Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Stará láska nerezaví erotické povídky

Byl letní den a já jsem byl s mojí o rok starší spolužačkou (byla to moje první láska, která nijak nedopadla) domluvenej, že půjdeme ven. Dlouho jsme se neviděli a tak jsme měli docela dost témat o čem se bavit. Bavili jsme se o škole, o plánech na prázdniny a tak celkově o tom jak se nám vede. Uběhly asi dvě hodiny a najednou mě z ničeho nic pohladila po stehně...zarazil jsem se a ona řekla , , To si tě nemůžu jen tak pohladit, ale jestli ti to vadí...".

Odpověděl jsem, že mi to nevadí jen že mě to překvapilo. Nechali jsme to a bavili se dál, jenže za chvilku mě pohladila znova tentokrát na tváři. Tentokrát jsem se nad tím jenom usmál a dál to neřešil. Pomalu se začala zatahovat obloha a tak jsem jí nabídl, že jí doprovodím domů, souhlasila a tak jsme šli. Když jsme došli před její byt začínalo už silně hřmít a krápat. Nabídla mi jestli nechci k ní, že doma do druhého dne nikdo nebude a že se sama bojí bouřky. Byla to krásná holka, špinavá blond, krásný oči, odzbrojující úsměv, prsa přesně do ruky, nádhernej zadek a malý roztomilý chodidla. Nejenom že byla hezká fyzicky ale i vnitřně- chytrá, milá, měla smysl pro humor, nebyla s ní nuda a žádná namyšlená pipinka. S tímhle co tu předemnou stálo jsem se dlouho nerozmýšlel a ihned jsem kývnul. Doma mě zavedla do jejího pokoje a nabídla mi něco k pití. Posadili jsme se na postel a chvilku si povídali a sledovali bouřku. Opravdu se bála a byla na mě doslova přilepená. Po nějaké chvilce, kdy bouře začala ztrácet sílu se mi posadila na klín a dívala se mi do očí a držela za ramena. Po chvíli se mě zeptala - , , Mrzí tě, jak to mezi námi dopadlo ?" Odpověděl jsem, že ano ale... To už jsem nedořekl, protože mě začala líbat a už nic slyšet nepotřebovala. Za chvilku jsem cítil jak mi sundává tričko a jak vede mé ruce po jejích zádech k zapínání podprsenky. Pochopil jsem, že asi nechce zůstat jen u líbání a tak jsem jí podprsenku bez problémů rozepl, něžně jí hladil po zádech a nakonec jí sundal tričko i podprsenku. Zůstal jsem sedět s otevřenou pusou, protože to co jsem viděl byla naprostá krása a tento pohled se líbil i poručíku v podpalubí protože teď už stál v naprostém pozoru. Netrvalo dlouho a začala mi rozvazovat tkaničku, kterou nosím místo pásku. Ještě však než mi sundala kalhoty🡕 jsem jí položil na postel a sundal jsem jí její kalhoty🡕 a začal jsem jí líbat na prsou a přes břicho jsem šel až k jejímu rozkroku kde jsem jí pomalu sundal kalhotky a polaskal její kundičku. Byla krásná... oholená, pysky krásně růžové... žádná taková ta vytahaná. Zachvěla se a cítil jsem jak vlhne, tahala mě za vlasy a objímala mě nohama kolem ramen. Poznal jsem, že se jí to líbí a tak jsem chtěl aby si to užila a nějak jsem zapomněl na sebe a na svého poručíka. Netrvalo dlouho a za mojí snahu se mi dostavila odměna v podobě jejího orgasmu. Lehl jsem si vedle ní a políbil jí na tvář. Otočila se ke mě bokem a rukou mi přejela od břicha až do rozkroku. Už jsem se nemohl dočkat.

Stáhla mi kalhoty🡕 a zpod polštáře vytáhla kondom, který mi celkem neohrabaně nasadila. Opět jsem ji položil na postel a připravoval se na průnik její nádhernou jeskyňkou. Těsně předtím než jsem zasunul jen řekla, ať jsem něžný, že je to poprvé. Byl jsem překvapený, že tak hezká holka o to chce přijít se mnou a tak jsem byl tak něžný jak jsem jen uměl. Uvnitř jeskyňky jsem narazil na menší odpor a tak jsem jí políbil a lehce zatlačil. Zasténala ale ne bolestí nýbrž slastí. Když jsem viděl, že je vše v pořádku, začal jsem pomalu a pravidelně přirážet a postupně zrychlovat. Bylo krásné sledovat jak si to užívá. Dělali jsme to dlouho, samotného mě překvapilo, že jsem se stále neudělal. Později to však přijít muselo a když došlo na otázku kam s mojí náloží, ukázala na svá prsa a břicho. Oba šťastní jsem si lehli vedle sebe a popadali dech. Poté jsme se šli spolu osprchovat a protože bouřka stále neustála naopak zesílila strávil jsem s ní noc a domů jsem šel až druhý den po obědě. Předtím než jsem odešel mi řekla, že by se mnou chtěla strávit léto a nejen jako s kamarádem, odvětil jsem že to bych moc rád a dlouze jsem jí políbil a s nepřetržitým očním kontaktem a úsměvem jsem couval domů.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře