Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Svět je malý, rande se spolužákem erotické povídky

V práci nebylo co dělat, tak jsem brouzdal po netu a projížděl seznamky. Výhoda u mě je hlavně v tom, že si to rád rozdám s kýmkoliv a jakkoliv. Nejradši mám tedy sekci "on hledá jeho", protože je o dost jednodušší si najít na hrátky nějakého kluka. Dost často mívám chuť na péro v zadku, ale na to jsem nebyl připravený, takže jsem se zapovídal s pár kluky jenom o kuřbě. Nejlíp jsem si sednul s Adamem, který byl i pro to, potkat se hned.

Domluvili jsme se, že se potkáme v parku, že tam zná jedno fajn místo. Sbalil jsem se a vyrazil. Šel jsem tam pěšky, bylo to jenom pár kilometrů. Dorazil jsem na místo a čekal jsem tam pár minut. Po chvilce přišel kluk akorát v mém věku a já ho hned poznal. Byl to spolužák ze střední. Jmenoval se Adam a tak hned všechno dávalo smysl. Nikdy jsme moc nekamarádili, tak mi to bylo jedno. On byl trochu červený, ale hned jsem ho dostal do nálady tím, že jsem k němu přišel a sáhl jsem mu do rozkroku. "Tak pojď. ", řekl jsem mu. Vzal mě k blízkému rozbořenému domku, který byl na okraji parku. Přimáčkl jsem Adama ke zdi, prohrábl mu rozkrok a sedl jsem si na bobek. Rozepnul jsem mu pásek🡕 , kalhoty🡕 a stáhl je dolů. V trenkách se mu už dělala boule, tak jsem je rovnou sundal. Vzal jsem si hned péro do pusy a rukou mu hladil koule. Ve chvilce se mu postavil. Nebyl nijak velký, nějakých 18cm. Vzal jsem ho do ruky a pomalu ho honil. Při tom jsem si ho strkal do pusy a ve chvilkách jsem mu olizoval uzdičku. Za pár vteřin už jsem cítil, jak mi říká do pusy. Co šlo, jsem spolykal, ale dost mi toho vyteklo ven. Měl tam snad týdenní zásobu. "Promiň. ", řekl mi. "Nic se neděje. ", odpověděl jsem a slízával si zbytky z brady.

Domluvili jsme se, že si dáme pivo a pokecáme. Po pár pivech se Adam rozpovídal. Básnil, jak by si rád zašukal a že už dlouho nespal s klukem. Řekl jsem mu, že bych mu rád pomohl, ale jindy, protože nejsem pročištěný. "Můžeš se propláchnout u mě doma. ", řekl. Okamžitě jsme zaplatili a vyrazili jsme k němu. Vyjeli jsme výtahem a pozval mě dovnitř. Byl to malý byt. Na nic jsem nečekal a zeptal se, kde je koupelna. Adam mi ukázal a že dojde pro věci. Vysvlékl jsem se do naha a čekal na něj. Adam už rovnou přišel nahatý a měl v ruce připravenou anální sprchu. "Chceš si mě umejt?", zeptal jsem se ho. Adam jenom kývl. Klekl jsem si na čtyři do vany a vyšpulil na něj zadek. Adam napustil vodu do nádobky u sprchy a strčil mi ústí do zadku. Naštěstí se čistím docela často, tak moc velká špína nevytékala, takže po chvilce jsem byl čistý a připravený na šuk. "Můžu si líznout?", zeptal se Adam. "Určitě. ", odpověděl jsem mu. Přistoupil ke mně a začal mi strkat jazyk do dírky. Mám to hrozně rád.

Po chvíli jsme se přesunuli do ložnice a řekl jsem Adamovi ať si lehne. Klekl jsem si k němu a začal mu opět stavět péro. Hrozně moc jsem ho chtěl do zadku. "Gumy jsou v šuplíku. ", řekl mi. Vstal jsem a došel jsem k nočnímu stolku. Vzal jsem gumu a gel. Ještě chvíli jsem mu pokouřil péro a nasadil jsem kondom. Namazal jsem si díru a jeho péro a začal jsem si nasedat. Dosedl jsem a začal jsem na něm jezdit. Moje stojící péro mu mlátilo o břicho a já hekal jak děvka. "Chci tě vymrdat. ", řekl mi Adam. Slezl jsem z něj a klekl jsem si na čtyři. Adam byl okamžitě za mnou a hned mi ho zase strčil do prdele. Chytil mě za boky a začal mě tvrdě šukat. Při každém přírazu jsem heknul, z péra mi teklo a Adam mi ho začal ještě honit. Po chvilce jsem mu postříkal prostěradlo. Za chvíli se vystříkal i Adam do gumy v mé prdeli. Vytáhl ho ze mě a já si lehl břichem do své mrdky.

Po tomhle čísle jsem šel zpátky do práce, ale scházíme se teď pravidelně.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře