Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Výchova mé otrokyně erotické povídky

Jedu ve svém autě s tmavými skly. Vzadu v kufru leží spoutaná🡕 a nahá moje otrokyně, ta neposlušná a nadržená děvka. Přikázal jsem jí, když jsem ráno odcházel z domu, aby mi uvařila něco výtečného a uklidila celý dům, než se odpoledne vrátím. A co jsem jsem po svém příchodu domů uviděl? Neumytou podlahu a jí, jak leží roztažená na pohovce v obýváku, pouští si pornofilm a projíždí si píču tím největším umělákem co má!

Popadl jsem jí za její dlouhé vlasy a se slovy to si vyřídíme venku jsem jí na ruce a nohy nasadil kožená pouta🡕 , na krk dal obojek s vodítkem, do pusy nacpal roubík ve tvaru penisu a odvedl jí do garáže. Tam jsem otevřel kufr auta, donutil jí vlézt dovnitř a přivázal jí ruce za zády k nohám.

Dal jsem ještě svorky na její vztyčené bradavky a zavřel jsem ho. Pak jsem v klidu snědl jídlo které ta děvka připravila, dal si dobré pití a pak teprve sedl do auta a vyrazil hledat místo kde bych si to s ní vyřídil. Zahýbám na lesní cestu, jedu po ní ještě několik stovek metrů a zastavuji. Otvírám kufr, rozvazuji jí ruce a vytahuji jí ven. Beru si z auta svůj kufřík plný SM pomůcek a odvádím svou otrokyni za vodítko hlouběji do lesa. Zastavuji u dvou slabších stromů vzdálených od sebe asi dva metry. Přikazuji jí aby se mezi ně postavila, široce roztáhla nohy a zvedla ruce nad hlavu, a pak jí je pomocí provazů provlečených očky v poutech přivazuji ke stromům. Vyndávám jí roubík z pusy. S hlasitým mlasknutím vyklouzne ven a za ním se vyvalí nechutně velké množství slin. Beru do svých prstů svorky které má připnuté na bradavkách. Kroutím s nimi, tahám za ně a s uspokojením sleduji jak přivírá oči, svrašťuje obočí a z úst se jí dere bolestný sykot. Hledíc jí do očí sundávám svorky z bradavek. Křečovitě stahuje všechny svaly , cuká sebou, pohazuje hlavou a sykot se mění ve sténání. Poplácávám rukama její pěkné pevné kozy a když se trochu uklidňuje sjíždím jimi k pičce. Dvěma prsty několikrát projíždím rýhou mezi stydkými pysky a zasouvám je kousek do pičky. Ty máš tu píču ale zasranou! Říkám hledíc jí upřeně do očí a dávám své prsty potřísněné kundí šťávou do její pusy aby mi je očistila. Vytahuju své prsty z její pusy a sedám si před ní na bobek. Svou pusou se přisávám na pičku, jazykem kroužím kolem poštěváku, projíždím jím mezi pysky nahoru a dolů a pronikám jím dovnitř dokud nezačíná pička mokvat, pak přestávám. V jejích očích se zračí chtíč a zklamání. Natahuji kundí pysky a připínám na ně svorky které ještě před chvílí zdobily její cecíky. Na konec každé svorky přivazuji slabý provázek. Tahám za jeho volný konec, natahuji pysky jak nejvíc je to možné, a přivazuji ho k poutům na nohou. Ta malá děvka, aby si ulevila, tak mírně pokrčila nohy a tím se přestaly pysky natahovat. To mě docela naštvalo. Ze svého kufříku vyndávám důtky a protahuji prameny v ruce aby se srovnaly. Cpu jí znovu do pusy roubík, protože při tom co přijde bude určitě křičet a mohla by někoho nezasvěceného přilákat. Konečky pramenů důtek přejíždím po jejím napnutém těle abych v ten nejvhodnější okamžik udeřil. První rána dopadá na je jí pevný zadek, pak další a další dokud ho nemá úplně rudý. Zatím to snáší bez větších projevů bolesti. To se ale mění ve chvíli kdy úderem zespoda zasahuji její pičku. Prudce sebou škubá, narovnává se, tím bolestivě tahá za své pysky a i skrz roubík vydává hlasitý sten bolesti.

Přidávám ještě další tři rány, pak jí obcházím a věnuji několik ran i jejím kozám které se při každém úderu krásně zhoupnou. V jejích očích se objevují slzy. Já jsem ale neoblomný. Za tu svou neposlušnost si zasluhuje pořádný trest, a proto znova několika údery zasahuji její krásně přístupnou pičku. Pak teprve přestávám. Svýma chladnýma rukama přejíždím po místech které jsem předtím bil. Vnímám jejich žár a v případě pičky i to jak pulsuje a pomalu opuchá. Jestli si ty kurvo myslíš, že tohle bylo to nejhorší co tě dnes potkalo, ukrutně se pleteš. Mám pro tebe připraveno něco speciálního! Říkám zlověstným hlasem a v jejích očích se zračí strach a jakoby říkala prosím ne, já už budu poslušná. Natahuju si na ruce rukavice🡕 a trhám několik kopřiv. Sotva je spatří škube sebou a snaží se osvobodit z pout. Zvedám jednu její kozu a švihám jí zespoda kopřivami. Vzápětí dělám to samé i s druhou. Škube sebou čím dál víc a po tvářích se jí koulí slzy. Další přichází na řadu po nedávném výprasku rudě zbarvený zadek, na kterém se ihned po prvních úderech kopřivami objevují pupínky, zatímco jím ona vrtí, křečovitě svírá půlky k sobě a potí se po celém těle. To nejhorší jí ale teprve čeká. Opatrně pokládám kopřivy mezi stydké pysky. Má oči rozšířené děsem, nesouhlasně vrtí hlavou a okamžitě se přestává jakkoliv hýbat aby si nepopálila píču. Jen se usměju a prudkým trhnutím projedu kopřivami mezi stydkými pysky. Zmítá sebou jako pominutá, natahují se jí pysky div si je neutrhne. Když to dělám podruhé vytryskává z ní mohutný pramen teplé žlutavé moči. Ty ses pochcala co, nic nevydržíš! Tohle se ti ale bude určitě líbit. Říkám pobaveně a vyndávám z kufříku uměláka s kterým jsem jí přistihl doma jak si to dělá. Dávám si ho pusy abych ho trochu navlhčil, a pak už s ním mířím k její pičce.

Zapínám vibrace a krouživými pohyby ho pozvolna zavádím dovnitř. Netrvá dlouho a je celý uvnitř. Z její tváře mizí bolestný výraz a objevuje se rozkoš. Pomalými krouživými pohyby projíždím její pičku dokud se neobjevuje první míza, pak zrychluji. Vyráží mi pičkou vstříc, skrz roubík tlumeně sténá rozkoší a celá se chvěje slastí. Zarážím uměláka co nejhlouběji do mlaskající pičky a nechávám ho uvnitř dokud se celá neprohne v předzvěsti orgasmu, na chvíli strne a jejím krásným tělem projede bouřlivá a úžasná orgasmická vlna. Odpoutávám jí a odjíždíme domů stejně jako jsme přijeli. Já řídím a ona se veze zamčená v kufru. Vsadím se, že na to co dnes zažila dlouho nezapomene.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře