Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Výměnný pobyt poprvé erotické povídky

Jednou, zrovna když mi bylo 15 let, tak škola zařídila výměnnej pobyt pro žáky z Francie. Rodiče z toho nebyly zrovna nadšený, protože věděli, že zase něco určitě provedem. Nejdříve mi bylo řečeno, že to bude kluk, což jsem bral nějak tak v pohodě, už jsem myslel na to, jak si zajdem do nějaký tý hospůdky uprostřed města a dáme si tam pár piv. Dny ubíhaly a čas příjezdu se blížil, byl jsem rád, že konečně po tom půl roku nudy ve škole bude zase zábava.

Jenže když přijeli do školy, odkud měli jít k nám domů, jsem zjistil, že tam nastala zkomolenina jména, takže místo kluka se mnou šla domů holka. Rodiče když ji viděli, tak se celkem zhrozili a já to pěkně schytal, co to má znamenat, jestli jsem si ji náhodou nevyměnil s nějakým kamarádem za toho kluka, který měl k nám přijít.

Jmenovala se Sydnie, ve zprávě bylo napsáno jen Sy, což je ve Francii klučičí jméno, mě to ale ani tak nevadilo. Byl a to totiž krásná bruneta s jemně zvlněnými vlasy a tmavýma očima, které jen od pohledu přitahovaly, taky měla krásný prsa, na patnáctku tak akorát do ruky. Rodiče usoudili, že by bylo nejlepší, kdyby spala v mém pokoji a já spal v obýváku, s tím jsem ze začátku nesouhlasil, ale nakonec jsem svolil. Sydnie se s mou pomocí seznámila s rodiči, jelikož neuměla Česky, tak mluvila anglicky, jenže rodiče jí rozuměli jen pár slov, tak jsem jim to musel překládat. Sydnie ani nevěděla, že kvůli ní spím někde jinde, protože jsem počkal, až odejde spát a potom jsem se vytratil do obýváku. První večer jsme se vydali do jedné útulné hospůdky, aby taky ochutnala to český pivo. Sešla se tam celá parta, protože jsem se domluvil aj s rukama, že se tam sejdem, aby nás tam bylo co nejvíc na seznámení. Sydnie do sebe s těžkostí nalila dvě piva, prý ve Francii nemaj tak silný pivo. Když jsme okolo 12té hodiny došli domů, tak se rodiče naštvali, ale Sydnie se jim po anglicku omluvila, že jsme chtěli odejít dřív, ale, že to nešlo, abychom neničili partu. Jednu noc jsem to na tvrdým gauči v obýváku vydržel, potom jsem si vytáhl spacák🡕 a spal jsem na zemi a přitom jsem si Sydnie představoval v sexy černým tílku a černýma kalhotkama a hned jsem si taky vyhonil, po chvíli jsem usnul. Ráno jsem musel jít Sydnie vzbudit, protože nebyla zvyklá na takovej silnej alkohol🡕 . Další den jsme se domluvili, že den strávíme spolu a budem si povídat, zezačátku se mě vyptávala, jak si tu žijem, a nějak to zašlo až na to, kde jsem vlastně spal. Když jsem jí řekl, že jsem musel spát ve spacáku🡕 na zemi, tak chtěla mluvit s rodiči, rodičům jsem překládal, co mi řekla, nejdříve to bylo povídání o tom, proč musím spát na zemi, rodiče se samozřejmě zmínili o sexu, co kdyby náhodou. Ona mi řekla, že kdybychom chtěli mít sex, tak na to nepotřebujeme spát na zemi, to jsem rodičům však nepřeložil, protože bych asi jinak skončil u babičky. Rodiče o tom chvíli přemýšleli a nakonec usoudili, že bych mohl spát ve svém pokoji, ale na zemi. S tím jsem s radostí souhlasil, protože jsem věděl, že já chci ji a ona chce mě. Bohužel jsme nemohli nic dělat večer, protože rodiče pořád nakukovali do pokoje, zdali už spíme. Byla středa a rodiče museli odejít na oslavu, na kterou jsme však se Sydnie nešli, co bysme tam taky dělali, když to byla firemní akce🡕 . To byla naše příležitost, jenže jak to udělat nenápadně? To byl oříšek.

Sydnie jsem řekl, že se jdu osprchovat, že půjde jako druhá, protože ještě nedovečeřela a nechtěl jsem ji obtěžovat čekáním před koupelnou. Pustil jsem na sebe horkou vodu a pořádně se namydlil mýdlem, když v tom jsem slyšel někoho otevřít dveře od koupelny, zastavil jsem sprchu a pootevřel dveře od sprchy, byla to sydnie a stála tam jen v sexy černém spodním prádle, zeptala se mě, jestli se může přidat, souhlasil jsem, přišla ke mně a já jí začal líbat, ona mi zaryla nehty do zad, což mě strašně rajcovalo, pomalu jsem jí sundal podprsenku a začal jsem jí mačkat její nádherný kozičky, začal jsem jí líbat na krku a posunul jsem ruce na zadeček a pomalu jsem jí začal sundávat kalhotky, uviděl jsem její nádhernou úzkou kundičku. Když jsem jí je sundal, vlezli jsme zpět do sprchy, já pustil vodu a vášnivě jsme se líbali, potom jsem se opřel o zeď a nedopatřením vypl vodu, což bylo taky k užitku, hned si kleknula a začala mi ho kouřit, bylo to nádherný, když jsem se dostával k vrcholu, tak toho nechala. Rychle jsme se osušili a šli do pokoje, lehli jsme si na postel a ona se mi zase vrhla na péro, hned jsem jí navrhnul, jestli by nešla 69, hned souhlasila a mě se dostala před obličej její nádherně vyholená kundička, chutnala výborně, chtěl jsem jí tam strčit dva prsty, ale když jsem zajel trochu hlouběji, na něco jsem narazil, ona trošku vykřikla bolestí a jak měla můj penis v puse tak mě trochu kousla, zeptal jsem se jí, jestli je panna a ona přikývla. Já byl v tu dobu panic, takže jsme na tom stejně.

Pomalu jsem si ji otočil a chtěl jsem jí ho tam zasunout, ale ona se začala trošku bát a moc se jí do toho nechtělo, ujistil jsem jí, že to nebude bolet a když jo, tak jen chvíli, to jsem načetl v knížkách, co jsem našel ve skříni. Trošku se jí nechtělo , ale souhlasila. Zasunul jsem jí ho tam tak jemně, že jí to vůbec nebolelo a mě to taky potěšilo, že nemusela kvůli mně trpět. Pomalu jsem začal přirážet a ona začala vzdychat, po chvíli měla první orgasmus, já prudce zrychlil a najedenou měla druhý. Na mě to po chvíli taky šlo, přece jenom poprvé nemá skoro nikdo dlouhou výdrž a navíc ona mě tak rajcovala, že to ani nešlo. Zeptal jsem se jí, jestli můžu dovnitř, ona však nesouhlasila, tak jsem jí ho dal do pusy a naplnil jsem jí ji horkým semenem, takovou dávku jsem ze sebe potom už nikdy nedostal. Bylo to fakt úžasný, potom jsme se až do 2 hodin ještě mazlili, po druhé hodině jsme museli jít spát, protože o půl třetí měli přijít rodiče. Když byla potom nějaká volná chvilka, tak jsme si to zopákli, po třech dalších dnech se vrátila do Francie, stále si s ní píšu a vzpomínáme na naše poprvé.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře