Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Večerní škola sexu erotické povídky

"A vážně jste v tom tak dobrá, že byste to mohla učit?" táže se sympatický čtyřicátník s lehce prošedivělými vlasy Moniky. Ta sedí v pohodlném křesle v maličké kanceláři, jež se nachází v omšelé budově v centru města. Už se tu vystřídalo několik škol, úřadů, firmy tu měly kanceláře a teď je budova prázdná.

"Myslim, že jo," usměje se Monika, "budete si mě chtít vyzkoušet?" "Možná později," oplatí jí Přemek úsměv. Pronajal si momentálně opuštěnou budovu s cílem vybudovat v ní školu. Poněkud neobvyklou, netypickou, ale jako podnikatelský záměr mu to přijde velmi zajímavé. Večerní škola sexu. Ať už si pod tím představíte cokoli, je to přesně to, co vás napadlo nejdřív.

Už pár měsíců shání do své školy vyučující. Sehnat žáky není problém, ještě si ani nedal nikam inzerát a šeptanda zařídila, že musí denně řešit desítky telefonátů a mailů s žádostmi o zápis. Sehnat personál je přece jen o dost těžší.

Svou soukromou školu chce koncipovat pro pánskou klientelu se zaměřením na mladší chlapce a muže, kteří se chtějí v tomto oboru zdokonalit nebo s ním začínají či snad teprve hodlají začít. Proto potřebuje zkušené učitelky, které mají patřičné znalosti, ale které jsou samozřejmě atraktivní. Monika atraktivitu splňuje rozhodně. V životopisu uvádí, že jí je čtyřicet sedm, ale vypadá sotva na pětatřicet. Štíhlá hnědovláska s menším poprsím, ale dokonalou figurou. Nepochybuje, že je v posteli skvělá, ale zatím si musí udržet profesionální odstup, i když by z ní nejradši strhal všechno oblečení, opřel o svůj pracovní stůl a pořádně tvrdě jí to udělal.

"Hodláme se zaměřit na výuku v malých skupinkách, popřípadě individuální vzdělávání, takže předpokládáme, že vyučující zvládnou i více žáků najednou, plat tomu samozřejmě bude odpovídat," vysvětluje Přemek svou vizi školy. "S tím samozřejmě počítám," pokyvuje hlavou Monika. "Já myslím, že se můžeme dohodnout, ozveme se vám," zakončí přijímací rozhovor Přemek a postaví se. Monika mu stiskne ruku a odejde z jeho kanceláře.

"Tak jaká je ta nová?" vyzvídá Roman, jeden z Přemkových obchodních partnerů, na poradě po obědě. "Co vám budu vyprávět, za mě jednička podtržená," odpoví Přemek. U stolu s nimi sedí ještě Denis a Pavel, zbylí společníci soukromé Večerní školy sexu. Většinou jsou to bohatí podnikatelé, kteří vesměs prodali své firmy a teď neví, co s prachama. Přemkův nápad je zaujal, dá se říct, že byli nadšeni, když jim předestřel svůj nápad.

"A kdo ji vyzkouší?" dychtivě se ptá Denis. "Tak tu bych s dovolením vyzkoušel já, už jsem dlouho žádnou netestoval," hlásí se Přemek. "Když tě vidim, jak jsi nedočkavej, skoro mam chuť ji otestovat sám, ale máš pravdu, posledních pět zájemkyň jsme zkoušeli my," říká smířlivě Pavel.

Pánové, ač mají doma manželky a po světě běhá mnoho jejich milenek, si vymínili, že každou kandidátku, která projde pohovorem, musí vyzkoušet. A v naprosté většině byli spokojeni. Přemek má radost, že může Moniku vyzkoušet osobně, a ukazuje kolegům záběry z kamery umístěné v jeho kanceláři.

"Tak ta teda nevypadá na sedmačtyřicet." "Ty vole, tej bych nehádal ani třicet," předhánějí se pánové v superlativech. "Schválně si nám ji ukázal až po tom, co jsme ti odsouhlasili, že ji vojedeš ty," hrozí se vztyčeným prstem Roman, ale směje se u toho, a tak se směje i Přemek.

Pedagogický sbor v současnosti tvoří dvanáct pedagožek, Monika by měla být třináctá. Dále je tu vedení školy, které je tvořeno zmíněnou čtveřicí pánů zakladatelů školy. Každá učitelka byla pečlivě prověřena alespoň jedním z šéfů, některé dvěma i třemi, a jedna nebo dvě dokonce všemi najednou. Věkové rozpětí pedagogického sboru je zhruba od třiceti do padesáti let. Nejstarší je padesátnice Alena s obrovskýma kozama, kterou si dali všichni v brutálním grupáči, po němž se pánové sotva odplazili domů a paní Alenka se téměř ani nezadýchala.

Přípravy na premiérový školní rok jsou v plném proudu, stará budova se pomalu dává do kupy, třídy jsou nachystány, přednáškový sál taktéž, ještě zbývá prověřit Moniku a může se začít.

Přemek se rozhodl, že vyzkouší Moniku přímo ve škole. Pozval ji tedy na páteční večer. Před zkouškou ji vzal na dobrou večeři a pak zašli do školy. Přemek Moniku provedl a ukázal jí jednotlivé třídy, nadšeně vykládal, kde se bude co učit, a nakonec zašli do místnosti s velkou postelí. "Tady bude probíhat individuální výuka," vysvětluje a ukazuje Monice místnost, vedle níž se nachází malá koupelna s WC a sprchovým koutem. Monika se jen lehce usměje a rovnou zamíří do koupelny. Přemek za pár okamžiků uslyší sprchu, posadí se na postel a čeká.

Asi za čtvrt hodiny vejde do místnosti Monika jen v Evině rouše. Přemek vyskočí a prohlíží si to nádherné tělo, které se mu teď nabízí. Monika si klekne a Přemek si všimne, že v zaťaté pěstičce něco drží. Stáhne si kalhoty🡕 a trenky a na Moniku vykoukne Přemkův naběhlý pyj. Monika rozevře dlaň, chytne balíček s kondomem do prstů a pravačkou ho roztrhne. Vyndá prezervativ a zkušeně ho natáhne na jeho ocas.

Pak ho začne rovnou kouřit a Přemek může s klidem konstatovat, že to umí na výbornou. Jemně jí odstrčí hlavu a pak jí naznačí, aby se položila na postel. Potom si lehne vedle ní a začne ji dráždit prsty. Cítí, že už je trochu vlhká, ale pokračuje pečlivě přejížděním po klitorisu, hlazením celého těla a postupným pronikáním jednoho a více prstů do Moničiny kundičky. Dává si opravdu záležet a Monika se po chvíli začne slastně kroutit a hlasitě oddychovat.

Přemek se zdvihne, roztáhne jí nohy a chvilku se kochá pohledem na její hladce vyholenou kundičku. Pak namíří svůj klacek mezi Moničiny pysky a jemně zatlačí. Monika se prohne a hekne, Přemek chvilku počká a potom zasune trochu dál. Nikdy by nečekal, že Moničina kundička bude tak uzounká. Je to neskutečná slast v ní pomalu rejdit. Zároveň cítí, že už brzo bude, Monika mu jde nádherně naproti a zároveň dělá takové zvláštní krouživé pohyby pánví. Něco takového ještě nezažil.

A tak po několika málo minutách stříká do kondomu a nechápe, že se tak rychle udělal. Lehne si vedle Moniky a má pocit, jako by prošel ždímačkou, i když ve skutečnosti to byla vlastně rychlovka. "Tak jak jsem si vedla?" ptá se Monika, lehne si na bok a podepře si hlavu rukou. "Přijata," vydechne Přemek, "kde ses to naučila?" "Škola života," zachechtá se Monika a odebere se do koupelny.

Na pondělní poradě musí Přemek svým společníkům do detailu popsat, jaké to bylo. "Tak to jsem zvědavej, jaký předměty jí přidělíme?" přemýšlí Denis nahlas. "Přidělení předmětů nás čeká příští týden," přerušuje ho Pavel, "teď bychom si měli ujasnit, jaké předměty budeme vůbec vyučovat."

Pánové se už nějakou dobu dohadují na osnovách školy a řeší, co budou po svých učitelkách chtít, aby předaly žákům. Hrubé obrysy už mají, teď je potřeba zapracovat na detailech.

🕙 Přidáno 6.6.2024
📂 Kategorie: Šukání, Zralé ženy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře