Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Teta Alena erotické povídky

V týdnu mi volal strejda, jestli bych nemohl na deset dní k nim přijet, protože musí odjet na služební cestu a teta by tam musela být sama v celém baráku. Bydleli na okraji nedalekého okresního města, strýc se před několika lety rozvedl a loni se oženil s holkou o šest let starší, než jsem já. Je to pěkná kočka, návrhářka oblečení a docela jí to vynáší a je svými modely už známá mezi celebritami. Tak jsem mu slíbil, že přijedu, protože mám zajištěnou prázdninovou brigádu až od příštího měsíce. V pátek odpoledne jsem sedl do autobusu a za necelou hodinu jsem byl na místě.

Strejda s novou tetou Alenou mě přivítali a ukázali pokoj, kde se mám zabydlet. Uložil jsem cestovní tašku s věcmi, převlékl se a sešel dolů. Tam strejda balil své věci, protože ve dvě hod. ráno mu letělo letadlo do Japonska. Požádal mě, jestli bych ho večer odvezl na letiště, musí tam být o půlnoci. Slíbil jsem mu, že ano a šel jsem se podívat do zahrady, jak to vypadá s bazénem. Ten byl v perfektním stavu, zastřešení bylo odsunuté na jedné straně a voda perfektně čistá. Tak jsem si zašel pro plavky, abych vyzkoušel teplotu vody a hlavně se v tom vedru osvěžil.

Asi za hodinu volala teta, že mám jít k večeři. Večeřeli jsme trochu dříve, aby měl strejda čas si ještě před letem trochu odpočinout. Když nás slyšel s tetou při večeři komunikovat, jak já jí pořád říkám této, tak povídal, že bychom si měli tykat, že není mezi námi tak velký věkový rozdíl. Alena to uvítala, že už jí to bylo také protivné, podala mi ruku a dala pusu na tykání. Cítil jsem při polibku, jak mnou prolétla jiskra, a myslím, že to ucítila i Alena. Po jídle jsem šel ještě do bazénu. Strejda si šel lehnout, protože jsem slyšel, jak říkal Aleně, aby ho v devět hodin vzbudila. Po chvíli plavání jsem vylezl na lehátko🡕 a využíval ještě pozdního sluníčka k osušení. Lehl jsem si, zavřel oči a odpočíval. Najednou se mi přes hlavu zatmělo, jako kdyby slunce zašlo. Otevřel jsem oči a vedle mne stojí Alena v supermalých bikinách a stíní mi. Při pohledu na její proporce, se mi hned postavilo péro v plavkách a myslel jsem, že mi je protrhne. Alena si toho všimla a povídá mi, jestli se s ní nepůjdu do vody trochu zchladit. Vstal jsem a jedním skokem jsem byl ve vodě. Alena pomalu sestupovala po schůdkách do bazénu, aby se trochu ovlažila, než začla plavat. Přeplavali jsme několik bazénů, než jsme vylezli z vody na lehátka🡕 . Probrali jsme rodinné poměry v příbuzenstvu, její práci a moji školu. Čas nějak rychle ubíhal a za chvíli byl čas vzbudit strejdu. Ten si ještě vše znovu zkontroloval v zavazadlech, jestli na něco nezapomněl a Alena mezi tím připravila ještě jedno občerstvení před cestou. V jedenáct hodin se se strejdou rozloučila a já jsem ho odvezl na letiště. Tam jsem se s ním rozloučil, vyslyšel poslední příkazy, co a jek mám udělat, že musím jezdit nakupovat a starat se o dům a kdyby Alena něco potřebovala, tak abych to zařídil a za deset dní, abych pro něj zase přijel. Pošle SMS v kolik hodin. Ujistil jsem ho, že vše zařídím, že se nemusí obávat. Řekli jsme si ahoj a já jsem jel zpátky. Audinu jsem dal do garáže a slyším od bazénu šplýchání vody, tak se jdu podívat a vidím, jak teta Alena si plave v bazénu a jen tak, jak ji pánbůh stvořil. Když mě uviděla, tak se zeptala, jestli půjdu k ní do vody. Než jsem si sundal košili a podíval se na její krásné nahé tělo, tak se mi postavil klacek a nevěděl jsem, jak mám do bazénu skočit, když na mne čekala a koukala, jak se svlékám. No nedalo se nic dělat, nakonec jsem se neměl za co stydět, sundal jsem trenky a s trčícím klackem jsem vlezl do bazénu. Uplavali jsme několik bazénů a Alena se několikrát o mne otřela svým nahým tělem, jako kdyby to bylo jen náhodou.

Její bradavky stály v pozoru, jako můj klacek. Když jsme vylézali z bazénu, byla na schůdkách přede mnou a schválně se ohnula a strčila mi svůj zadek do klína, kde narazil na mého stojícího čuráka. Zasmála se tomu a lehla si na záda na lehátko🡕 . Ve světle lampy byly vidět její krásné pevné kozy i rovné bříško a vyholené kundička. Nechaná, zaholená čárka chloupků na pahorku, zvýrazňovala její krásu. Stál jsem otočen k ní zády a koukal na vodu, když se mě zeptala, jestli si nepůjdu taky lehnout. Rychle jsem přemýšlel, jak to udělám, abych si tam lehnul se stojícím ocasem. Otočil jsem se, že půjdu, když jsem si všiml, že jsou lehátka🡕 najednou u sebe. Tak jsem se natáhl a řekl, ať se děje vůle Boží. Alena ležela na zádech a jednou rukou si přejela přes prsa a já jsem cítil jemné kopnutí do nohy, jak svoje nohy trochu roztáhla. Já jsem ležel také na zádech a moje trčící péro čumělo k měsíci, který začal pěkně svítit. Aleně se ruka z prsou pomalu svezla do rozkroku a druhou mi položila na prsa a zatahala za chlupy. Několikrát tam s ní zakroužila a už ji pomalu sunula směrem dolů. Ani jsem nedutal a ona byla také mlčky. Přešla po boku až na stehno a směrem zpět mi nejdříve prohrábla pytel s koulemi a potom už svírala v ruce můj klacek a hned udělala několik pohybů po něm nahoru a dolů. Druhá její ruka už začala kmitat v její kundičce a Alena začala trochu nahlas vzdychat. Najednou se překulila, klekla si na lehátko🡕 , ruku v kundičce a už si můj ocas zasouvala do pusy.

Byl jsem z toho celý vedle a nebyl schopen ani slova. Tak jsem jí nahmatal kozy, pořádně je promnul a začal mačkat bradavky. Ucítil jsem jemné kousání do ocasu a její vrčení a vzdychání. Její ruka v kundičce jezdila rychle sem a tam a začala i rychle hýbat zadečkem. Když jsem to uviděl, tak jsem jednou rukou opustil kozy a pohledil jí zadeček a zezadu kundičku, která byla úplně mokrá. Těmi mokrými prsty jsem jí začal jezdit po zadní dírce a Alena začala najednou hlasitě vzdychat a velmi silně sát můj ocas. Najednou mi v něm silně zacukalo a už jsem ji krmil velkou dávkou semene. Trochu se zakuckala, ale stačila to spolykat. Když se jí uvolnila pusa, tak mi povídá, že musíme jít dovnitř, protože by tady svým křikem vzbudila sousedy. Všechny věci jsme nechali u bazénu a ona mě držící za ocas táhla do domu. Už jsem se ničemu nezdráhal, tetička netetička, potřebuje pořádně ošukat, řekla si o to, tak jí to splním. Jen mne dotáhla do kuchyně, sedla si na roh stolu, roztáhla nohy, jak nejvíc mohla a hlavu mi nacpala do rozkroku a se slovy, lízej, lízej a dlouho, se zapřela o desku stolu a svojí kundou mi jen přirážela. Poštěváček jí narostl jak Vijetnamcovi přirození a musel jsem jí ho pořádně sát. Začala u toho řičet jak klisna, a tekla, jak praská konev. Tolik kundí šťávy jsem za celou dobu, co se věnuji lízání, ještě nespolykal. Lízal jsem jí dlouho a měla snad za tu dobu třikrát orgasmus, podle toho, jak vždy zařvala a začla se celá cukat.

Najednou mě vzala za hlavu a povídá, že si to vyměníme, ať si sednu na stůl. Tak jsem si sednul, ona se pěkně ohnula, vystrčila její pěkný zadek a už mě vzala ptáka do pusinky a začala ho zasouvat, co nejdál to šlo. Druhou rukou si honila kundičku, kroutila se u toho a chvilkama pěkně ječela. Já jsem nemohl nic dělat, protože jsem byl zapřený na rukách, tak jsem jen koukal, jak si užívá a jak jí to dělá dobře. Trvalo to dosti dlouho, než jsem začal stříkat, a to si nastříkala vše na kozy. Potom mi ptáka pěkně očistila a řekla mi, že to je dobrý začátek. Zeptala se, co si dáme k pití a na zub, tak něco vyndala z lednice a v obýváku jsme pomalu popíjeli a něco pojedli. Když jsme pokecali a vypili asi polovinu láhve vína, tak mě zase chytla za ptáka a táhla do ložnice. Tam měli širokou kovovou postel ve zlato-černé kombinaci. Tam do mne strčila a povalila na postel. Obkročmo na mne sedla a začala líbat od úst dolů, až skončila zase na ptáku. Políbila několikrát žaluda, lehce ho olízla a zasunula do kundičky a začala svoji jízdu. Byla to divoška a nenasytná. Chvílemi jsem ji mačkal kozy, chvílemi ona sama, chvíli jsem jí tlačil na poštěvák. Její vzdychy a křik, musel být slyšet snad všude. Když se nabažila na koníčka, tak slezla, rozkročila se na posteli na čtyři, chytla se za kovovou pelest a já ji začal šukat zezadu. Co ta u toho vyváděla, to se jen tak hned nevidí. Předtím ten její jekot, to byl jen šepot, proti současnému řvaní, rukou mě chytla mezi nohy za pytel a myslel jsem, že mi ho utrhne. Házela sebou jak zběsilá a přirážela, jako kdyby to měla dnes naposled.

Cítil jsem, že už to na mne jde, tak jsem ji na ptáku otočil na záda, roztáhl a zvednul vysoko nohy a naplnil ji kundu semenem. Ani jsem se neptal, jestli to tam chce nebo ne. Pták mi zůstal držet v pozoru a tak jsem ji šoustal dál a pořádně tvrdě. Už to trvalo déle než půl hodiny a já se nemohl pořád udělat. Alena u toho už zase řvala a hekala, bradavky jí trčely vzhůru, jak si je mačkala a mně tekla její šťáva po ocasu a po pytli, až po stehnech dolů. Asi po dvaceti minutách jsem cítil, že už konečně budu, a tak jsem začal do ní prudčeji přirážet. Rozeřvala se jak slonice, chytla se za kozy a když jsem to do ní pustil, tak ještě jednou zařvala a ztichla. Vůbec sebou nehnula, koukal jsem na ni a ona vůbec nereagovala. Tak jsem ji dvakrát trochu proplesknul, zaklepala se a padla mi okolo krku, s tím, že to bylo něco nádherného, až z toho omdlela. Potom jsme oba zalehli, protože už bylo skoro ráno a máme před sebou ještě deset dní. Pěkně jsme se vyspali, ráno hned skočili do bazénu se vykoupat , venku mi ho stačila ještě vykouřit a šli jsme se nasnídat. Doma jsme chodili nazí, Alenka byla krásná teta, bylo na ni pořád co objevovat,  a tak jsme celý den zase proflákali a prošukali. Když to půjde takto dál celou dobu, co strýc nebude doma, tak nebude v celém baráku jedno místo, kde bychom to nezkoušeli. Večer jsme si lehli do postele a Alena mě přivázala ruce k pelesti a zavázala oči šátkem🡕 . Začala po mne jezdit nějakým jemným štětcem s dlouhými chlupy, bylo to velmi rajcovní a lechtalo to. Potom si mi sedla na prsa a kundičku mi nasadila na pusu k vylízání.

Sama si to dirigovala a dělalo jí to velmi dobře. Když se udělala, tak mě obdařila velkým přídělem šťávy. Potom mě odvázala a šli jsme se do koupelny umýt. A protože byla zase už pokročilá doba, tak jsme šli spát. Ještě než jsme usnuli, tak mi jen tak mezi řečí řekla, že budeme mít zítra návštěvu, že přijede asi na dva dny její kamarádka a otočila se, vystrčila na mne zadek a usnula. Chvíli jsem o tom přemýšlel, kdo to asi je, protože se dříve vůbec nezmínila, ale zítra uvidíme, co nás bude čekat.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Incest

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře