Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tip na výhodný sexshop: Honitka.cz

Hledáte trochu zábavy o samotě nebo zpestření sexu s partnerem? Máme tu pro vás tip na jeden sexshop, který není až tak populární, přesto má opravdu co nabídnout.

Internetový obchod Honítka.cz se zaměřuje na prodej masturbátorů pro muže, vibrátorů a erotických pomůcek. Na stránkách tohoto obchodu si můžete vybírat ze široké nabídky luxusních erotických hraček. Je jedno, zda dáváte přednost vibrátorům, dildům nebo jiným pomůckám. Na Honitka.cz si zajisté vyberete. Všechny erotické pomůcky jsou dostupné v několika barevných variantách. Většina z nich je skladem a dostupná ihned v odběru. Diskrétní balení samozřejmě garantováno.

Společnost FunConcept, která obchod honitka.cz provozuje je distributorem značek Fun Factory, Lelo, JeJoue a Tenga. Cílem je změnit pohled české společnosti na erotické pomůcky. Nabízené produkty jsou kvalitativně i vzhledově odlišné.

Pro muže: masurbátory, vibrátory, nevibrační hračky🡕 , anální potěšení, Venušiny kuličky, erekční kroužky, lubrikanty, kosmetika, intimní šperky a doplňky, příslušenství, dárkové balíčky a sexuální zdraví

Pro ženy: vibátory, nevibrační pomůcky, anální potěšení, Venušiny kuličky, lubrikanty, kosmetika, intimní šperky a doplňky, příslušenství, dárkové balíčky a sexuální zdraví – včetně menstruačních potřeb.

V kosmetickém sortimentu můžete hledat kromě kosmetiky pro krásu hledat také masážní oleje, masážní svíčky, slíbatelné tělové pudry nebo intimní masážní gely.

Hlavní zaměření obchodu je na produkty značek Fun Factory, Lelo, JeJoue a Tenga.
Všechny produkty Fun Factory jsou vyráběny ze zdravotně nezávadného silikonu. Tento materiál je používán v medicíně, kosmetickém i potravinářském průmyslu. Je nejedovatý a nevyvolává žádné alergické reakce. Materiál je dobře omyvatelný a chuťově i pachově neutrální. Všechny hračky🡕 jsou krásně měkké, avšak pevné. Skvěle se přizpůsobují tělesné teplotě. Ke hračkám je nabízen vlastní lubrikační gel Fun Factory "Toy Fluid", který je s nimi ozkoušen

Hračky Lelo jsou vyrobeny z ABS plastu, kovu (nerezové oceli nebo zlata) nebo z ABS plastu v kombinaci s lékařským silikonem. Nikdy žádné ftaláty ani guma. Vibrační strojky jsou napájeny bateriemi Li-Ion a dají se tedy dobíjet podobně jako mobilní telefony. Nabíječka je součástí balení dobíjeích strojků.

Je-Joue má snímatelné části vyrobené z lékařského silikonu. Tělo masážních strojů je vyrobeno z ABS plastu. Všechny výrobky jsou pak napájeny také klasickými liOion bateriemi, takže je snadno nabijete.

A nakonec vám doporučíme spolehlivé a oblíbené produkty značky Tenga. Vnitřní část je vždy vyrobena z extrémně jemného a pružného materiálu – elastomeru. Používejte vždy lubrikační gely na vodní bázi. Produkty jsou také ekologické – dají se 100 % recyklovat.

Nutno ještě dodat, že ceny těchto hraček jsou opravdu skvělé, takže se nemusíte obávat, že byste vyplýtvali znatelné zdroje ze svého měsíčního rozpočtu. Jednu malou hračku v páru si jednou za pár měsíců s partnerem určitě dovolit můžete. Přejeme vám spoustu zábavy a příjemný nákup na Honitka.cz.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 28.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře