Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Suckničkář-ka Sedni-čka erotické povídky

Spadlo Vám z ruky vodítko, pane Sedni-čka. Používá na Vás úplně stejné laciné finty snad už několik týdnů co Vás tu potkávám. Hi hi...a Vy ste si toho snad eště ani nevšimnul...hm? Lascivně se pousmála a zamrkala řasama. Ó ne! Už zase se ke mě přiblížila ta Pod/šívka! Kurňa pomožte mi někdo, ať se z ní úplně nezbláznim. To je hrůza, už zase se mi z ní zase postavil jako když mi bylo 30, jen se na mě ta holka podívá!!! Pan Sedni-čka ztěžkle odfukoval, vzrušen a rozrušen.

Kruci, jaký si tak asi mám na to venčení vlastně brát kalhoty🡕 , aby to nebylo tak vidět? No to snad není možný!!! Podívá se na rozkrok, který se mu docela hodně viditelně vzedmul...Trapas! Hlavně klídek. Klídek! Klídek!!! Řve uvnitř nahlas. Sucky pojď sem! Neotravuj toho Pána! Hnědovláska strhává svoji čubku Bi-shonka na vodítku. Co mi čucháš k ptákovi ty jeden malej hajzliku, kdo Ti to jako dovolil, myslíš si, že snad já!? Ještě navíc když ho mám z Tvý paničky takhle ztuhlýho. Uff. Ne abys kousla, ty jedna malá svině! Dusí v sobě... no snad sem teď nepůjde...!!! Zkrouceně se dívá na přicházející slečnu, přičemž kolem sem tam procházejí lidi parkem... Slečno to je dobrý, nechte ho, on určitě přestane. Snaží se usmívat, ale je to spíš zdvořilá křeč...no to snad...deš dolů z těch kalhot, ty jeden špinavej hafane? Víte, já Vám tak strašně závidim toho Vašeho Velkýho Klacka, Pane Sedni-čka. Ani kobliha v medu by snad nedokázala bejt sladší. Je tak úžasnej... Koulí při tom očima. A přitom z něj jde úplnej strach, jak je velikej! Aspoň by si mě nikdo nedovolil přepadnout. Hm, tak se mějte, nashle. Miláčku pocem, nech toho Pána! Downe, jdi do hajzlu, pojď k noze. K noze! Řve. Nech toho zaprcatělýho prda! K NOZE!, řve jak na lesy..., jak to že nejdeš k noze, když ji mám tak vel...? Já Tě...! Škubně silně s vodítkem. Co mi to vlastně říkala? Mýho Klacka? Jo, to bys čuměla jakýho mám Klacka, ty jedna Suckýnko. Ten ale používám na jiný věci než na ochranu, pcha. Neodcházej, prosím neodcházej! Obtáhnu Tě tady za rohem v roští, podivej se jaký krásný támhle pro nás vyrostlo...Krása. Jak to mohla vědět, že se mi tak líbí ženský suckně? A ona nosí pořád takový typický staromódní ženský suckně, jsem z ní díky tomu hrozně nadrbanej, oh, já bych jí je tak rád vykasal, třeba několikero a postupně, nebo narychlo, nebo to je jedno jak, až bych se jí prostě sprostě dostal na spodničku! Mlask! A při tom ten můj Vůl, velkej drsnej Mass-stiff Down...nenechá tu její malou psí prcinu ani jednou na pokoji a furt ji provokuje. Downe Sedni!!! Řikám SEDNI...kruci! Pane Sedni-čka, můžu ještě na okamžik? Pan Sedni-čka se prudce otočí a příšerně se lekne toho nečekaného hlasu, slečna vypadá jak když má úplně na kahánku. Kde jste se tu vzala? Vždyť jsem Vás viděl jak odcházíte...? Nemůže se dodivit, přičemž jeho erekce už měla taky úplně na kahánku. Byla jsem se podívat támhle za rohem v roští. Fňuká a ukazuje za roh. Víte, něco tam tak jemně pípalo. Šla jsem se tam ze zvědavosti podívat, ale nic jsem tam nenašla. Ale to křoví bylo tak husté, že jsem v něm ztratila mého Miláčka. Prosím Vás nebrečte, půjdu se tam s Vámi podívat. Vzrušeně zamrká. A kde to přesně bylo? Támhle za ten roh a pak doprava, u jedné otevřené garáže. U garáže? Zaraduje se. Ano, už tam běžíme! Ochotně vykřikuje. Pojď Downe, ty můj kluku jedna velká, hledej, hledej čubičku...! Bere slečinku za ruku, přičemž se mu hrozně potí ruce. Máte skvělou suckni.

Vlastně máte krásné všechny suckně. Vždycky když Vás potkám, tak máte jinou. Má co dělat, aby se trochu ovládal, i tak se mu klepe dost znatelně hlas. Ale tu jednu pod nima máte pořád stejnou, že jo? Brumlá si jen tak pro sebe. Tak tady to bylo? Prolejzá roští jakoby se zájmem, ale nic v něm není. Beztak jenom hledá místo, kam by ji povalil. Co třeba v tý garáži támhle vedle? Někdo ji asi zapomněl zavřít. Kontroluje garáž zvenku, ale vypadá, že je prázdná. Mohla se tam Vaše čubinka zatoulat!? Rozhlíží se kolem dokola a nikdo nikde. Rozhodně dobré místo. Pomyslí si. Slečno, pojďte se tam radši podívat! Slečna jde bez váhání dovnitř a jeho zase začíná svědit v rozkroku. Garáž byla čistě vymalovaná, podél zdí a na zdech vyrovnána spousta krámů a nářadí. Probleskovalo do ní jasné světlo z ulice. Tak co pak to tu máme...spousta věcí, hm..., tak tady rozhodně bude ta čubička někde zalezlá. To by mě zajímalo co s tou čubou doma dělá, kdo ví, jestli si JI od ní třeba nenechá pravidelně olizovat, jako to dřív dělaly paničky, chachacha. Jestli jo, tak to bych chtěl bejt ta čuba! Potutelně se usmívá. Jestli Vám není dobře slečno, tak se tady posaďte na tu volnou pneumatiku tady uprostřed na zemi, aspoň se nenastydnete. Nenastydne Ti ta Tvoje mušlička, už se na ní hrozně těším ty jedna bi-shonská Slečinko. Pan Sedni-čka najednou přivírá vrata garáže těsně k zemi, aby si přítmím udělal trochu větší soukromí, a jeho mass-stiff Down si pokorně sedá ke vchodu a tupě zírá ven. Libuje si v tom šeru, kdy paprsek slunce podlézá pod vraty garáže a osvětluje okraj pneumatiky a suckně. Rozhodným krokem se vrací ke slečně. Ta sedí smutně zapadlá v pneumatice a suckně jí dělá vějíř přes nohy. Ták, a vidíte, jen tak něco tady najít, to nebude snadné, a teď jsem Vás tu náhodou našel, asi jako když Vy jste hledala toho ptáčka vedle ve křoví.

Jestli chcete najít svého Miláčka, musíte mi nejdřív ukázat svoji suckničku ze všech stran. To si děláte srandu, že jo pane Sedni-čka? Jako naráz se přepnul do naturálního režimu a přestane se ovládat. Ne, nedělám Ty jedna Provokatýrko, přiznej se, že po mě ve skutečnosti už dlouho jedeš! V očích se jemu i jí zablesklo a vzrušení jí projelo od kolene, kde měl pan Sedni-čka najednou ruku, přes prsa až do konečků vlasů). No já...víte... Teď nemluv, já se na Tebe pořádně podívám. Olíznul si pomalu prsty pravé ruky a levou rukou začal zvedat tu suckni. Úplně se mu klepala kolena, jak byl strašně vzrušený. Ježiš to je krásná suckýnka...a jak zvláštně voní a co to tu máme, další vrstva látky...jo, a kdepak jsou ty kolínka? Dřepěl tam nad ní s rozkročenýma nohama a svrchu se na ní nahýbal, ona skoro ani nedýchala, přičemž měla s těmi jeho slovy pocit, že ta pneumatika ve které je zaražená se s ní začíná pohupovat jak na oceánu. Povytáhl jí zadeček levou rukou nahoru, zespoda si ji přidržel a pomalu jí strčil pravou ruku pod suckni až dosáhl na její kalhotky a ucítil jejich vlhkou jemnou látku a pod ní její kundičku. To ho ještě víc rozdráždilo. Hladil jí tu lasturku přes kalhotky. Nechala se, a začínala vzrušením teskně sténat. On už začínal vzrušením funět a jeho dech nabýval na rychlosti. Co kdybych Ti ty kalhotky sundal, Bejby? Pojď, posaď se tady na kraj. Jak se s jeho pomocí zvedala a stoupala zpátky na nohy tak jí bleskově oběma rukama ty kalhotky stáhnul. Sedni, sedni, sedni si tady! Už se nemohl dočkat až si ji rozevře a bude se moc skrz ně podívat do jejího nitra. Posadil ji na kraj pneumatiky na kousek její suckně. Roztáhl jí nohy.

Ona jen vzrušeně dýchala a byla červená v obličeji jak zralá nektarinka. No to je nádhera, ta Tvoje kundička je tak růžovoučká, tak smyslná, jemná a slaďoučká... Strčil jí tam hluboce prst a ona nahlas vzdechla slastí. Měl ji jako v hrsti, levou rukou podpíral vzadu a pravou dráždil uvnitř. Cítil prsty její vnitřní teplo a jemnost. Naklonil se k jejímu klínu velmi blízko a začal jí olizovat růžičku. Jazykem kroužil kolem klitorisu, což slečinku začínalo přivádět rovnou do varu. Najednou nečekaně vykřikla - Dělej mi to jako zvíře, tady na tý gumě. Tak dělej, dělej, jóó to bude nádhera, už tohle je nádhera! Ukaž mi toho svýho Klacka! Poruč mu, jak mi to má udělat, chci cítit hluboko uvnitř, jakej je to bojovník!!! Stáhnul si v mžiku kalhoty🡕 na půl žerdi a strčil jí ho do pusy, snad aby tak nežvanila. Byl z ní úplně hotovej. Při tom pocitu zasunutí málem upadl. Na chvíli ji chytil za prsa a vášnivě je jí mnul. Sála mu ho a ojížděla jazykem, měl pocit, že je v ráji. I na ní bylo vidět, jak se jí to líbí, byla horká jak rozžhavenej gril. Jak to, že se to všechno stalo, v tu chvíli neřešil, otočil jí prudce na druhou stranu břichem na tu pneumatiku až se jí zatočila sukně🡕 kolem dokola. Přehodil jí tu nařasenou látku přes záda a byl u vytržení z toho co uviděl. Sladká prdelka se na něj přímo usmívala. Dvě šunčičky k nakousnutí a mezi nima houstička. Začal jí kundičku znova lízat, neomaleně do ní funěl a zlehka ji hryzal. Penis měl k prasknutí. Cítil takovej tlak jako nikdy. Ještě víc ji předklonil, otevřel si rukama to její růžové království a zastrčil svůj klacek do tý rozkvetlý kytičky. Polilo ho běsnění slasti. A jí taky. Tekla z ní míza lásky a pochva se jí uvnitř impulzovitě stahovala.

Vzdychala do pneumatiky, naštěstí to nebylo moc slyšet. Přirážel do ní, jak jen mohl, hluboko a ještě víc, až se mu podlamovaly kolena. Tak tady máš ty Mrško, Ty jedna suckničkářko, jen si mě nepřej, máš cos chtěla, tak tady to máš, bude to teplý a hustý, je Ti to jasný? Každý příraz za jednu Tvoji suckni!!, drtil si mezi zuby, což i tak sotva zvládl. Ovládl ho pocit blahodárného proudu jeho vlastního semene a v mrákotách se povolil v nohou a klesl na její záda. Jeho Mass-stiff Down při zaslechnutí závěrečného vzdychu zvědavě pootočil hlavu, ufňukl si a pomalu se složil k zemi. V garáži se jekavě rozeštěkal Bi-shonek.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře