Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Svědkyně mého šukání kolegyně erotické povídky

Dělám v jedné nadnárodní firmě, velké kanceláře , spousta lidi které jen podle obličeje člověk přiřadí k firmě protože se s nimi potkává ráno u vstupu v poledne na obědě nebo k večeru při odchodu domu. Pak je užší skupina , u těch zná člověk alespoň jméno a to jsou lidi ze stejného patra. A pak par desítek lidi ze stejného oddělení. Je to úplně normální velká firma tzn. skryté románky asistentek , lovkyně spermatu středního vedeni a par normálních lidi.

Za těch par let co jsem u firmy jsem si taky občas ulítnul s nějakou stážistkou nebo asistentkou , ale tohle bylo úplně jiné. V listopadu přišel jeden z dalších oběžníku že vítáme paní Kláru zpátky v našem oddělení a tak dále a fotka. Na první pohled nic moc ženská kolem 35 zrzka . Za týden jsem od šéfové dostal úkol v naší filiálce v Brně a měli jsme jet 4 včetně Kláry. Vůbec jsem to neřešil po emailech jsme se domluvili ze se potkáme až tam.V Brně jsme cely den kontrolovali co jsme dostali za úkol a já byl s Klárou poprvé osobně a sám. Ze začátku nic , ale po pár hodinách jsem se přistihnul ze ji sjíždím celkem dost a zkouším si představit jak asi píchá. Zrzečka se vrátila z mateřské do práce a evidentně byla rada ze dělá něco jinak než posledních pár let. Což mne hned napadlo ze bych ji mohl taky JINAK šukat. Měla celkem dobrou postavu, kozičky slabší trojky. Nádhernou prdelku a neskutečně sexy obličej. Po dni v kanclu jsme šli na hotel a domluvili jsme se ze si zajdeme něco sníst. Kolegové se vrátili do Prahy a mi to měli ještě na dva dny. Večere byla příjemná , Klára celkem dost povídala a hezky se smála. Nějak to uteklo a já musím přiznat že od hlavního chodu jsem nechtěl nic jiného než ji ošukat. Zaplatili jsme a šli do pokojů. Zkusil jsem ji pozvat na skleničku ale to odmítla. Netlačil jsem a velmi pomalu jsem ji začal vychvalovat její postavu , účes a prostě to co asi doma neslyšela . V chodbě u pokojů jsem ji doprovodil a šel do svého. Dal jsem sprchu a celou dobu s klackem v pozoru si představoval tu maminu jak si ji dávám. Už jsem si to začal dělat sám když mne napadlo ze by to bylo škoda to nenastříkat tam kam to patří. Rychle jsem přehodil župan a vyšel k jejímž pokoji. Zaťukal jsem. Klára byla u dveří během minutky. To jsem já prosím tě nemáš kabel k PC nechal jsem ho v kanclu?. Otevřela , také v županu s úsměvem mi řekla jasné pojď dal. Vešel jsem . Klára začala hledat v tašce na zemi a tím vystrčila nádhernou prdelku tak že moje péro stalo jak tyč. Když přišla s nabíječkou musela to vidět. Jen se trošku stydlivě pousmála a řekla dobrou. Já jsem udělal krok dopředu přitáhnul jsem ji k sobě a začal líbat. Odstrčila mne co si to dovolují a chtěla ještě něco ale to už jsem ji strčil tak, že spadla na záda na postel. U toho pádu ji povolil župan a vypadly krásný i když ne nejpevnější dvojky , ukázala se mala čárka z chloupků a frajekra netušila co se děje. V ten samy okamžik jsem ji zalehnul a přidržel obě ruce nad hlavou abych nedostal facku. Začala sebou strašně házet a snažila se mne zkopnout. Využil jsem toho že jsem ji obě ruce držel natažené nad hlavou a pravou ruku jsem ji nekompromisně zajel mezi stažené nohy. během pár vteřin i když se bránila ji ta její kundička zradila a začal jsem cítit jak moje prsty zalévá její šťávička. její odpor začal být spíš hraný než opravdový, v okamžiku kdy jsem ji do kundy zajel celým prstem sebou přestala házet a jako na povel roztáhla nohy, ne sice moc, ale akorát na to, aby se mi líp prstilo.

