Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vzpomínky na Orlík erotické povídky

To co vám dnes napíšu se odehrálo před 2roky v létě na Orlíku, jezdili jsme tam celá parta z naší vesnice. Kluci a holky, diskotéka, koupaní, tráva, alkohol🡕 a sex - -). Správná dovolená. .už jsem to plánoval delší dobu kvůli dívce jménem Lenka, bylo jí sice teprve 18let, špinavá blondýnka, velké modré oči ze kterých jí koukalo jak moc to chce. .jinak baculka, takový pěkný špíčky a pořádný dudy na ten věk.

Mněla i sestru Jitku byla o dva roky starší o dost ploší ale pořádnej zadek, klisna jak má být, jednou jsem jí chtěl zbalit ale nedala se jen se nechala jednou na zábavě vyprstit za hospodou, pak mi utekla. Celé to začalo tak že jsme s klukama přijeli až navečer a už nesehnali místo na přespání takže jsme se museli vejít k ostatním, já jsem mněl takové štěstí že jsem připadl do stanu🡕 mezi Jitku a Lenku - -). Večer jsme byli na diskotéce a já do obouch sestřiček nalil pár panáků aby se pořádně rozjeli a to se mi opravdu povedlo a po diskotéce jsme se vraceli do stanu🡕 dost pod parou. Normálně jsme usnuli nebo spíš holky a já tam ležel mezi nima a koukal z jedné na druhou a mněl pořádné choutky si něco začít. Vzhledem k tomu že Jitka byla starší a trošku i přes svůj stav hlídala abych si nic nezačal z Lenkou tam jsem svojí pozornost upřel na Jitku a začal jí hladit tu macatou zadnici přez zpacák ale ona nereagovala ani pozitivně ani negativně a tak jsem zajel rukou do spacáku🡕 a pohladil jí po zadnici a zajel pod kalhotky, byla krásně teplá a jemná a stále nictakk jsem jí zajel mezi nohy a začal jí prstit. ..kunda jí mlaskala ale ona stále jen pasivně ležela zády ke mně ale začala zhluboka oddechovat tak jsem se nahl nad její tvář a ona se na mně přisála a líbala tak vášnivě až se mi z ní zatočila hlava a vjel jsem jí rukou pod tryčko a mnul její malá špičatá prsa a pak je líbal a sál bradavky až jsem se propracoval do klína a lízal její pyčku a malé a vystouplé pysky. potom jsem si jí otočil na bříško a začal líbat její velkou zadnici, rukama rozevřel půlky a jazykem šmejdil kolem análu, to mně tak vzrušilo že jsem doní zezadu vnikl a dal kundičce co proto ale mněl jsem v hlavě a né a né to přijít tak jsem jí strčil ptáka do análku nejprve trochu vzdorovala ale po momentě jsem jí už projížděl a v rukách mačkal tu její velkou zadnici a všiml si že nás Lenka po očku pozoruje ale dělal jsem že nic nevidím a hezky to dodělal a Jitce vykropil řitku a pak jsme oba spocení padli a usnuli.

Netrvalo to dlouho a ucítil jsem ruku v rozkroku tak jsem myslel že Jitka má ještě choutky tak jsem se na ní otočil ale tvrdě oddechovala takže jsem se otočil na Lenku a ta po mně hupla a začala mně líbat ale moc jí to nešlo ale rychle se učila, hned jsem jí šel po Těch krásných nalitích mladých velkých kozyčkách, byly tak mněkoučký a velký že jsem žasnul, bradaky mněla velké jako koláče tmavé a kundu chlupatou s velkými stydkými pysky, pravý opak Jitky(ta má lepší akorát zadnici. Držela jak beran a já důkladně prozkoumal jelí baculatý tělíčko, pak ona zajela rukou do spacáku🡕 a začala mně sahat na ocas tak jsem jí pobídl kouřit ocas byl ještě od uschlého semene a štávičky z její setřičky a ona mně začala kouřit. ...byla ůžasná a šikovná že se mi tajil dech pak jsem do ní vnilk a několikrát jí udělal když si řekla o análek(který jsem ani neplánoval. ..), řekla že to ještě nedělala ale moc se jí líbilo když jsem to dělal Jiřině že nechce být ošizená. ..zpočátko to moc nešlo bála se a byla těsná ale po chvice s prstíky tam vjel jako po máslíčku a já i iLleničce protáhl obě dírky a pak už i já i ona usnuli. ..

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře