Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

U doktorky erotické povídky

Měli jsme jet se školou na hory a museli jsme přinést i lékařské potvrzení. Tehdy mi bylo 16 let. Když jsem si v čekárně odseděl místo a byl na řadě, sestřička požádala dalšího. Vstal jsem a vstoupil do ordinace, kde seděla naše paní doktorka, které bylo tak plus mínus 45 let. Zavřel jsem dveře a ona se mě zeptala, co mě trápí. Já že mě nic, ale za měsíc jedem se školou na hory a potřebuji potvrzení od lékaře.

"Dobře, " odpověděla "posaď se. ". Vzala si mou kartu a začala v ní listovat. "Vidím, že jsi u mě už dlouho nebyl, tak se na tebe podíváme. Než začneme, skoč se na záchod vyčurat tady do té lahvi🡕 čky, dej ji pak sestřičce a přijď. " Když jsem udělal potřebu a odevzdal obsah sestře, vrátil jsem se do ordinace. "Hotovo?" zeptala se doktorka. A já že ano. "Dobře, tak se svleč a já si tě zvážím a změřím. " Když jsem byl jen ve spodním prádle, tak se na mě doktorka podívala a řekla "Ty slipy taky dolu. " Trochu jsem se styděl, ale poslechl jsem a sundal si je. Hned jsem si rukama zakryl svoje nádobíčko, které bylo zatím v klidu. "Vlez si na váhu. " Pak ať k ní přistoupím, při tom jsem si pořád zakrýval svůj penis. "Narovnej se a dej pěkně ruce podél těla" řekla. Tak jsem poslechl a na ní vykoukl na ní můj zatím ještě malý kašpárek. "Vidím, že jsi pěkný mladý muž. " Uchopila mi kulky a jemně je promačkávala. Snažil jsem se na to moc nemyslet, ale čuráček byl jiného názoru a opatrně se zvedal. "Masturbuješ?" zeptala se. A já, že občas jo. "Je nějaký neklidný. " odpověděla. Já jen mlčel a snažil se být v klidu. "Otoč se, předkloň se a opři se rukama o lehátko🡕 a dej nohy mírně od sebe. " Pak ke mě zezadu přistoupila, jednou rukou mi roztáhla půlky a řekla mi, ať se neleknu a zajela mi prstem přímo dovnitř. Úplně jsem je sevřel i s tím prstem uvnitř. "Uvolni se!" Řekla mi. Tak jsem trochu povolil. Projížděla mi prstem sem a tam a já jsem cítil, jak tam strká další prst. Docela mě to i vzrušovalo a krev se mi pomalu lila do penisu. Když skončila, byl jsem už napůl tvrdej. "Tady je vše v pořádku a vidím, že na druhé straně taky skoro. Tady ti dám kelímek a požádám tě ještě o vzorek spermatu. " Uchopil jsem kelímek a stál jsem tam, poněvadž jsem nevěděl, jak to myslí. Zatím si něco zapsala a když mě viděla, jak tam tak s tím kelímkem stojím, jako když neumím do pěti počítat, řekla ať se udělám do toho kelímku. Ať se prej nestydím a udělám si to tady. Váhavě jsem si vzal penis do ruky, ale pořad jsem váhal. Doktorka viděla, že se asi stydím, ale řekla "Ukaž, trošku ti s tím pomužu. " Vstala, přišla ke mě a uchopila můj na půl tvrdej klacek a začala mi ho honit. Vzrušovalo mě to a za chvíli jsem byl úplně tvrdej. "Vidím, že jsi opravdový a pořádný muž. Máš pěkně tvrdou kladu. Pokračuj sám a vystříkni do kalíšku. " Pěkně jsem ho uchopil a už bez ostychu jsem se před ní uspokojoval. Dívala se na mě, jak si ho honím a za chvíli jsem už cítil že brzy budu. "Už budu!" vykřikl jsem a ona odpověděla "Tak pěkně všechno do kalíšku!" Mrdka ze mě vystříkla rovnou do připraveného kalíšku. "Pěkně do poslední kapky!" Poučila mě. Když jsem to všechno vystříkal, vzala si kelímek a podívala se, že jsem toho docela hodně vystříkal. Podala mi ubrousek na otřeni a řekla, ať přijdu za týden kolem 15. hodiny, že budou výsledky. Ten den ordinovala do 15 hodin. Oblékl jsem se a s ještě na půl tvrdým ptákem jsem odešel domu.

O týden později jsem přišel chvíli před třetí a čekárna byla už prázdná. Ani sestřička tam už nebyla. Dveře do ordinace byly otevřené a jakmile mě doktorka uviděla, řekla "Tak pojď dál, posaď se. Jen tu něco dopíšu a budu se ti hned věnovat. " Když vše dodělala, tak si vzala ty moje výsledky do ruky a po prostudování mi řekla, že je všechno v pořádku a jsem úplně zdráv a vypsala mi papír na lyžák. "Jen si tě ještě prohlédnu, odlož si. Všechno, ano vše!" Když jsem odložil i spodní prádlo, řekla ať se položím na lehátko🡕 . Nepatrně mi v něm cukalo, poněvadž jsem si vzpomněl, co se dělo před týdnem. Když se postavila nade mě, tak mi řekla, že jí to vzrušovalo, jak sem si ho před ní honil. Napadlo mě, že se chce asi zase dívat, ale její ruka mi najednou zajela na penis a začala mi ho pomalu honit. Byl jsem trochu mimo, ale než jsem něco řekl, měla ho v puse. Jazykem mi objížděla žalud na mým tvrdým klacku a cpala si ho až do krku. Byla to krása. Pak ho vyndala z pusinky a rozkročmo si na něj sedla. Neměla vůbec kalhotky a rovnou ho strčila do kundy. Rozepla si plášť a pod ním byla úplně nahá. Plášť hodila na zem a hopsala mi na ptáku jak splašená. Viděl jsem její prsa a ztvrdlé bradavky, které jsem hned začal dráždit a mačkat. Pěkně vzdychala do rytmu. Kundičku měla hlaďounkou. Když jsme byli v nejlepším, tak ji zazvonil mobil. Lehátko měla hned vedle stolu, kde měla kabelku a v ní telefon. Takže nemusela ani vytahovat čuráka z kundy a natáhla se po něm. "To je manžel" řekla. V ten moment jsem myslel na nejhorší. "Buď potichu!" Přikázala mi. Zvedla ho a hned "Ahoj miláčku, ještě tady musím něco dodělat a půjdu domů. " Při tom měla v kundě mého ptáka. Zavěsila a řekla mi, že jedou s manželem a dětmi na chalupu, že čekaj venku.

Představa, že za oknem je manžel a její děti a že já jí tady mrdám, mě strašně vzrušovala. Kdyby to věděl, tak jsem mrtvej. "Tak na sebe máme 10 minut, pokračujem!" a začala zase hopsat na mým tvrdým ptáku. Zhruba po 5 minutách jsem cítil, že už budu. "Už budu" vykřikl jsem. "Já taky! Vydrž!" Křikla na mě. Počítal jsem, že sleze, ale ona přidala a to už jsem celou tu dávku teplého semene vystříkal do její kundičky. Chvilku na to se udělala i ona. "Bylo to nádherný, už dlouho jsem tak vzrušena a mokra nebyla, moc ti děkuju. ". "I já, doufám, že se manžel nic nedoví. " "Neboj, " odpověděla klidně a při tom ji ještě semeno vytékalo ven z kundy. "běž radši zadním vchodem, ať tě nevidí vycházet. Když jsem odešel, míjel jsem venku auto manžela, který byl opřený o auto a kouřil. Trošku ve mě hrklo. Děcka byla venku taky a čekala na svou mámu. Kdyby jen věděli, co jsme tam dělali. Zašel jsem za roh a sledoval je. Po chvíli doktorka vyšla, přivítala se z dětmi a manžela políbila. Pak společně nasedli do auta a odjeli. Já odešel domu a bohužel se to už nikdy neopakovalo.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Zralé ženy, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře