s ní naváděl konverzaci na sex a ve správnou chvíli se jí zeptal, jestli by si nechtěla zašukat. Usmálo se na mě štěstí, odpověděla ano a prý jestli by nevadilo, kdyby pozvala ještě jednu kámošku s bráchou. Mně to nevadilo, proč taky. Aspoň si víc zašukáme.

Už jsem se nemohl dočkat, přijde víkend. Celý týden jsem byl nadrženej jak já nevím co. Pak konečně přišla sobota a všichni jsme se sešli v prázdném domě u mé kamarádky Evy. Její kamarádka byla taky moc pěkná a její brácha byl typickej sportovec, což bylo později vidět na jeho vymakaným těle. Už jsem pochopil, proč ho pozvala taky. nejdříve jsme trošku popili a povídali si, jenže jsme už byli trošku nadržení, tak jsme se začali dotýkat a líbat.

Její kamarádka uměla fantasticky líbat. Pěkně jsme se dotýkali jazyky a přitom se hladili. Pak jsem jí začal pomalu svlékat a můj kolík vstal samou radostí. Na patnáctiletou holku měla pěkný tělíčko. Její hbitá ručička už mi rozepla poklopec a hladila moji dlouhou kládu. Postavil jsem se, sundal tričko🡕 a kalhoty🡕 a ona mi ho začala parádně kouřit. Přitom mi hladila kulky a střídala lízání žaludu a koulí. Dlouho jsem to nevydržel a vystříkal se jí do pusinky a ona všechno sperma spolykala. Jo a mezitím Evu krásně udělal její brácha. Pěkně jí vylízal kundu a análek až se z toho udělala. Tekla jí šťávička a ona mu to hezky oplatila. vystříkal se snad dřív než já.

Pak jsem vylízal tu svoji kundičku, svíjela se u toho jak had. A jak ležela na gauči tak sem ho do ní šoupnul. Byla pěkně těsná ale dostal jsem se do ní celou svojí délkou. Řvala u toho jak na lesy. Eva mezi tím jezdila na koníčkovi, skákala na něm jak smyslů zbavená. Tu svou jsem pak začal zpracovávat zezadu. Ležela pěkně na všech čtyřech a pěkně se na mě vyšpulila. Začal jsem ho proto do ní vrážet ze všech sil. Pak jsem jí vylízal análek a pěkně jí ho tam strčil. Zezačátku trošku bolestivě křičela ale pak se jí roztáhnul a křičeli jsme rozkoší. Jenže se mi chtělo stříkat a tak nezbývalo, než jí naplnit prdelku. Eva mezitím došukala s tím svým a koukám, mrdka jí tekla z análku a kundičky. Byla to fakt divoška, když už tak brzo byl vystříkanej.

Pak jsme se vyměnili, Evička se teď projela na mě-vystříkal jsem se do ní dvakrát a brácha opíchal svoji sestru. chvíli jsme si odpočinuli a pak přišel zlatý hřeb-sendvič. Přesunuli jsme se do ložnice a já si lehnul, Eva si na mě sedla, pěkně ji vklouznul do análku a kolega jí nabral do kundy. dělali jsme to, až jsme se udělali každý do svý dírky. Jo a jeho ségra se před něj postavila a musel jí vylízat kundu zatímco šukal Evičku. Pak jsme se vyměnili a za chvíli jsem jí lízal kundu já. Evička potom lezla z postele po čtyřech, nebyla schopna ovládat svalstvo. Pak jsme si smlsli na sestře. Křičela jak děvka - "Šukejte mě, jo pěkně hluboko, udělejte se mi tam!!" Brzo jsme se udělali, taky díky jejím těsným dírkám a pěknýmu povzbuzování. Byli jsme sice unaveni, holkám mrdka tekla po nohách a když se brácha a já udělali do jejích dírek, tak u toho vyjekla. Byla přenádherná sobota, až tak moc, že jsme v neděli pokračovali. Už jsme konečně přišli o panenství a tak se to muselo oslavit. později přišli nabítky od jiných holek, co by si rády zašukali, ale to je na další povídky.

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře