Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Talk dirty to me erotické povídky

Vždycky mě vzrušovala představa, že mně někdo ovládá. Říká mi, jak si to mám dělat, nebo mě nutí klečet, či snad děkovat za trest, když jsem neposlušná. A co teprve oslovení jako děvko, štětko nebo kurvičko.

Byl to obyčejný lednový den a skrz žaluzie pronikala trocha světla do jinak potemnělého pokoje. Ležela jsem v posteli, s rukou v kalhotách🡕 .

Hladila jsem si svoji kundičku a představovala si ruku někoho jiného, jak mi pomalu dává svoji hlavu mezi stehna a pak mě začíná lízat. Kroutila jsem se pod svými vlastními doteky a chtěla víc. Zasunula jsem do sebe dva prsty, šlo to snadno. Byla jsem neskutečně vlhká, až to mlaskalo. Chtěla jsem, aby mě v tu chvíli někdo chytil pod krkem a seřval za to, že se prstím bez povolení mého pána. Jenomže se to odehrávalo jen v mojí hlavě. Přidala jsem další prst a uvnitř sebe je od sebe roztahovala a zasouvala ven a zase zpátky. Křečovitě jsem tiskla víčka k sobě a pořádně se prstila. Cítila jsem, jak mi šťávička teče až na zadek a byla naprosto v rauši. Potřebovala jsem ošukat.

Tehdy mě to napadlo. Doprstila jsem se a potom si prsty olízala. Z postele jsem pořád nadržená slezla ke stolu a zapla notebook. Našla jsem si BDSM seznamku a zaregistrovala se. Četla jsem si inzeráty abych viděla, jak se píší a pak si jeden taky sama napsala.

Čekala jsem kolem půl hodiny, než mi někdo odpověděl stylem, ze kterého se mi i v sedě podlomila kolena. Takže malá děvka hledá páníčka? No to se podívejme, odteď budeš moje kurva na šukání. Budu si s tebou dělat co chci a ty budeš poslouchat na slovo jako poslušná kurvička, rozumíš?

Nevěděla jsem, co na to kromě Rozumím odepsat. Vzrušilo mě to. Projela jsem si profil svého nového pána a zjistila, že je ze stejného města jako já a taky o deset let starší. Chci aby sis oblíkla nějakou sukni🡕 , bez kalhotek a tričko🡕 bez podprsenky. Ve dvě mě počkaš na nadraži, vyzvednu si tě a ty hezky vykouříš páníčkovi péro.

Odepsala jsem kladnou odpověď a dvě hodiny času jsem využila na důkladnou sprchu a výběr sukně🡕 , která by mě v té zimě zahřála aspoň trochu.

Ve dvě jsem už čekala na nádraží se sukní jako poznávací značkou, když vedle mě zastavilo auto a dveře spolujezdce se otevřeli. Nasedla jsem dovnitř a zavřela za sebou. Byla jsem nervózní, ale taky vzrušená. Toho chlapa jsem neznala a už mu lezu do auta a nechávam se v tichosti vést k němu domů.

Když jsme došli do jeho bytu a dveře za námi zaklaply, sundala jsem si bundu🡕 pod kterou jsem měla jen tričko🡕 . Podívala jsem se na něj a on se zvláštně usmál. Zatlačil mi na ramena a donutil mě si kleknout. Rozepl si poklopec kalhot a vytáhl z boxerek svůj penis.

"Teď tě ty moje děvko naučíme poslušnosti!" chytil mě za vlasy a přitáhl si moji hlavu k péru. Na sucho jsem polkla. "Ruce za záda!" rozkázal a já tak učinila. Když se mi plnil sen, chtěla jsem poslechnout. Otevřela jsem pusu a on mi ho do ní hned narval. Za vlasy mi cloumal hlavou do předu a dozadu zatím co mi do pusy i sám přirážel. Jako by mi mrdal pusu. Cítila jsem, jak tvrdne a já vlhnu.

Vyndal mi ho z pusy a pomohl na nohy. Nemohla jsem odtrhnout oči od té stojící nádhery. Jeho žalud jsem chtěla tak moc v puse, že jsem snad začala slintat.

Následovala jsem ho do ložnice, kde byly okna zachována za závěsy a vévodila jí veliká postel.

"Svléknout." zněl rozkaz a já ho vyplnila, sledujíc ho jak něco vytahuje ze šuplíku. Obojek. Přilnul mi ho na krk a upl na poslední dirku. Ztížilo mi to dýchání. Ke kovovému kroužku připevnil vodítko a pak za něj zatahal abych ho následovala k posteli, na kterou mě pak shodil. Z nočního stolku vedle si vzal pouta🡕 a těmi mě připoutal k čelu postele. Znovu něco sebral ze stolku. Dva kolíčky na prádlo. Tušila jsem, co přijde ale stejně jsem bolestí zakřičela, na což on reagoval tím, že za kolíčky na mých bradavkach zatahal.

Roztáhl mi nohy od sebe a prstem zajel mezi moje pysky přímo k mojí mokré dirce. "Tady je někdo nadrženej." zasmál se a prst do mě vtlacil. Šlo to snadno. Hned ho ale vytáhl a strčil mi ho do pusy. Olizala jsem mu z něj svoji šťávičku a připadala si jako kurva. Chtěla jsem víc. Aby přitvrdil.

"Víš, co jsi?"

"Ne pane."

"Moje čubka na hraní. Chtěla bys abych ti teď narval péro do kundy a pořádně tě vymrdal, když jsi tak krásně mokrá, kurvičko?"

"A-ano, pane!"

"Hezky mě o to popros." prstama chytil kolíčky a zatahal za ně.

"Prosím, pane, .." styděla jsem se.

"O co?"

"Já, .. Nemůžu to říct." sklopila jsem pohled. On vstal z postele a odešel tam, kde vzal před tím obojek. Vrátil se s bičíkem. Sedl si zpátky mezi moje roztažené nohy a švihl mě jím přes prsa.

"Kurvo!" zařval. "Budeš mě poslouchat rozumiš?! Popros o vymrdání děvko!"

"Vym, .. Vymrdejte mě, prosím pane."

Viděla jsem, jak se usmál a natáhl se pro kondom. "Bez něj, prosím, pane." znovu se usmál a odhodil kondom stejně jako bič. Sundal si kalhoty🡕 i boxerky a hodil na zem před postel. Zvedl mi nohy a položil si je na ramema. Nasměroval svůj penis do mojí dírky a prirazil. Hned až po kořen. Začal přiřazet a pořádně mě šukat.

"Líbí se ti mít v sobě pořádný péro, co ty štětko? Máš úplně mokrou kundičku!" z jeho slov jsem tekla ještě víc a cítila se neuvěřitelně nadrženě. Pouta mě bolela na zápěstí a obojek skrtil, bradavky me boleli, ale pocit jak se nemůžu bránit byl nádherný. Ten pocit, že do mě prirazel až po koule byl úžasný. Naklonil se ke mě a spojil naše rty. Okamžitě jsem ho pustila do svojí pusy a nechala aby si jeho jazK hrál s tím mým. Tvrdě mě šukal, tahal mee za kolíčky na bradackach a šukal neskutečně nádherně, dokud se do mě nevystrikal.

Vyndal ze mě penis a otočil mě na břicho. Placl mě po zadku tak, že jsem věděla že budu mít modřinu. Roztahl mi pulky od sebe a plivl. Cukla jsem sebou když mi sliny začal rozetirat kolem vstupu do zadku. Videa kde se šuká zezadu byly jedny z mých oblíbených a tak jsem natěšeně čekala, až do mě strčí prs aby mě roztahl, ale on jen vytáhl z nočního stolku dildo, který mi dal k zadku a vší silou zatlačil, takže ve mě špička zmizela. Stipalo to, hodně. Ale jeho slova mě nutila na to nemyslet.

"Teď tě takhle necháme s dildem v análku, kurvičko." v jeho hlase jsem slyšela pobavení a a tím ho do mě narval celé. Bylo to divné, ale divně příjemné. Znovu mě otočil čelem k sobě a prohlidl si me.

"Taková malá poslušná čubička, .. Budu teď muset odejít ale bude o tebe dobře postaráno." Odpoutal mě od postele a za vodítko odvedl do jiného pokoje. Dildo se ve me pri každém kroku otiralo. Paradni nezvyk. V pokoji bylo neco co vypadalo jako křeslo u gynekologa. Poručil mi abych si na něj lehla a pak mě znovu připoutal ale řemeny u opěrek.s nohama mi udělal to samé a pak ke mě přisunul stroj s dlouhou tyčí, na které byla hlavice vypadající jako penis. Zapl ji a nasměroval do mojí kundičky. Přístroj napodoboval pohyby při šukání které se zrychlovaly.

"Budu pryč tak dvě hodinky🡕 , takže tě tu takhle necham a ty si budeš užívat, že se můžeš udělat protože až se vrátím, už zadnej orgasmus nebude. To až ti ho dovolim a to bude jen za odměnu."

Nemohla jsem nic odpovědět, protože rychlost přístroje byla neskutečná a ja se zmohla jen na vzdychani. Ale neblo to tak krásné, jako když mě pichal on. Nechtěla jsem aby mě šukal stroj a tak jsem se modlila, aby můj pán přišel brzo, což se mi splnilo. Když přišel, zeptal se kolikrát jsem se udělala.

"Šestkrát."

"Takže šest dní ti nedovolim udělat se, čubičko." to nemám šanci zvladnout. Odpoutal mě a ja sotva dokázala stát. Z tašky mi podal latexový obleček. Oblékla jsem si ho. Měl díry na prsou a kundičce se zadečkem. Jinak kryl všechno. Šátkem mi pak zavázal oči a prstem se dotkl mého poštěváčku. Vysilenou mě odvedl do ložnice kde mě položil na zem vedle postele.

"Až se rano probudim, chci abys měla moje péro hezky v pusince." řekl, než jsem usnula na zemi.

Rano jsem vstala naštěstí dřív, než můj pán ale k mé smůle jsem zjistila, že mám ruce spoutané za zády takže vyskrabat se na postel bylo těžké. Perinu jsem odtáhla zubama. Naštěstí spal nahý. Nějakým zázrakem se mi povedlo vzít jeho péro do pusy těsně před tím, než otevřel oči. Cítila jsem se krásně ponížená.

"Hodná kurvička, za to ti dneska budu mrdat kundičku celej den."

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře