Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Venku je to silnější erotické povídky

Jedna z věcí co jsme chtěli zkusit bylo šukání venku. Někde na veřejnosti. Když jsem ji ohnul na balkoně, líbilo se jí to natolik, že o tom dala ve chvíli, kdy se udělala dala vědět i sousedům, kteří stoprocentně neměli pochyb o tom co se na tom balkónu stalo. Ale o tom jindy. Oblékla si mini sukni🡕 , balerýny. Halenku s výstřihem, aby šly snadno vyndat její obří kozy a šli jsme ven. Nechtěli jsme to dělat někde daleko u domu, ale zase ne přímo pod okny. A chtěli jsme mít dost soukromí, ale zase nebýt na samotě. Prostě ta možnost být přistiženi, to dělá zajímavějším. Měli jsme několik vytipovaných míst v okolí. Fotbalové hřiště, dětské hřiště a park.

Nejdřív jsme zamířili do parku, na jeho nejodlehlejší místo. Už po cestě bylo vidět, že je vzrušená. Bradavky ji trčely přes blůzu jako pověstné špičky ledovce. Snažil jsem se jít pomalu, abych ji stupňoval vzrušení. A fungovalo to, zatímco ona šla rychleji, já zpomaloval. Po chvíli cesty řekla, "To je poprvé co jsem venku bez kalhotek” Hm, tak tím mě teda dostala. Po pár minutách, jsme přece jen dorazili do parku. Na jeho nejodlehlejší místo. Ale jaksi jsme se museli postavit do fronty. V koutě se šukalo na lavičce, v křoví taky a kousek dál ještě probíhal piknik. Jako atmosféra super, ale nebylo kde. A tzv. Rozbalit atd uprostřed toho všeho na otevřené pláni, nebylo to ono.

Šli jsme na hřiště, jenže tam probíhala nějaké oslava a pobíhalo tam dost dětí. A děti nejsou úplně nejvíc sexy věc, která vás povzbudí k sexu. Ok, takže jdeme na dětské hřiště. Jenže to bylo zamčené. Což je věc, kterou zjistíte jen, když tam chcete jít v noci. A to denně neděláme. Ok, takže kde. Oba to chceme. Míra frustrace se zvyšuje. Už chodíme moc dlouho. Rozhodli jsme se to odtroubit a nechat na další víkend. Jdeme domů, rozdáme si to na balkoně a nebo v posteli. To je jedno, hlavně, že si zašukáme. Ale jdeme kolem hřbitova.

A tam jsou lavičky, od cesty je tam dost vidět, a chodí tam pejskaří. No a co. Chytil jsem ji za ruku, přivedl k lavičce a opřel ji o ni. Jen řekla, "Tady? Opravdu?” "Mlč a drž!” Tu větu řekla jen, aby mě víc rozpálila. Nadzvedl jsem její mini a zajel do ní prsty. Ozval se mi důvěrně známý sten. "Ach.” Viděl jsem jak se kouše do rtu, ale užívá si to. Já ostatně taky. Vlhká byla a rychle se to stupňovalo. Projížděl jsem ji střídavě prsty a zároveň jsem se koukal kolem, zda nemáme diváky. Nikde nikdo. Trochu dobře, ale i ne. Vytáhl jsem prsty a olízl si její chuť. Dívala se co dělám, ale nedal jsem ji moc času, a vrazil je do ni znovu, docela silně. Viděl jsem jak se podlamují kolena. Přidal jsem další a další. Musel jsem si pokleknout a dostal jsem tam skoro celou pěst. Otáčel jsem pěst a drandil tam a zpět. "Kurva! Kurva! Kurva!” se ozývalo roztouženým hlasem. Najednou, ale poskočila a klekla si přede mnou. Nechal jsem ji rozepnout můj poklopec a vzít ho do pusy.

Stál tak napůl, ale rychle se postarala, aby stál naplno. Zaklonil jsem hlavu, čehož využila a posadila mě na lavičku. Ještě chvíli ho hulila jak kubánský doutník, pořádnými šluky, až si ho narvala hluboko do krku. To jsem pro změnu řekl, "Kurva, kurva” já. Nasedla si na mě, nohy prostrčila pod opěradlem lavičky a poskakoval si nahoru a dolu. Vytáhl jsem si její kozy a líbal je a bradavky jsem ji tiskl zuby. Občas jsem si kousl. Až kvikla bolestí, a mi došlo, že kousám až moc. Trochu jsem zmírnil a zapojil jsem i ruce a chytil si její kozy oběma rukama a stlačil je k sobě. To se jí náramně líbilo, a doplnil jsem tuto aktivitu jazykem. Občas jsem stiskl víc, občas nasál její bradavku a potom druhou. Dával jsem si pozor, abych se věnoval oběma velkým prsním dvorcům stejně. Zrychlila v poskocích, až bylo jasné, že už brzy bude mít orgasmus. A měla, zaklepala se jako štika na háčku a jen řekla. "Na čerstvém vzduchu je ten orgasmus nějaký silnější. Její uvolněné tělo dosedlo na mé. Cítil jsem uvolněnou tíhu jejího síla a a jak dosedla na mého tvrdého ptáka. Následoval vášnivý polibek a řekla, "A teď Ty!”

Sesedla z něj, otočila se a nasedla si zády ke mě. Její kozy se mi trochu vzdálily, ale na špičky jsem dosáhl. A mačkal je a ona jezdila v podřepu nahoru a dolu. Prostě jako správná čubička. Moje čubička! Najednou jsem si všiml, že po cestě, asi 15 metrů od nás jdou dva kluci. Asii z nějaké hospůdky nebo odkud. Byli dost hlasití, ona ztichla a zvolnila pohyb. Já jsem naopak přidal. Skousla rty nechtěla dát najevo, že tam jsme a co děláme. Mi naopak přišlo vzrušující dát najevo co tam děláme, přesně tímto stylem. Chytil jsem ji za boky a prcal co to šlo. Trochu jsem se nadzvedl, abych se do ní dostal hlouběji. V hlavě se mi honily myšlenky co by se stalo, kdyby si nás všimli a přišli. Napadlo mě, že bych ji nabídl, aby si posloužili dle libosti. A jak známo, představivost dělá své. Během chvilky jsem do ní vystříkl. Prsty i nehty zaryté do jejich boků, a vychutnával si tu chvíli. Kluci už byli někde za rohem, a já ji dal za pravdu. "Ano miláčku, na vzduchu je ten orgasmus opravdu silnější.

Ještě chvíli na něm seděla, potom sesedla, olízla ho a zbytky semene na něm. Chutně se olízla a dodala, že i to sperma chutná na vzduchu lépe. "Jdeme domů. Bude se nám dobře spát.” vstali jsme a šli, ale kecy prdy. Po příchodu domů jsme pořád neměli dost prcali jsme ještě řádnou část letní, horké noci. Jj, šukačka na vzduchu je mocná předehra. A celou tu dobu jsem si představoval, co by se stalo, kdyby nás Ti kluci slyšeli a přišli. Měl jsem v hlavě jen myšlenku, jak jsem ji ohnul o tu lavičku, nadzvedl mini a řekl, "Pánové buďte mými hosty!”

🕙 Přidáno 15.6.2022
📂 Kategorie: Šukání, Párty, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře