Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Výlet do neznáma erotické povídky

Ujížděl jsem směrem k dálnici a představoval si, jak si na chatě trochu odpočinu, ale aby to bylo úplně podle mých představ, chtělo by to sehnat nějakou kundu na mrdání. A najednou stála u krajnice a sotva znatelně zamávala. Dupl jsem na brzdy, zastavil přímo vedle ní a zeptal se kam to bude. Špitla, že jí ujel autobus a že jede na víkend k babičce do N. Tak pojď, kousek Tě svezu, přešel jsem na tykání.

Usadila se vedle mne, ale tlačila se stále ke dveřím jako by měla strach, že jí znásilním už v autě ( to si ještě chvilku počkáš kurvičko, myslel jsem si ). Snažil jsem se s ní komunikovat, ale ta holka byla vyplašená jako pipka a tak jsem jí rovnou hrábnul mezi stehna, aby věděla co jí kurvu čeká.

Nechte mě, já chci vystoupit, skoro šeptala a snažila se otevřít dveře. Máš smůlu zlato, mám to zablokované, neotevřeš je ! Prosila, plakala, ale to mne ještě víc vzrušovalo, už abych byl na chatě. Když jsme odbočili z dálnice s brekem se zeptala, kam jí vezu. Udělám Ti výlet do neznáma chceš ty vystřašená pipino ! Uvidíš, že se Ti to se mnou bude líbit. Každá se brání a pak drží jako ovce ! Právě jsme dorazili k chatě, obešel jsem auto a otevřel jí dveře. Snažila se utéct, ale moje ruka jí srazila na kolena a já jako v době kamenné, uchopil svou partnerku za vlasy a vláčil jí za sebou k chatě. Prosila, plakala a snažila se mi vycuknout, ale mou sílu nepřemohla. V chatě jsem jí přikázal, aby se vysvlékla. Nejdříve se zdráhala, ale když jsem jí pohrozil, že jí ty hadry na ní roztrhám a domů půjde nahá, začala trochu spolupracovat. Svlékala se na mé gusto moc pomalu, můj pták už by rád zajel do její kundy a tak jsem se rozhodl, že jí pomůžu. Měla na sobě už jen spoďáry a podprdu a obojí jsem jedním trhem sundal z jejího nádherného mladého tělíčka. Kolik Ti je let ty kurvičko, zeptal jsem se. Příští týden mi bude 17 špitla. No tak vidíš oslavíme Tvé narozky pořádnou šoustanicí. Prosím ne, já jsem ještě ne.. No teda, neříkej, že jsi ještě nemrdala, taková pěkná holka, že by jí ještě někdo nechtěl přefiknout. Byla to fakt hezká přírodní blondýna a měla moc hezké tělíčko. Prsa - odhadem 2-3 s nádhernými velkými bradavkami a kundu pěkně porostlou rezavými chloupky. Snažila se ukrýt prsa i kundu do svých dlaní, ale nějak se jí to nedařilo. Tak jak budeš chtít protrhnout blánu ty kurvičko, mým čurákem ( mimochodem jsem ho zrovna vytáhl z kalhot a byla z těch mých dvaceti centimetrů dlouhého čuráka pěkně vyjukaná ), prsty a nebo umělákem ( to jsem jí předvedl jednoho z mých pomocných mrdacích nástrojů ( stejně ho v sobě ucítí, ale dal jsem jí možnost výběru). Jáá nechci prosíím nechte mne jíít, prosila a drkotala z toho rozrušení zubama jako kdyby mrzlo a nebylo parné léto. To už jsem se k ní blížil úplně nahý s trčícím ptákem proti jejímu tělu. Klekni a kuř ! Nééé, prosím !! Kuř a ne aby Tě napadlo mne kousnout, to bys viděla to tóčo, řekl jsem, pro jistotu dostala výchovnou facku a už jsem jí tlačil hlavu k mému ptáku. Byla fakt nezkušená, moc jí to nešlo, ale po chvíli už začala spolupracovat a docela slušně mne připravila k výstřiku. Ládoval jsem do ní tu hustou nádheru a držel jí hlavu, aby memohla ucuknout. Žer ty kurvo, všechno to sežer, řval jsem na ní a ona polykala, ale viděl jsem jak se daví.