Nepřestával jsem ji projíždět pravou rukou kundičku občas jsem jako náhodou malíčkem narazil na análek ale věnoval jsem se hlavně kudničce. Štáva z ní začala celkem slušně téct což mi usnadňovalo přidávání prstů. Když už tam čvachtali tři , ruce nad hlavou jsem ji držel už jen spíš symbolicky, jsem jí začal lízat bradavky, byly krásně naběhnuté a ještě víc to posílilo vlhkost v kundičce. Pustil jsem ji ruce a zkoušel co bude dělat, ta kurvička si je nechala natažené jako bych ji držel dál, tím okamžikem jsem dostal jasný signál - šukej mě , dělej co chceš , chci to. Tím že se mi uvolnila jedna ruka jsem ze sebe shodil župan, pokračoval jsem v masírování její kundičky pravou rukou , jen jsem se posunul tak že svoje pero jsem jí začal otírat o kolena a lýtka. Levou rukou jsem ji začal jemně mačkat na střídačku bradavky. Zrzečka si to začala užívat a začala celkem slušně hekat. Z bradavek jsem ji dal ruku před pusu a čubka celá lačná hned stržila tři moje prsty do pusy a začala je cumlat jak kdyby to byl čůrák. S prsty levé ruky v její tlamičce a pravou rukou v její kundě jsem přešel k dalšímu, prsty jsem si nechal cucat a naopak trošku jsem přidal na síle a držel ji za tlamu tak aby se otáčela tam kam chci já. Pravá ruka už měla mezi nohama hodně místa, protože její nohy přestali být v křeči a napůl roztažená čekala co bude. Prsty obalené kundí šťávou jsem vynadal a začal jí přejíždět naběhlou kundičku palcem a análek ukazováčkem, mamina se klepala nadržeností.

Evidentně se jí to líbilo, protože na palec začala přirážet a zadeček nadzvedávala lehce abych se lépe dostal k análku. To jsem nečekal ale dal jsem jí co proto. Bez varování jsem jí palec zarazil do kundy až kam jsem se dostal a ve stejnou chvíli jsem ji do análu zajel ukazováčkem. Vyjekla nevím jestli překvapením, nebo bolestí, ale prdel měla tak pevnou že určitě starej ji to do zadku doma nedělá. Když jsem měl v každé dírce jeden prst začal jsem ji masírovat obě dírky najednou . Cejtil jsem mezi prsty jak teče a její šťávička mi pomáhala v roztahování její prdelky. Konečně zabrala , její pravá ruka mi začala honit péro . Moc ji to nešlo asi posledích pět let toho moc nenašukala.Vyndal jsem prsty z jejích dírek, otočil jsem ji na bříško a koleny jsem ji roztáhnul nohy. Přirazil jsem ji za zrzavé vlasy k polštáři, svůj klacek jsem ji položil mezi půlky a ruku jsem strčil pod ní a začal ji zase honit kundičku. Teď už spolupracovala maximálně. Nadzvedla zadeček a já ji přejížděl klackem mezi půlkama, začal jsem ukapávat na její análek a prsty v kundičce připravovali kožené pouzdro na mého čůráka. Zajela svojí rukou ke kundičce dala mi stranou prsty a sama si nahmatala moje péro a nasměrovala ho do svojí kundy. Zajel jsem na první příraz až na dno její kundy , zaječela a začala mi cucat zase prsty u ruky, Šukal jsem ji pomaloučku a dukladně do hloubky její vystrčená prdelka si říkala také o návštěvu. nepřestal jsem ji vyšukávat a palec pravé ruky jsem ji vrazi do análu, zase zakvičela ale přirážela vší silou a ještě navíc se začala hezky kroutit v bocích. Pevně jsem ji držel za prdelku díky palci v análu a šukal ji tvrdě až mne z nárazů začali bolet koule.

Spolupracovala úžasně. Když mi začalo cukat v koulích rychle jsem ho z ní vyndal a celou dávku jsem ji nastříkal na záda. Palec pořád zaražený v jejím zadku ji rajcoval a začala se kroutit že se chce taky udělat. Přidal jsem tedy ukazováček do kundičky a začal jím honit její poštěváček. Do par minut se začal klepat v orgastických křečích. Když se ukldnila , otřel jsem jí zbytky co mi zůstali na péru o kozičky a beze slova jsem odešel. Usnul jsem s předsevzetím, že tuhle maminu musím šukat i zítra. Ráno jsem ji na snídani neviděl a začal jsem mít vítr z toho, jestli jsem to nepřehnal. V kanclu na pobočce taky nebyla. Asi po 20 minutách naštěstí vešla , upravená , voňavá a dělala k mé radosti jako že nic. Pozdravila , podívala se na mne a začala dělat tabulky. Pořádně jsem si oddechl. V průběhu dne jsem se ji párkrát letmo dotknul ale neregistroval jsem žádnou odezvu. Při odchodu z kanclu mi jen řekla že dnes si musí něco zařídit a že děkuje ale na večeři že nejde. Dal jsem si jídlo sám a šel spát. Nemohl jsem usnout, pořád mi před očima běžel film jak šoustám tu kurvičku. Decentní maminu od rodiny která se v hotelovém pokoji změní na rozjetou chtivou čubku. V tom zazvonil telefon, Klára jen řekla prosím vrať mi nabíječku. To byl povel pro můj klacek, v ten okamžik stál v pozoru a já okamžitě vyšel k jejímu pokoji. Nebylo zamčeno , vešel jsem a jen jsem slyšel z pokoje hudbu a svítila lampička. Ťuknul jsem na druhé dveře a pořád nic, otevřel jsem je a ta malá čubka ležela na břiše uplně nahá, nohy roztažené , hlavu na polštáři a neřekla ani slovo. Sundal jsem župan a zakleknul jsem u její vystrčné prdelky a beze slov jsem jí začal jazykem přejíždět po zádech od krku až ke krásně vyboulenému zadečku. Taková jazyková masáž. Občas jsem se pérem naběhnutým k prasknutí dotknul zadečku , nebo stehna a bylo vidět jak se začíná uvolňovat.

V jeden okamžik jsem se jazykem usadil na na konci páteře a pravou rukou ji zajel od kostrče k análku a pak až ke kundičce. Vystrčila se a rozevřela se, ruka už zůstala a jen obsluhovala kundičku a občas palecem zaraz o análek, to aby věděla že šukání do prdelky dneska neuteče. lízal jsem jí už jen mezi půlkama na střídačku zadeček a pičku. Mamina začala nádherně téct a to byl povel pro zaražení, do prdelky zajel palec do kundy dva prsty. Zařvala do polštáře a nechala si obě díry honit prstama. Jakmile mi prsty přestala svírat a začalo se ozývat z obou děr uspokojivé čvachtání , vyměnil jsem prsty za svůj naběhnutej klacek. Bez extra varování jsem ji přisednul a klacek ji narval do kundy, zajel jak po másle, Přirážel jsem sice pomalu ale vší silou tak že každý záraz byl až na dno. Najednou se ta svině šukavá vysmekla z péra , otočila se a začala se mi sápat po péru že mne bude kouřit. Načasování nic moc když už šukám tak chí šukat tohle měla dělat ze začátku . Takže jsem ji zarazil, strhnul ji za vlasy na záda , ruce jsem ji stáhul za záda a tím že si je zalehla byla jak spoutaná🡕 , pravou nohou jsem ji roztáhnul nohy od sebe, a zajel ji do kundičky znova , hlavu jsem ji přirazil k polštáři že se nemohla pohnout , hubu ji zacpal třemi prsty a šukal. Neprotestovala přirážela , prsty sála jak kdyby ji šukali dva . Pravou ruku jsem jí zajel pod zadeček a do toho trošku brutálnějšího šukání jsem přidal zaražení ukazováčku do prdele. Vzepjala se ale nic neudělala už ho tam měla. Tak mne to rajcovalo, že jsem začal střikat do ní. Vytahnul jsme prsty kalcek ze všech dírek co kde bylo a zvednul se. Svině malé ležela pořad v poloze jak jsem ji vystříkal a evidentně neměla dost, protože si začala hrát s kundou, rád jsem se podíval.

Nejdřív jenom prstem přejížděla po naběhlých pyscích a druhou ruku si sama strkala do tlamičky ale pak zajela do kundy dvěma prsty a vytáhla mix mojí mrdky a svojí šťávy , tuhle delikatesu dopravila k tlamičce a olizovala jak největší děvka. Chtěl jsem jí to ulehčit tak jsem ji do kundy strčil bez upozornění tři svoje prsty , hezky namočil v tom mixu a sup s tim do tlamicky lízala a cucala jak prvotřídní děvka. Většinou po vystrikani potřebuju tak deset minut regenerace, ale tahle zrzava kurvicka mne pěkně rajcovala . jakmile mi olízala ruku otočil jsem ji zpátky na bříško a podložil ji dvěma polštáři tak, že její prdel krásné trčela nahoru určité věděla co přijde. Rukou jsem ji začal roztirat směs svoji mrdky a jeji stavy po kanálků a zajížděl do něj ukazováčkem. Byla hotova kroužila tou mrdu chtivou prdelkou a lehce hekala . kdyz jsem cítil ze ta panenská prdelka už není v křečí stoupnul jsem si nad ni , položil ji svůj nabehlej žalud na analek a zatlačil vsi silou. Prorval jsem se tam až po koule. Zajecela bolesti ale mela smůlu. Můj curak už ji prorazel a aby mi neutekla držel jsem ji za vlasy napevno pod sebou. Muselo ji to bolet protože do deky🡕 první tři minuty rvala . pak ztihchla a jen jsem si všiml ze si rukou začala honí kundicku. Zrychlil jsem a vystrikal jsem ji prdelku maximální dávkou spermatu co jsem byl schopen. Pak jsem ho z ni vyndal a beze slova jsem odešel. Po návratu ze Služebny do týdne v našem oddělení zkončila.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře