Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vysněný kluk erotické povídky

Každý by měl vědět, jak by měl vypadat jeho vysněný protějšek. Já jsem si vysnila sexy svalovce s blonďatýma vlasama na patku, přibližně věku dvacet s urostlou postavou. Hrozně se mi líbí když mají muži nějaké černé tetování, které jim zdobí namakané ruce. Během svých patnácti let jsem nikdy s nikým nic neměla. Nikdo nebyl ten pravý s kým bych něco chtěla mít. Většina z nich sice vychvalovala moji krásu, ale nikdo mi nedal najevo zájem.

Seděli jsme u jednoho ze stolů a nechali se obsluhovat číšníky. Moji rodiče si o nečem nezajímavým povídali a tak jsem se věnovala jen pečenému kuřeti před sebou. Najednou vchodem přišel nějaký kluk s otcem. Vypadal tak na devatenáct, možná dvacet a já byla zaujatá jeho krásným obličejem. Nepodíval se na mě, což nebylo moc dobré znamení. Sedli si dva stoly za nás. Nečuměla jsem se tam, ale přece jen jsem se musela otočit. Když se podíval mým směrem, odvrátila jsem zrak. Mého těla se začalo zmocňovat horko. Když jsem se otočila zpět na toho kluka, zrovna se protahoval a vynikly mu tak úžasné svaly, jaké jsem dlouho naživo neviděla. Měl bledou kůži a blond vlasy. Vypadal víc než hezky. Zrudla jsem při pohledu na něj. Myslím že si všiml, že se na něj dívám a ani mně neuniklo, že se snaží zaujmout moji pozornost. Bylo to vůbec poprvé co o mě nějaký kluk projevil zájem a vůbec asi ten nejlepší, kterého jsem potkala. Při dalším pohledu na mě mrkl. Bylo mi příšerné vedro. Musela jsem něco vymyslet, abych se mohla dotknout těch úžasných svalů a okusit jeho rty.

Zvedla jsem se s tím, že jdu na záchod a když jsem šla kolem něj, visel na mně pohledem. Ukázala jsem mu, ať jde za mnou. Jestli se zvedl, to jsem neviděla, ale vzhledem k tomu že než se zavřely dveře od dívčích záchodků vnikl dovnitř, se určitě zvedl. Ahoj. Řekla jsem mu celá rudá. Nevěděla jsem co mám říct. Místo odpovědi mě přitiskl na stěnu a políbil mě na rty. Bylo to vzrušující. Nechala jsem se unášet jeho doteky. Líbal mě nejdřív pomalu, ale zanedlouho jako ďábel. Jeho kousání mě sem tam bolelo, ale nenechala jsem se, a jako ďáblice mu to oplácela. Tiskla jsem se k jeho rozkroku a on mi strkal ruce pod tričko. Vydechla jsem slastí, když vzal do ruky mé malé prso a začal si hrát s bradavkou. Za vlasy jsem si ho přitahovala k sobě. Ještě. Vydechla jsem. Moje bradavka mu skončila v puse a on mi jí jemně kousal a lízal. Mohla jsem zešílet. Jednu ruku mi zasunul do džínů a pohladil mě přes kalhotky po kundičce. Byla jsem celá vlhká a omámená vášní. Rukou mi vklouzl pod poslední vrstvu a já zavzdychala. Kroužil mi po poštěváčku a já myslela, že to snad nevydržím. Zasunul mi dva prsty do kundy a hezky s nima přirážel. Kroužil tam s nima, a vysouval je a znovu zasouval dovnitř. Cítila jsem jeho ruku až v břiše. Jako opilá jsem mu rozepla kalhoty🡕 a strčila svoji ruku někam, kam jsem ještě žádnému klukovi nesáhla. Bylo to trochu divné, ale líbilo se mi to. Začala jsem mu jemně hladit kůžičku prsty jsem ho hladila po žaludu. Čapla jsem ho do ruky a pohybem nahoru a dolů jsem mu přetahovala předkožku. Po chvilce začal také vzdychat. Šťávička z mé kundy mi tekla do kalhotek a on pořád zrychloval a zrychloval. Chvíli mi hladil poštěváček a pak zase několika prsty zajel dovnitř. Umíš krásně honit kočko, jsi ještě panna? Jsem, ale chtěla bych tvýho ptáka do kundičky. Odpověděla jsem mu v polibcích. Nečekal ani minutu a otočil mě proti zdi. Sundal mi kalhoty🡕 a sobě taky. Byla jsem vzrušená a čekala co přijde. Přitiskl na mě zezadu celé své tělo. Trochu to bude bolet, ale neboj se. Řekl medovým hlasem, jako by se mě snažil chránit a já mu odevzdal celé své tělo. Svým žaludem nejdřív objel moji kundičku a z ní vytekly další šťávy. Jsi hezky mokrá kotě. Nestačila jsem mu ani odpovědět, protože jsem hned vykřikla bolestí. Jeho pták do mě prudce prorazil a do těla mi pronikla obrovská bolest. Už to bude dobrý. sliboval mi. Pomalu ze mě ptáka vysunul a znovu s ním zajel dovnitř.

Postupně jsem se začala prohýbat v zádech. Jeho pták do mě pronikal víc a víc a zvetšoval se a tvrdl. Byl to krásný pocit. Silně přirážel a já jsem přirážela protipohybem. Měla jsem pocit, že do mě chce snad nacpat i koule. Chytl mě za dlouhé vlasy a smotal si je okolo ruky. Tahal mě za ně jako koně za otěže a já do rytmu vzdychala. Moje kunda se dost otevřela a nabídla dokonalou skrýš pro jeho péro. Bože to je krása! Ještě, ještě, ještě! Křičela jsem a chtěla víc. Cítila jsem, jak se ve mně hromadí všechna slast a on stále přirážel. Byli jsme oba na vrcholu slasti, když už jsem zatínala nehty do omítky a on do mě narážel tak rychle, že už více nemohl. Chvíli ve mně péro nechal zaražené až po kořen. Měla jsem pocit že se zblázním. Z kundičky mi vystříkla další šťávička a já chtěla, aby mi jí hezky slízal. Než jsem mu stačila říct svoji prosbu, předběhl mě. Už budu, tak se otoč a vem si ho do pusy a hezky si vychutnej moje semeno. Neváhala jsem ani vteřinu a vzala si jeho ocas do pusinky. Ještě jsem ho trochu poškádlila jazykem a zasunula si ho skoro až do krku, než do mě začal stříkat. Spolykala jsem všechnu jeho nálož a mlsně se olízla. Ještě jsme si dali letmo pusu. Takhle hezky jsem se dlouho neudělal. A pak jsme se rozloučili s tím, že už se nikdy neuvidíme.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře