Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Úlet se zajíčkem erotické povídky

Byl krásný letní den, už ráno když jsem vstala cítila jsem chvění po celém svém těle, ale hezky po pořádku. Vyskočila jsem z postele do nádherného slunečného dne, jen v krátké košilce jsem vyšla na balkón našeho domu a nechala vítr ať si pohrává se saténem, jak se mu zachce. Bylo to hodně vzrušující . Abyste byli v obraze, tak Vám alespoň trošku popíšu. jak vypadám a taky jak žiji.

Tak tedy je mi 43 let, postava už není to, co zamlada, ale pořád se je na co mrknout, prsa mám takové větší dvojky, spíš ke trojkám, klín hladce vyholený a v něm pysky, které už jsou pravda trošku vytahané, ale co už v mém věku že. Děti už odrostly a opustili domov a manžel věčně na nějakých jednáních. No a tak jsem se rozhodla jet do supermarketu jen tak naostro, aby bylo nějaké vzrůšo. Vzala jsem si na sebe růžový bavlněný komplet, který těsně obepínal mé křivky a vyrazila jsem autem do nedalekého supermarketu. Procházela jsem se po obchodě a pokukovala po chlápcích, ale nikdo nepohnul ani brvou. Koupila jsem si tedy alespoň krém a nanuk a vyrazila ke kase. Byla tam slušná řada a přede mnou stál asi 25 letý mladík v kraťasích a tílku🡕 . Prohlížela jsem si jeho mladé tělo a nemohla si přitom nevšimnout jeho krásné prdelky. Hned jsem pomyslela na to jaké by to bylo kdyby mě taková prdelka přirážela. Všimla jsem si taky toho, že ten klučina po očku sleduje moje kozy a tak jsem mu nabízela ty nejlepší pohledy co šly. Kundička se mi trošičku orosila při pomyšlení na to, kdyby ten kluk věděl, že jsem naostro. Řada se už bohužel chýlila ke konci a když ten kluk odcházel od kasy jako by na mě mrknul. Zaplatila jsem a vydala se k autu, vzadu na parkovišti vybaloval zboží do auta ten kluk a když jsem nasedala ještě jednou se za mnou otočil. Když jsem projížděla okolo jeho auta všimla jsem si nápisu - opravy všeho druhu objednávky na - maxer-seznam. cz. Hned jsem si to zapsala a po příjezdu domů si řekla, že bych si mohla nechat spravit třeba to blikající světlo v kuchyni. Usedla jsem k počítači a napsala objednávku s dovětkem spěchá. Zanedlouho zvonil telefon a v něm se ozval dotyčný klučina stím, že se staví ještě dnes tak v poledne. Nemohla jsem se dočkat až zazvoní. Dala jsem si spršku a čekala na něj v županu. Chvíli po obědě zazvonil zvonek a za dveřmi stál ten klučina.

Otevřela jsem a popsala problém a nechala jej v kuchyni. Šla jsem do obýváku a schválně nechala pootevřené dveře a rozepnula si župan, vzrušovalo mě, že by mohl vtrhnout dovnitř a překvapit mě. Když už jsem byla tak pěkně rozjetá napadlo mě trošku ho vyhecovat a tak jsem si skočila do kuchyně jen tak v poloodhaleném županu pro pití, do kterého jsem si nasypala hodně ledu, dveře jsem nechala otevřené ještě víc. Do dlaně si nasypala led a začala si ho roztírat po bradavkách, které byly okamžitě v pozoru, k tomu jsem začala tiše vzdychat, ale dost hlasitě na to, aby to slyšel můj opravář. Netrvalo dlouho a byla jsem pěkně mokrá.

Z kuchyně se najednou ozvalo - Nemohla byste mi trošku pomoct? Šla jsem tedy do kuchyně a tam viděla toho kluka a hlavně jeho klacka, který stál v jeho kraťasích našponovaných na maximum. Beze slova jsem k němu klekla a rozepnula zip. Byl naostro, kraťasy🡕 spadly na zem a přede mnou se tyčil mohutný čurák. Uchopila jsem ho do levé ruky, byl jako ze železa, pořádně tvrdý, hrubý mladý čurák. Rukou jsem jej nemohla ani obejmout, ale do pusy se mi vešel. Začala jsem ho pomaličku kouřit, byla jsem blahem bez sebe. Přehmátla jsem do druhé ruky a opět ucítila tu neuvěřitelnou tvrdost, mačkala jsem ho co se dá a přitom jsem mu začala lízat koule, po chviličce jsem ucítila jak mu začíná škubat v ocasu a nastavila tvář na kterou mi během chviličky vystříkal snad litr horkého semena. Nechala jsem si ho stékat po tváři na kozičky, odkud mířilo přímo ke klínu. Myslela jsem že je po všem, ale jak jsem zjistila mladík je zvyklý si svou práci udělat pořádně.

Postavila jsem se a teď padl na kolena on a každou kapičku semena, která dotekla až k poštěváčku důkladně slízal, byla jsem jako smyslu zbavená a rukama roztírala zbytky semena po kozách, za chvíli jsem už v pravidelném rytmu vzdychala a rukou pomáhala dokonat dílo.

Když už dosáhnu orgasmu, tak to stojí za to. Mám takové ty stříkací orgáče, kdy je mokré všechno okolo. Nevěděla jsem jestli můžu, když jsem mrkla dolů na toho zajdu jak mi líže piču a jeho kůl už zase stojí neudržela jsem se a celého jsem ho postříkala mým zlatým deštíkem. Bylo úžasné vidět co to s ním udělalo. Čuráka měl zase pořádně tvrdého a já tušila, že bude chtít mrdat. Odešla jsem do obýváku a přehnula se přes opěradlo sedačky, na nic nečekal a hned mi vrazil ocas do kundy a začal přirážet. Natáhla jsem ruce dozadu a chytla si jeho prdelku a nechala se mrdat. Když mi připadalo, že už bude stáhla jsem nohy co nejvíc k sobě a ucítila to krásné zaškubání. Tentokrát mi celou dávku nastříkal do piče. Když dostříkal oblékl si kraťasy🡕 a beze slova odešel. Nechala jsem si jeho semeno v sobě až do večera.

Světlo v kuchyni mi bliká dodnes, ale každý měsíc mi jej po mé mailové objednávce chodí opravovat Maxer.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře