Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vzpomínka na minulost erotické povídky

Má první maželka byla hudebnice z povolání v jednom ze symfonických orchestrů, blodýna, vyvinutá v létech 60 tých prostě "kus" podobný Pilarce té doby. Věděl jsem od několika dobrých duší, že mě podvádí kde se dá. Jelikož jsem byl mladší než ona, dost jsem tím trpěl, ale zároveň jsem to přehlížel a pokoušel se najít svou vlastní cestu. Bydleli jsme v podnájmu v jednom ze secesních domů. Pokoj a možnost používat toaletu a koupelnu.

Do pokoje se vcházelo ze společné předsíně. Pracoval jsem do pozdních hodin v jedné z tehdejších divadelních agentůr. Když jsem asi kolem 11 dorazil domu. Zjistil jsem že dveře do našeho pokoje jsou zamčeny zevnitř. Zaklepal jsem a polohlasem řekl "co blbneš, to sem já" slyšel jsem nějaký šramot a asi po pěti minutách mě manželka otevřela dveře, oblečená v županu a uvnitř pokoje slabě svítila noční lampička. Zeptal jsem se pitomě co se děje, když jsem zaznamenal na manželčině straně postele někoho ležet pod dekou🡕 . Manželka řekla "pssst, Jan ( jeden z jejích kolegů z orchestru starší chlapík asi v té době 55 letý ) se pohádal s manželkou, tak jsem ho tady nechala přespat". Nevěděl jsem co mám říc, připadal jsem si děsně blbje, odstrojil se a vklouzl do své postele. Manželka zhasla lampičku a lehla si vedle mě. Chvilku jsem přemýšlel a pak jsem ji zašeptal do ucha "běž si lehnout k němu a dodělejte co jste už tady dělali než jsem přišel". Ztuhla, ale pak zašeptala " nevadí ti to?" Než jsem stačil odpovědět, byla uplně nahatá a vyklouzla z mé postele. Zaslechl jsem nějaké mužské zamumlání a tichý hlas mé manželky "mrdej mě, ten můj blbec stejně má polovičního ptáka co máš ty!" Na sucho jsem polkl, 55 letý chlap starší o třicet let, má větší ocas než já a v mé přítomnosti moje manželka mu to říká ... a začíná se svíjet rozkoší napíchnutá na tom starém rožni.

Ve tmě jsem rozeznal jen přibližné siluety dvou souložníků, zato jsem slyšel tlumený řev mé manželky zmítající se na muzikantově pyji. Po delší době jsem zaslechl jekot mé drahé choti vyražející "domrdej mě, domrdej mě ...." a zároveň hekání mrdajícího chlapa. Manželka ještě vyrazila " stříkej mě na prdel...." chlapské zařvání ... Pak ticho ..... já byl ztopořený až k prasknutí a bez jediného pohybu jsem civěl do tmy. Po nějaké době manželka odkryla deku a zalezla ke mě na postel rozpalená souloží se starým šukalem, aniž by něco řekla usnula a za chvilku jsem slyšel i oddechování spánku jejího souložníka vedle na posteli. Nespal jsem až do rána. Dnes po letech když o tom přemýšlím, uvědomuji si že moje bývalá manželka Lenka mě vlastně dala krásnou sexualní zkušenost ..

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Nevěra

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře