Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Supergirl z planety Krypton erotické povídky

Kara Zor-El nazývaná SUPERGIRL je mladá dívka z planety Krypton, která byla zachráněna a vyslána na zemi před zničením její planety.Na zemi získá Kara super schopnosti jako měl Superman(létání, super sílu, rychlost...)a zde na zemi je chce využít k ochraně lidí a spravedlnosti.

1.DÍL Kara se hned po příchodu na zemi seznamuje se zvyky lidí a snaží se nenápadně zapadnout.Někdy se ukáže a zachrání někoho ve svém super hrdinském super kostýmu jako SUPERGIRL-její kostým je podobný jako měl superman" velmi uplý celo těloví , lesklý s červenými kozačkami pod koleny a červenými uplými lesklými trenýrkami a žlutým opaskem🡕 které ji tvarují pozadí, na její ještě nevyvinuté hrudi má symbol S a Červenou pláštěnkou, Supergirl už je velmi dobře známa jako neporazitelná ochránkyně spravedlnosti ale nikdo netuší, že je tak mladá.

Jednou ráno se Kara vzbudí za doprovodu budíku, má před sebou první den školy je trochu nervózní, obleče si na sebe dost těsné jeansy, kozačky a a uplé bílé triko, musí si vzít něco přes co nepůjde vidět její kostým Supergirl. Sedne do autobusu který ji veze do školy mezi ostatními holkami-ano jede do dívčí školy. Až dorazí vystupuje z autobusu před školou uvidí jak si jí parta holek prohlíží a jak si jí dobírají, ale ona má super sluch, tak vše slyší"koukej na ní jak se nese hvězda blonďatá" Kara je opravdu čistá blondýnka s modrýma očima a s velmi štíhlou a opravdu dokonalou postavou. Nějak tomu nevěnuje dál pozornost a jde si najít svojí třídu. Když jí po dlouhé době najde, tak uvidí, jak tam sedí ta skupina holek, co jí pomlouvaly. Sedne si na opačnou stranu třídy, aby s nima nemusela nic řešit. Začíná první školní den a Kara ho zvládne bez problémů a stejně tak i další a další. Začíná si všímat, že se o ní holky ve třídě čím dál víc baví a docela na ní začínají žárlit a závidět jí její dokonalou tvář, postavu a chytrost. Jednou o přestávce jde po chodbě, najednou jde kolem dveří od toalet, které se otevřou a ruka jí stáhne dovnitř, až upadne na zem. Otočí se, aby zjistila, co se děje. Nad ní stojí banda holek, které se jí smějí. Jedna se k ní ohne, vezme jí za její krásné dlouhé blonďaté vlasy, druhá ji chytí za nohy a táhnou jí po zemi k záchodu(ona se nemůže bránit, protože by odhalila její pravou identitu Supergirl). Dotáhnou jí až nad záchodovou mísu, kde jí hlavu ponoří do záchodu a spláchnou. Kara sebou trhne, až si roztrhne svojí bílou košili a odhalí se kousek jejího kostýmu Supergirl. Holky si toho všimnou - "Ale ukaž, co to nosíš pod oblečením!" a strhnou z ní šaty🡕 . Najednou na ní vidí ten lesklý uplý sexy kostým supergirl.

V tom se holky začnou smát "Dívejte se na ní, ona nosí stejný kostým, jako má supergirl! Ona si myslí, že je supergirl! Koukejte na ní, na mokrou supergirl, která se tady válí jako nějaká špína!" (holky nevědí, že je to skutečná supergirl) "No tak předveď nám něco, ty supergirl! Nebo spíš super-děvko?!" "Koukejte, jak se tady válí, jak tím kostýmem vytírá podlahu a jak se jí zařezává do zadku." jedna holka k ní přistoupí, má dost vysoké podpatky. Položí podpatek na její zadeček a zaboří jí ho mezi půlky. Podpatek jí zajede dost hluboko mezi půlky i s jejím kostýmem, až Kara vyjekne. "To se ti líbí co, ty super-děvko? My ti ukážem něco, co se ti líbit nebude."(Kara-SUPERGIRL je ještě nezkušená panna a vůbec netuší, co ji chtějí holky dělat. O ničem takovém ještě nepřemýšlela a ani se o to zatím nezajímala).Ta holka, co má podpatek zabořený v jejím zadečku s ním začíná kroutit víc a víc. Najednou supergirl začíná cítit příjemný pocit, který nikdy necítila. Začíná jí zběsile bít srdce, začíná se potit a začíná být mokrá v rozkroku, až to jde vidět i přes její uplý lesklý modrý kostým a i přes její lesklé červené uplé trenýrky. Holky si toho všimnou a začnou se smát ještě víc, ale pak přestanou. "Tak tobě se líbí mít podpatek nacpaný v zadku i s tím tvým provokativním kostýmkem? Jo, ty nadržená SUPERGIRL?".

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Školačky, První sex, Pohádky

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře