Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

V zajetí doktorky 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Ležel jsem na tom kříži, jak hromádka neštěstí. Co se mnou bude ?? Tohle přece nemůžu vydržet, sloužit tímto způsobem dominantní ženě ......strašná představa. Z myšlenek mně probrala Ivana. Pečlivě mi umyla penis a cosi zacinkalo v její ruce.

Tohle ti teď nasadím, aby jsi se nemohl sám ukájet. Je to fantastická věcička, která ti pomůže v ještě dokonalejší poslušnosti.

Během okamžiku uvěznila mého ptáka do ocelové klece. Když budeš hodný a poslušný, tak tě čas od času nechám vyprázdnit. Záleží jen na tobě, zda to bude za měsíc, čtrnáct dní či týden.

Měsíc !!!! Ty vole, já měl co dělat po tom týdnu, natož po měsíci. Nemůžu tomu pořád uvěřit, je to čím dál horší. Teď si tě ještě připravím na zítřek a ty půjdeš odpočívat do cely. Zítra budeš mít náročný den, tak ať jsi v kondici. Bude tě čekat další překvapení a věř, že si opět užijeme !!!!

Ivana něco chvilku lovila na baru a pak se v její ruce objevila injekce. Bez vysvětlování mi její obsah napustila do stehna. Protestovat jsem stejně nemohl, roubík jsem měl pořád v ústech. Pak mi sundala popruhy od kolen a loktů a nakonec odepla karabiny🡕 od pout. Pomalu jsem se posadil a snažil se sundat roubík. Po chvilce se mi to povedlo a konečně jsem mohl zavřít pusu. Měl jsem obličej úplně poslintaný a sanice mně bolela, jak nikdy.

Tak hybaj do cely a žádný řvaní. Všude tady mám kamery, takže mám přehled o tom, co se tady dole děje. V cele máš ovoce a zeleninu, aby jsi neumřel hlady.

Hned jak jsem vstoupil do cely, zavřela za mnou dveře a zamkla. Až nyní jsem si všimnul, že nemají z vnitřní strany žádnou kliku ani zámek, takže otevřít je zevnitř nepřichází v úvahu. Sedl jsem si do křesla, snědl pár banánů a pak mně přemohla únava. Tělo mně po té její lechtací lekci bolelo, jako bych dřel 12h na stavbě.

Když jsem se ráno probudil, tak na stolku ležel jogurt, mistička ovesných vloček a sklenice mléka. Vůbec jsem nezaregistroval, že v cele někdo byl. Trošku mě bolela hlava ale cítil jsem se nějaký nabušený. Tělo bylo plné energie, jen explodovat - zvláštní stav, který jsem neznal. Okénkem ve dveřích jsem se podíval do mučírny, nikdo tam nebyl, jen v rohu svítila slabá lampička. Tak jsem se nasnídal, udělal ranní hygienu a čekal co bude. Podle hodin na zdi bylo 7h. Nyní jsem konečně zjistil, jaké to je, když je člověk ve vězení. Po hodině jsem nevěděl co nudou. Pomalu jsem propadat panice a nakonec jsem začal volat o pomoc. Nakonec ale zvítězil rozum. Z takového sklepa mně nikdo slyšet nemůže, to bylo víc než jasné. Tak jsem si zase lehl a snažil se zahnat miliony nepříjemných myšlenek, co jsem měl v hlavě.

Na hodinách už bylo 12 - 30, když jsem z mučírny uslyšel zvuk. Než jsem vyskočil z postele, v okénku se objevila Ivana.

Tak jak jsi se vyspinkal, ty moje hračko. Nesu ti něco na zub.

Ve dveřích se otevřelo okénko a v něm se ukázala miska s rýží a masová směs. Poznal jsem to hned, byla to dieta z nemocnice.

Tohle sněz. Ve 3 hodiny máš další lekci, tak ať jsi připravený.

Snažil jsem se vyjednávat, dokonce i zvýšeným hlasem ale jedinou odpovědí mi byla Ivanina záda, jak odcházela z mučírny. Začínal jsem tušit, že tady nemá cenu diskutovat. Tak jsem se smířil s faktem, že se budu snažit poslouchat a že když budu plnit vše, co mi bude nařízeno, tak mně třeba pustí. Nic jiného mi stejně asi nezbývá. Přesně ve stan🡕 ovený čas přišla Ivana a otevřela dveře cely.

Tak pojď, máme práci. Klekni si před ten trůn a chytni se madel na zadních nohách.

Tak jsem si klekl a hned mi to bylo jasné. Abych mohl rukama chytit ta madla u zadních nohou, tak jsem musel ruce prostrčit skrz kožené kruhy. V momentě, kdy jsem chytil ta madla, Ivana zatáhla za nějakou páku na zadní straně trůnu a kolem zápěstí se mi utáhla smyčka. Byla to dokonalá pouta🡕 , rychlá a efektivní. Rukama tedy hýbat nešlo a krk jsem měl v takovém malém půlkruhu, který byl v sedáku křesla a na jehož koncích byl klasický řemen. Pak už stačilo pouze tento řemen zapnout a nemohl jsem hlavou ani pohnout. Na krku trošku tlačil ten obojek, ale ještě se to dalo. Připadal jsem si hodně trapně.

Tak a máme hotovo, zašvitořila Ivana. Včera jsi si užil sám, dnes je řada na mě.

Snažil jsem se na Ivanu podívat, ale nemohl jsem hýbat hlavou. Najednou mně něco píchlo do ramene až jsem sebou škubnul.

Klid, to je jenom medicína. Trošku mi promasírovala okolí vpichu a stoupla si vedle křesla.

Byla oblečená do normálního kostýmku, v jakém chodí ženy do zaměstnání. Vyhrnula si sukýnku, bez váhání si sedla do křesla a roztáhla nohy. Srdce mi divoce bušilo z toho, co jsem viděl. Těsně před nosem jsem měl její lehce ochlupenou pičku, která voněla chtíčem.

Teď mně budeš lízat a snaž se !!! Jestli nebudu spokojená, tak uvidíš ten tanec.

Nenechal jsem se dále pobízet. Chutnala fantasticky, její jemné závojíčky přímo toužili po laskání. Lízání mi nikdy nedělalo problém a pokud bych nebyl v této situaci, tak by se dalo říct, že jsem si to užíval. Ivana se na křesle kroutila jak žížala a sténala rozkoší. Bylo to fantastické, jediné co bych ale uvítal, kdyby mi sundala tu šílenou věz z ptáka. Měl jsem erekci jak blázen, ale ta klícka mu moc prostoru nedávala. Dost to bolelo, ale nic jsem s tím nanadělal. Lízal jsem jak kdybych za to byl placený a bylo vidět, že se blíží její orgasmus. Najednou se propla jako luk a můj obličej zalilo množství šťávy. V té euforii jsem ani nepostřehl, že za mnou někdo stojí.

Teda, ten se snaží .... !!! Hlavou otáčet nešlo, takže nebylo vidět o koho jde, ale bylo jasné, že je to žena.

Za okamžik bylo jasno, když přešla vedle křesla. Byla to celkem pěkná blondýnka, trošku starší než Ivana, ale silnější postavy. Čeho jsem si hned všimnul, byly její obrovské nehty. To bylo umělecké dílo. Jejich délka byla minimálně 4cm, nádherně růžově nalakované. Na očích měla brýle🡕 a vypadala jako nějaká učitelka. Tento typ žen mě vždy neskutečně rajcoval. Co já se naonanoval při představách sexu s mojí učitelkou !!!! Tato žena jí byla hodně podobná.

Tak to bylo dobrý, řekla Ivana, když slézala z křesla. To jsi zabodoval !!! Mimochodem, tohle je moje kamarádka Romana. Také moc ráda zkoumá spoutaná🡕 tělíčka. Však to brzy poznáš.

Kolik máme času, říká Romana.

Asi dvě hodiny, píchla jsem mu to před půl hodinou, přesně kubík, stejně jako večer.

Nooo, tak to bude maso.

To ano, ale on si to zaslouží. Křičel na mně a říkal mi mrcho. Ty Romčo, nechceš ho vyzkoušet, když už tady tak pěkně klečí, času je ještě dost ???

Proč ne, zatím to můžeš připravit.

Vůbec jsem nerozuměl tomu, co říkají, ale jedno bylo jasné. Nyní obsloužím ještě tu druhou.

Moc dlouho to netrvalo a seděla v křesle. Na rozdíl od Ivany byla zarostlá jak před 50 lety. Navíc bylo cítit, že sprchu viděla naposledy včera večer.

Moc se mi nechtělo, ale nebylo úniku.

Ty mladej, trochu nadšení, nebo poznáš co dovedu. To stejně zjistíš, ale vždycky může být ještě hůř.

Neměl jsem na výběr. Po chvíli, když jsem slízal to pižmo, tak už se to celkem dalo. Romana byla ještě čipernější než Ivana. Svíjela se pod náporem mého jazyku, jak šílená. Pevně mně držela za hlavu tak, že jsem chvilkama nemohl ani lízat. Jako by se snažila mně nacpat do své pičky. Jazyk už jsem měl dřevěný, ale ona nechtěla přestat. Ještě nějakou dobu to trvalo, než se udělala, ale pak mně málem v té své šťávě utopila. Něco takového jsem ještě nezažil.

Hned potom mně Ivana odvázala a poslala do koupelny, abych si umyl ten upatlaný obličej. Když jsem vylezl ze sprchy, tak na stolku ležela čtveřice pout ze včerejška.

Ta pouta🡕 si nasaď a pojď sem, rozkázala Ivana z mučírny.

Už jsem byl zase ve stresu, co bude. Jenom jsem měl zase ten povznášející pocit, jako ráno. Cítil jsem se neskutečně ve formě. Když jsem vešel do mučírny, tak už na mně čekali u kříže. Kolem něj bylo na stativech několik kamer a mučírna byla perfektně osvětlená.

Tak pojď a tohle si nasaď, vyzvala mně Romana a podala mě koženou kuklu🡕 . Jak jsem jí měl na hlavě, šlo to celkem těžko, protože byla hodně těsná, tak mi jí na temeni zapla, aby nešla sundat. Byla to černá kukla🡕 , s otvory na oči. V oblasti nosu bylo pár dírek, takže se dalo bez problému dýchat. Podobné dírky byli i v oblasti uší. Otvor byl i na pusu, ale byl zadělán silně polstrovanou záplatou, která těsně doléhala na ústa. Tato záplata se dala po rozepnutí tří řemínků uvolnit, že byl otvor na ústa úplně volný. Zkusil jsem něco říct, ale bylo slyšet jen tlumené mumlání. K mému překvapení to byl účinnější nástroj, než ten roubík včera.

Pak to šlo ráz na ráz. Během chvilky jsem byl opět připoutaný na kříži.

Ivana vše zkontrolovala a povídá. Původně jsem tě chtěla přivázat na postel, ale tady Romana byla proti. Tady je na tebe lepší přístup, takže si to lépe užijeme. Určitě jsi si všimnul těch kamer. Ty tady jsou proto, aby natočili co všechno vydržíš a jak dokážeš trpět. Kuklu máš pro to, aby tě náhodou někdo nepoznal. Potřebujeme zhruba hodinové video, na které je třeba dvou hodin akce🡕 . Tuto sestříhanou hodinu pak dáme na web. Na tomto webu je natočený otrok k dispozici všem ženám, které jsou ochotny za takové radovánky bohatě zaplatit. Ani si nedokážeš představit, kolik perverzních žen na tyto stránky chodí !!!

No a aby byl výsledek co nejlepší a byl o tebe co největší zájem, tak jsem tomu trošku pomohla. Čím větší utrpení otroka, tím vyšší je částka za půjčení.

V těch injekcích co jsi dostal je látka, která se používá v nemocnicích po těžkých úrazech. Dokáže maximálně posílit organismus, ale má jednu nevýhodu. Vedlejším účinkem je, že se několikanásobně zvýší citlivost nervové soustavy. Proto se už moc nepoužívá, ale pro náš účel je naprosto perfektní. Ty nejen že vydržíš neskutečně mnoho, ale navíc je teď tvoje tělo maximálně citlivé !!!

Při těchto slovech mně zalil pot. To přece nemůže myslet vážně !!!

My se teď půjdeme převléct a ty zatím střádej síly, budeš je potřebovat, řekla Ivana a postupně pustila všechny kamery.

Romana se ke mě naklonila a do ucha mi povídá - podle toho, co jsem včera večer viděla na bezpečnostní kameře, ti můžu říct jedno. Tebe čeká peklo !!!

Neměl jsem ani moc času, o tom všem přemýšlet, během chvilky byly obě dvě zpátky.