Nemysli si, že mne pobliješ, to bys to schytala to je Ti doufám jasný ! Nepoblila mne, ale ještě dlouho se vedle mne dávila. Tak teď si s Tebou trošku pohraju pojď a odvedl ( tedy spíš odnesl) jsem si jí na postel. Nejdříve jsem se jí snažil líbat, ale bránila se, takže měla smůlu. Začal jsem jí kousat na krku, přešel k jejím nádherným kozičkám a rozhodl jsem se, že jí označkuji jako svou kurvu červenými flekanci. Škubala sebou, když jsem jí dlouze sál a kousal a zanechával po sobě stopy ve formě velikých cucfleků. Když jsem jí začal sát velké bradavky, zdálo se mi, že slyším lehké sténání. Už se Ti to začíná líbit viď ty kurvo ? Ale ona znovu začala prosit abych jí pustil. Jseš blbá nebo co ? Já si Tě tu pěkně připravuju k mrdání, čurák už se nemůže dočkat až Ti tu Tvou kundu pořádně zmrdá a pak Tě pustím ne ? Přesunul jsem hlavu k jejímu klínu, ale sevřela pevně nohy a já se k té panenské kundě nemohl dostat. Jak chceš, bude Tě to jen o něco víc bolet, když se budeš bránit. Chytil jsem jí za nohy a skoro jsem jí je vykloubil. Teď jsem měl tu její rezavou kundu jako na dlani. Rozevřel jsem pysky a nasadil do horké kundy jazyk. Vylízal jsem tu její píču do sucha a začal jí zkoumat jedním prstem. Začala příšerně řvát a to mne ještě víc rozrajcovalo. Pod prsty jsem cítil překážku v podobě panenské blány a rozhodl se, že jí protrhnu svým ptákem. Nasadil jsem a prudce zarazil, ale na první pokus se to nepovedlo. Ta kurva řvala jako kdybych jí chtěl zavraždit, ale já opakoval svůj pokus znovu, tentokráte s větší razancí. Blána povolila a já prcal jako smyslů zbavený a vůbec mi nevadilo, že se z její píči řine kromě její mízy i velké množství krve.

Vystříkal jsem se do ní a poslal jí do koupelny. Když jsem za ní přišel, právě si rejdila několika prsty v kundě. Tys měla málo ty kurvo ? Já si jí vymývám opět špitla a opět začala prosit, zda už jí nechám odejít. To byla zatím předehra ty kurvo, teď teprve zažiješ pořádnou mrdanici. Odnesl jsem jí do ložnice a ona už se ani moc nebránila. Do jaké polohy jsem si jí připravil v té setrvala a mně se zdálo, že se dokonce někdy začala přirážet kundou k mému čuráku ! Orgasmus však neměla ani jeden. Varuju Tě děvko, dokud nebudeš mít orgasmus, neodjedeš odsud. Když už jsem jí stříkal po čtvrté do kundy, měl jsem toho dost. Aby jí snad nenapadly nějaké blbiny, připoutal jsem jí k posteli a usnul spokojeným spánkem. Když jsem se probudil, spala jako nemluvňátko a já neodolal a začal lízat tu její konečně vyšoustanou pičku. Sice začala lehce sténat, ale stále spala. Úúúúáááá najednou vykřikla a z kundičky jí začala vytékat míza, kterou jsem slízal do poslední kapičky. Chutnala božsky ! Vidíš ty kundo, už se Ti to začíná líbit a už jsem do ní ládoval svůj tvrdý ocas. A opět její řev, ke kterému jsem se za chvíli přidal i já, když jsem opět její kundu naplnil až po okraj. Tak a teď Ti načnu Tvu prdelinku kurvičko ! A opět to její nééé, prosím já nechci. Šukat do kundy jsi taky nechtěla a teď už se Ti to zamlouvá co ? Je fakt, že můj tlustý čurák jí musel pěkně potrápit, ale když něco začnu, musím to dokončit. Byla v prdelce tak uzoučká, že jsem se za chvilku udělal a usnul. Úplně jsem zapomněl jí připoutat, ale i ona usnula a ani se o útěk nepokusila.

A tak se to opakovalo celý den a další noc. Dokonce jsem jí provedl docela slušný sendvič, když jsem jí narval čuráka do kundy a do prdele zajel umělákem. A přestože řvala jako kráva, udělala se, ( před sendvičem dokonce několikrát při mrdání ), jen svůj orgasmus neprožívala naplno a nebo to ta svině na sobě nechtěla dát znát, aby mi nemusela dát za pravdu, že nejdříve říká každá néé a pak ráda drží ! Ale zkušený mrdoun to pozná ! Dělalo to té kurvě moc dobře ! Myslím, že kromě 3x vykropeného análku, měla nejméně 8x vykropenou kundičku . V neděli jsem jí odvezl domů a ani jsem jí nežádal, aby to nikde neříkala. Při odchodu sama špitla - nebojte se nikde to hlásit nebudu, jste nehorázné prase a já dostala za vyučenou. Již nikdy nebudu stopovat. Práskla dveřmi a byla ta tam. A já na její mlaďoučkou, panenskou a těsnou kundičku rád vzpomínám.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře