Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Trojka s Radkou erotické povídky

Eva stála u okna v ložnici v patře a mlčky pozorovala scenérii před sebou, která jako by vypadla z romantické komedie pro mladé. Náhle ucítila teplo na svých zádech a mohutnou ruku, která ji obejmula kolem útlých ramen. Patřila jejímu manželovi, přitiskl se na ni hrudníkem, v příštím okamžiku ji políbil na šíji a ona si o něj spokojeně opřela hlavu. V jeho náručí se cítila bezpečně. "Už jsem ti dnes řekl, že tě miluji?" Usmála se a pohladila ho po ruce, spočívající na jejím rameni. "Od rána asi třikrát," odvětila a natáhla k němu hlavu. Dlouze se políbili a pak se opět zadívala z okna před sebe. "Je hezká, že?" řekla, přivřela oči na úzké škvíry a našpulila rty. "Není hezčí než ty," zašeptal a přitom jí jemně zkousl ušní lalůček. "Víš, že neumíš lhát," plácla ho po ruce a mírně se ošila. Na chvíli se odmlčela, než se k němu otočila celým tělem a upřeně mu pohlédla do očí. Byl vysoký a ramenatý a vypadal jako Davidova starší a mužnější kopie. "Myslíš, že budou jednou také tak šťastní jako my?" Její manžel pokrčil rameny a znovu ji dlouze políbil. Byla pro něj vším, co kdy od ženy očekával. "Jsou mladí, všechno mají před sebou, ať David raději kouká nejdřív dostudovat," zabručel nevrle, "půjdu je přivítat." A o chvíli později za sebou uslyšela jeho vzdalující se kroky. "Dobře, hned jsem dole," pokývala hlavou a chvíli ještě pozorovala mladý pár, který mířil od garáže směrem ke vchodovým dveřím do chalupy. Kdykoliv se mladá vysoká blondýnka usmála, odhalila dvě dokonalé řady bělostných zubů a její tvář se celá rozzářila. A s Davidem jim to moc slušelo. Eva se mírně zavrtěla, a pak si zabloudila rukou zezadu mezi půlky. Vzápětí se lehce dotkla něčeho chladivého a kulatého, co se ukrývalo mezi nimi.

David s Radkou se potkali v posluchárně prvního ročníku při Úvodu do makroekonomie a byla to láska na první pohled. Vysoká a štíhlá blondýnka mu hned učarovala. A nebylo se čemu divit. Radka měla dlouhé štíhlé nohy, vosí pas, souměrné boky a kulatý, naducaný zadek. Velké zelené oči, malý pršáček a roztomilé pihy ve tváři. A když k němu našpulila své plné rty a zeptala se ho, jestli je tu správně v posluchárně prvního ročníku, podlomila se mu kolena. David jí imponoval a vyjela po něm hned na první dobrou, rande si dali ještě ten den v kavárně v centru a večer se poprvé milovali na Radčině studentském privátu. Následující ráno vstoupili do budovy ekonomické fakulty ruku v ruce už jako pár, za což sklidila od svých spolužaček z části opovržlivé a z části závistivé pohledy. Ale bylo jí to jedno, do svého Davida byla zamilovaná až po uši. Radka byla o půl roku mladší, byla premiantkou třídy a od začátku svému partnerovi pomáhala s učivem. Už na střední škole strávila rok v zahraničí v rámci studentského pobytu, jazykově byla skvěle vybavená a uměla jednat s lidmi. Pocházela z dobře situované rodiny a když se šel David po necelém půl roce představit na přání Radčiny matky jejím rodičům, proběhl slavnostní oběd a nechyběl ani dezert. Na první pohled vypadali jako dokonalý pár, ale čím déle spolu byli, tím víc začaly do jejich vztahu prosakovat Davidovy neshody s jeho nevlastní matkou. Radka se ho snažila chápat a často ho vytáčela do nepříčetnosti tím, že mu radila, aby s ní vycházel a toleroval ji. Ona sama měla Evu ráda a připadala jí jako fajn ženská, nad čímž David opakovaně kroutil hlavou. Poslední dny o ní ale přestal mluvit úplně a když se ho zeptala, odbyl ji nějakou vyhýbavou odpovědí. Přestože jí to přišlo přinejmenším zarážející, nenaléhala na něj. Zbytečně by vyvolala nějakou hádku, o kterou přirozeně nestála. Léto právě začalo a oni měli v plánu po předchozím úspěšném absolvování všech zápočtových zkoušek strávit pár dní na chatě Davidova otce v jižních Čechách, kde Radka mimo jiné plánovala zapracovat na svém opálení.

"Ahoj Davide, ahoj Radko," usmál se vlídně jeho otec a všichni tři se srdečně přivítali. Když objal partnerku svého staršího syna a zlehka ji políbil na obě tváře, její parfém🡕 na něj zapůsobil téměř omračujícím dojmem. Stejně jako pevné a pružné kontury Radčina mladého těla. Na sobě měla jen lehkou barevnou tuniku na ramínka a úzké tmavé džíny. Své sandály s barevnými korálky nechala předtím na chodbě, takže byla bosá. Všiml si, že nehty na jejích nohou byly absolutně perfektní. "Jděte od sebe, vy dva," ozvalo se vzápětí žertovným tónem za jejich zády a když se otočili, spatřili Evu, která právě ladně scházela po schodech z patra do obývacího pokoje. Mladší syn Vojtíšek se k ní hned rozběhl a ona ho vzala do náručí a přešla k nim, aby se také přivítali. Když přistoupila k Davidovi, rozpustile mu rozcuchala ofinu a vrazila mu brášku do náručí a když se otočil, štípla ho nepozorovaně do zadku, až se bolestivě ošil. "Ahoj Raduško," zacukrovala, vřele mladou blondýnku objala a políbila na obě tváře. "Umýt ruce a pojďte rovnou ke stolu, ať vám to nevystydne, nebudu to znova ohřívat," zavelela rázně a nikdo z přítomných si jí nedovolil odporovat. Po obědě se posadili na terase se džbánem vychlazené domácí limonády a Davidův otec se krátce zmínil, že odpoledne odjíždí s Vojtíškem do obory, ukázat mu nové přírůstky vysoké zvěře. Eva seděla mlčky opodál a s očima přivřenýma na uzounké škvíry soustředěně pozorovala Davida s Radkou. Vypadala přitom jako dravec, který chladnokrevně sleduje svou budoucí kořist. Když zhruba o hodinu později naložil její manžel malého Vojtíška do auta a rozloučili se, vešla do domu a zastavila se uprostřed obývacího pokoje. Pak pomalu zvedla oči ke stropu a podívala se do míst, ve kterých vytušila obrysy Davidova pokoje, kam si předtím s Radkou odešli odpočinout po vydatném obědě. O několik vteřin později v ruce sevřela řemeslně opracované zábradlí na schodišti a vstoupila na první schod.

Když se octla přede dveřmi Davidova pokoje, z jeho útrob se linula tlumená hudba a Radčin rozpustilý smích. Uvolnila si několik knoflíčků ve výstřihu svých vzdušných letních šatů a tmavou krajkovou podprsenku rychle vytáhla rukávem ven. Uklidila ji do zásuvky nízké komody naproti u stěny a pak vzala za kliku a vstoupila dovnitř. První, co uviděla, byl Radčin překvapený pohled. Ležela nahá na zádech na lůžku pod prostorným oknem s Davidovou hlavou vklíněnou mezi doširoka rozevřenými stehny. "Evo!" vyjekla vyděšeně, "co tu chceš?" A rychle sáhla po přikrývce, aby se zahalila. V Davidovi by se v tu chvíli krve nedořezal. Zmateně si ji prohlížel a nevydal ani hlásku. "No tak, Davide," řekla klidně a bez emocí, "nechceš Radušce něco říct?" A přitom si založila ruce na hrudníku a svůdně nakrčila jednu nohu, až jí vyklouzla z dlouhého rozparku šatů a oba upřeně zírali na její obnažené stehno. "Co mi máš říct, Davide?" hlesla Radka a nechápavě na něj zamrkala. "Tys jí o tom neřekl?" Eva se zatvářila pohoršeně a upravila si vlasy do jednoduchého culíku na gumičku, uvolněné prsy se jí ve výstřihu svůdně zavlnily. "Pojď ke mně," natáhla k němu paži a když se váhavě zvedl z lůžka a přistoupil k ní, otočila se k němu zády a svlékla si šaty🡕 . Přitom se hluboko předklonila, že se pažemi téměř dotýkala země a on mezi jejími roztaženými půlkami uviděl lesklý kruhový předmět. Eva ho vzala do dvou prstů a pomalu, aby si to dokonale užil, si před ním vytáhla anální kolík z řiti. David se nekontrolovatelně roztřásl po celém těle, klacek se mu dral strmě vzhůru. K Radce byl otočený zády, takže do poslední chvíle netušila, co se děje, ale když k němu Eva o vteřinu později přistoupila a zapumpovala mu s čurákem v dlani, vyskočila z lůžka na nohy a zaječela na celý pokoj jako siréna🡕 .

"To myslíte vážně?" třásla se rozčilením a hlas jí přeskakoval. "Mezi námi je konec, Davide! Slyšíš? Konec!" Začala si rychle sbírat své věci a poté se hrnula ke dveřím jako velká voda. "Ty nikam nepůjdeš!" křikla na ni Eva a zastoupila jí cestu. Radka na ni ustrašeně zamrkala očima a schoulila se do sebe. V rukou stále třímala své svršky a velkou cestovní tašku. Pak k ní Eva pomalu přistoupila, odvedla ji několik kroků stranou a dlouhé vteřiny jí něco šeptala do ucha. Když skončila, Radka odevzdaně pustila své věci na podlahu a zůstala proti ní stát úplně nahá. Pak vzala Evinu tvář do dlaní a políbila ji. Nejdříve opatrně a zlehka, aby se vzápětí začaly vášnivě líbat a vrážet si jazyky navzájem hluboko do úst.

Postupně se přesunuly na postel pod oknem a David je zmateně pozoroval, klacek měl napnutý k prasknutí. Eva ležela na zádech a Radka jí lízala kundu, kterou jí doširoka roztahovala svými útlými prstíky. Eva si přitom cucala nalitou bradavku a tlumeně sténala. Pohled na svou nahatou macechu a partnerku Davida nakrátko úplně paralyzoval. Tmavá milfka s obrovskými nalitými cecky a kyprým zadkem v objetí s mladou pružnou a štíhlou blondýnkou vytvářely před jeho očima přímo dechberoucí kontrast. Začal si zuřivě masírovat čuráka a rychle k nim přešel, ale Eva ho zastavila a odstrčila ho od sebe chodidly zpět do pokoje. "Ještě ne!" zasyčela a on poslušně poodstoupil a opřel se zády o dveře pokoje. Radka mezitím zuřivě lízala její mokrou kundu a vrážela do ní prsty. David ji pozoroval a najednou pochopil, že to není její poprvé. A taky že nebylo. Na studijním pobytu v zahraničí to přehnaly se spolužačkou s pitím a probudily se v jejím pokoji v objetí a bez kalhotek, vyčerpané několika předchozími orgasmy, což v Radčině případě znamenalo patřičně bouřlivými a mokrými. Po chvíli ji Eva strhla k sobě na postel a když se dostatečně pomazlila s jejími plnými, špičatými trojkami s malými bradavkami, přitlačila ji na všechny čtyři na lůžko. A vzápětí užasle vydechla. Ta holka měla tak dokonale pevný a kulatý zadek, až ji to samotnou překvapilo. A ten tvar! Jako broskev v optimálním stupni zralosti. Rychle se přisála mezi její stehna a kroužila jazykem v její těsné, hladce vyholené kundě a plynule přecházela na pevně semknutou řiťku. Voněla jí úplně neskutečně a nedokázala se jí nabažit. Nakonec se uložily do protilehlé pozice a vzájemně si lízaly a prstily kundy i řitě. "Teď, Davide!" zavolala Eva a on k nim rychle vyrazil.

Nejdříve se obě lačně přisály na jeho čuráka a spravedlivě se o něj dělily, monotónně jezdily ústy po celé jeho délce a přerývaně oddechovaly. Cpaly si ho navzájem do pusy a hladově po něm vyrážely. O chvíli později se natáhly na loktech na lůžku vedle sebe a nechaly ho, aby si je dostatečně užil po svém. Radku píchal jen do kundy, ale Evu si vzal do obou otvorů současně. A zatímco posledně ho prosila, aby přestal, teď ho naopak povzbuzovala, aby jí naložil ještě víc. Zuřivě jí ho vrážel do zadku až po kořen a ona nadšeně vřískala na celé kolo. O chvíli později zalila prostěradlo pod sebou horkým lepkavým výstřikem a padla na něj tváří. Radka se na něj rychle vyhoupla a monotónně se nabodávala na jeho čuráka, David pod ní ležel spokojeně na zádech a pevně ji přitom svíral v bocích. Eva mu o chvíli později zasedla obličej svými kyprými půlkami a nechala se uspokojovat jeho jazykem, div, že ho přitom tou hebkou masou neudusila. Radka se k ní natáhla a začaly se opět vášnivě líbat a hladit. David se snažil vymanit ze sevření Eviných stehen a ztěžka oddechoval, chvíli ho ještě přitlačila zadkem k lůžku a pak ho konečně milostivě propustila. Radka se rychle svezla vedle ní a pozorovala Evu, která mu zuřivě masírovala čuráka a jakmile cítila, že má namále, utvořila z dlaně mističku a zachytila do ní všechno horké a husté semeno, které s Radkou poté společně do sucha vylízaly. Mladá blondýnka jí dychtivě cucala potřísněné prsty a tlumeně vzdychala, přitom si masírovala klitoris a vzápětí se s táhlým jekotem bouřlivě vystříkala pod sebe na potem zmáčené prostěradlo. Eva se spokojeně usmála a hřbetem ruky si otřela zpocené čelo. Vzala si je oba dva, patřily jí. A udělá to znovu, kdykoliv se jí zlíbí. Brala to jako adekvátní pomstu za svou předchozí bolest, kterou jí David svým neobratným počínáním způsobil. Milující matka, děvka i náruživá učitelka, to všechno byla. A zpětně se nad tím musela pousmát.

Když se později odpoledne vrátil Davidův otec i s jeho malým bráškou domů, chtěl si s ním pohovořit u stolu na terase a nabídl mu panáka a křeslo. Eva s Radkou je z bazénu pozorovaly a tlumeně se přitom rozchichotaly. "Nějak jsem věděla, že zkušenost se ženou ti nechybí," řekla Eva mladé blondýnce polohlasem a prsty jí nesmlouvavě zajela pod plavkové kalhotky. Radka tlumeně zasténala a cukla k ní hlavou. "Neblázni, tady ne," napomenula ji Eva a očima šle🡕 hla k terase. "Jsem vdaná žena," uculila se. "Oni to dnes určitě přeženou s pitím, uvidíš. Sejdeme se, až odpadnou." A pomalu jí natlačila dva prsty dovnitř. Radka rychle přikývla, v dlaních sevřela bazénové ohrazení a zhluboka se nadechla. Eva ji přitahovala od první chvíle, kdy se seznámily. A toužila se jí oddat, kdykoliv ji o to znovu požádá.

🕙 Přidáno 13.5.2024
📂 Kategorie: Lesbičky, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Dolcevita (2024-05-13):
Spousta keců a dlouho nic. Ani jsem to do konce nedočetl.