Ivana byla celá v černém latexovém obleku, který ještě více zvýrazňoval její dokonalou postavu. Na hlavě měla kočičí masku a celkově vypadala fantasticky.

Romana na sobě měla klasický korzet, černé podvazky ve vysokých kozačkách a na rukou černé krajkové rukavice🡕 bez prstů. To ještě více zvýraznilo její nádherné nehty. Jejich nástup byl vysloveně určen pro kamery. Každá si stoupla k mému boku a pak to začalo. Co dokáže Ivana už jsem věděl, ale to co nyní nastalo se snad nedá ani popsat. Na Romaně bylo vidět, že se v lechtání vyžívá a její pohled mluvil za vše. Řval jsem smyslů zbavený, ale přes kuklu🡕 se toho moc nedostalo. Moje snaha uhnout před jejich prsty byla naprosto marná. Obvzlášť Romana si dávala pozor, abych si ani na vteřinu nevydechl. Postupně se kolem kříže na mém těle vystřídaly, až Romana skončila u mé hlavy. Z tohoto místa měla moje žebra jak na talíři, stejně jako podpaží. Ivana zakotvila u mého rozkroku a věnovala se mým slabinám. A aby toho nebylo málo, tak mi ta mrcha ještě nehty zespoda zlehka škrábala kulky. Díky tomu jsem měl uvězněný penis těsně před explozí.

Byl jsem přesvědčený, že když každou chvilkou neumřu, tak minimálně zešílím.

To je fantastický, směje se Romana.

Co mu tak na chvilku uvolnit ústa, aby bylo na plno vidět, jak se mu to líbí ??? To se pak zákaznice jen pohrnou.

Proč ne, aspoň se bude moct naplno projevit, odpověděla Ivana.

Romana mi tedy uvolnila ústa a já hned využil situace a začal prosit o milost.

Žádná milost chlapečku, jsme teprve na začátku ......

Pak už jsem moc mluvit nemohl. Mučírnou se začal rozléhat můj řev, který už nebyl ničím tlumen.

Řveš celkem slušně, ale to ti stejně nepomůže, zašeptala mi do ucha Romana a z vesela pokračovala.

Bylo to čím dál tím horší a ani jedna z těch dvou bestií se neměla k tomu, abych dostal aspoň chvilku oddechu. Bylo na nich vidět, jak si to moje utrpení užívají.

Pak najednou Ivana přestala a povídá. To zatím stačí, teď musíme předvést jeho chloubu a hned po těch slovech mi sundala tu šílenost z mého ptáka. Okamžitě se dostavila úleva.

Romana na nic nečekala, nabrala si do dlaně trochu gelu a začala ho ihned zpracovávat. Bylo otázkou vteřiny, aby trčel kolmo ke stropu jako stožár. Ivana mi mezi tím pevně podvázala koule tenkým provázkem a začala je provokativně zlehka škrábat.

Po tom šílenství, které jsem měl momentálně za sebou, jsem si nyní připadal jak v ráji. Moc dlouho to netrvalo a začal jsem stříkat. Musím uznat, že podobné vyvrcholení jsem ještě nikdy nezažit. Před očima se mi normálně zatmělo, bylo to fantastické.

Jenže to mělo brzy skončit. Ivana vzala z police velký vibrátor a za pomoci provazu mi ho přivázala na čerstvě vystříkaného ptáka. A ještě to ta mrcha udělala tak, že jsem měl ten vybrující výstupek přesně na uzdičce. Kdo zažil honění ptáka po orgasmu, jistě dobře ví, o čem mluvím.

Okamžitě mi tu věc sundejte, křičel jsem ale odpovědí mi byl pouze uštěpačný smích.

Moc tady nekřič, ještě nemáš proč, řekla Ivana.

Křičet můžeš až od teďka, odpověděla Romana a přistoupila ke mně s velkou hořící svíčkou. Ta na stole hořela už od začátku a hned jsem zjistil proč.

Romana mi ten nahromaděný rozpuštěný vosk bez váhání začala vylévat na krví napumpovaný žalud.

Zařval jsem jak lev. Bolest mi proběhla celým tělem, až do posledních záhybů v mozku.

Jenom křič, smála se a s chutí pokračovala dál. Další dávku jsem dostal na podbřišek, ale už to nebolelo tak, jak na žaludu.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře