Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Stopař David erotické povídky

Byl parný červenec, pátek a ještě k tomu třináctého. Od rána se mi nedařilo a byla jsem ráda, když jsem kolem 18 hodiny vypadla z práce a ujížděla po strakonické silnici do své chalupy. Kousek za Prahou se objevil stopař. Nikdy jsem ještě nezastavila, ale tentokráte ano, ani jsem nevěděla proč. Byl to muž kolem třicítky, v obleku, s malým kufříkem a usedl vedle mne aniž by se zeptal kam mám namířeno.

Představil se jako David a jinak snad 10 km seděl a mlčel. A najednou se auto začalo smýkat a mě se podařilo zastavit u krajnice. Byla prázdná pneumatika. David si hned odložil sako a začal kolo vyměňovat. Za chvíli už jsme ujížděli dál. Odbočila jsem k chalupě, ale ani se nedivil. Dáš si kávu🡕 , zeptala jsem se a začala mu tykat. Odpověděl, že rád a když jsme dojeli k chalupě, pomohl mi z kufru s nějakýma maličkostma, které jsem vezla na chalupu. Všimla jsem si, že má stále pěknou bouli mezi nohama a živě jsem si představovala, že je asi pěkně vybavený . Roční sexuální půst mi začal bouřit hormony. Nepůjdeme se osprchovat, zeptala jsem se Davida a táhla ho do koupelny. Sice koukal vyděšeně, ale nebránil se. Svlékla jsem se, stoupla pod sprchu a nechala si bičovat nahé tělo proudem vody. Svlékni se a pojď ke mě šeptala jsem vzrušeně. David se svlékl jen do trenek a vlezl v nich za mnou do sprchy. Začala jsem ho líbat. Ukaž mi to nařádíčko, je mi jasné že to bude nějaký velikán, když ho tak schováváš. Tak se podívej sama zašeptal a poodstoupil ode mne. Byl tak veliký, že jsem ani nemohla stáhnout trenky. To co z nich pak vyskočilo mě skoro porazilo a z úst mi vyšlo - do prdele to je ale kláda. Zasmál se a zeptal se, zda se jí nebojím. Na důkaz své odvahy jsem poklekla a začalo ho kouřit. Dalo mi dost práce než jsem ho nasoukala do pusy skoro celého. Syšel jako had a držel mě pevně za vlasy. Ivo, prosím ne, vystříknu zašeptal a i kdybych ho nechtěla polykat (já ale chtěla a moc ráda) bylo by už pozdě na vytažení z úst, protože s jeho ocasu stříkala láva teplého, hustého semene přímo na mé mandle. Promiň, špitl a byl rudý jako karafiát. Prosím Tě neomlouvej se a pojď do ložnice. Lehli jsme si vedle sebe a já se mu ho snažila pohonit, aby se znovu postavil, neboť jsem chtěla protáhnout svou dlouho nešoustanou kundičku. Alice nezlob se, ale teď se mnou tak hodinu nebude nic, ale jestli chceš, uspokojím Tě jinak. Nemusíš, zatím si popovídáme navrhla jsem a on se usmál a řekl - tak se ptej. Měřil sis ho někdy ? Zasmál se a řekl, že ano.

Hm a kolik, zněla další moje otázka. 28 na 5 odpověděl a večer otázek a odpovědí pokračoval. Šukal už hodně žen ? No víš Alice, ani moc ne a hlavně jsem ještě nešukal s mladou. Ale panic tedy nejsi že, zděsila jsem se, kolik Ti je roků ? Zase se usmál a řekl, že panic není a je mu 29 let. Díky své výbavě však všechny holky ode mne utečou jen ho spatří. A tak občas na inzerát objevím nějakou nenasytnou starou kurvu, která se mým obříkem ráda nechá ošoustávat. No a když najdu další tak jí rychle opouštím, aby si na mne moc nezvykla. No a víš proč jsem stopoval ? Měl jsem jet s jednou takovou nadrženou stařenou na chatu a když mi ho v autě vytáhla tak se lekla a vyhodila mne z auta. Tak vidíš, já Tě nevyhodila a chci s Tebou šoustat zašeptala jsem a všimla jsem si, že už mu zase pěkně stojí. Jsi nejmladší, kterou budu mít zašeptal a jemně mi roztáhl stehna. Je mi už 36 stačila jsem ještě odpovědět a už se oddávala jeho nádhernému přelizu. Křičela jsem slastí, prosila aby přestal, že to nevydržím, ale nepřestal dokud moje kundička nezačala ronit slzy kundí mízičky. I tak jsi nejmladší odpověděl když opustil moje mezinoží a mě až za hodnou chvíli došlo co myslí. Neboj budu opatrný zašeptal, když přiložil velkého žaluda k vchodu mé roztoužené kundičky a já vykřikla - ne nebuď, chci abys byl tvrdý!

Poslechl a já myslela, že mám kundu na dvě půlky. Tak nádherné tvrdé milování jsem ještě nezažila, nechtěla jsem aby to skončilo i když jsem měla za sebou dva orgasmy, když David začal stříkat do kundičky teplé sperma. Néé, já ještě nechci, křičela jsem jako nepříčetná. Neboj, teď už bude v pozoru za chvilku, jsi super samice šeptal, když lačně začal sát mé velké bradavky. Ano, ano, víc, víc, ách, ách ozývalo se z mých úst a já to nemohla zastavit. Mrdej mě prosím křičela jsem a měnila jsem polohy jak David přikazoval a šílela jako nějaká nadržená kurvička. Byla půlnoc a v kundičce jsem měla třetí dávku spermatu, když jsem konečně šeptala, že to bylo moc krásné a že už chci spát. David se hlasitě zasmál, přikryl mě a přitulil si mně na své nádherné tělo a já nevěděla o světě. Ráno mne probudil něžným prstěním a když kundička začala plakat svou mízičku prudce zarazil ocas do mne z boku a za chvíli jsme se oba vznášeli v nádherném orgasmu. Myslím, že kdyby naše žaludky občas nechtěly něco spolknout, snad bychom ani z postele nevylezli a celý víkend prošoustali. V pondělí ráno jsme jeli společně do práce a já poprvé odcházela z práce v čas , kdy končila pracovní doba. David už na mne čekal. Odjeli jsme do jeho podnájmu, sbalili věci a jeli do mého nového půdního bytu. Domluvili jsme se, že David u mne zůstane dokud ho neomrzím (v opačném případě jsme to neřešili, protože mě by těžko omrzel). Milování s ním bylo snad stále krásnější a intenzivnější až do doby, kdy jsem zjistila, že se mi začínají nalévat prsy a občas mě přemohla ranní nevolnost.

Úplně jsem zapomněla, že jsem neměla dlouho muže a tím pádem neužívala žádnou antikoncepci. Byla jsem rozhodnutá, že si miminko nechám i kdyby David naléhal, abych šla na potrat. Nenaléhal, naopak byl strašně rád, dokonce začal plánovat svatbu, kterou jsem ale odmítla. Po dobu těhotenství jsem byla v sexu stále náruživá a seš se David snažil zasouvat jak on říkal jen napůl, já ho vždy ovládla a dosedala na čuráka plnou vahou a macatým zadkem mačkala jeho kouličky. A tak se stalo, že přesně za rok 13.  července sice nebyl pátek, ale my jeli na chalupu oslavit naše roční výročí společně s malou, sladkou, dvouměsíční Martinkou. A zatím co Martinka spinkala na zahradě, její náruživá maminka sváděla jejího šťastného tatínka a shromažďovala ve své nenasytné kundičce jeho husté semínko, aby devět měsíců na to přivezla domů z porodnice malého Michálka. Letos 13.7.  jsme oslavili 4 roky našeho seznámení. S Davidem se milujeme stále tak jako v den seznámení a ani věkový rozdíl nám v naší lásce nebrání. Jen mám dojem, že naše oslava nezůstala zase bez následků a v dubnu se asi zase naše rodinka rozroste. Až budu mít čas ráda popíšu některé netradiční hrátky, které jsem se od Davida naučila (jeho prý zacvičily ty jeho stařeny).

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře