Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Z deníku studentky erotické povídky

Jmenuji se Sonička a ráda bych se s Vámi podělila o své intimní zážitky. Mnozí mne možná znají z Chatu, popřípadě Pokecu. Můj nick je Sonika Bi a ti, kdo mně znají o mně jistě vědí, že mám velmi ráda sex a vše kolem něj. Dnes bych Vám chtěla vyprávět o tom, jak jsem přišla o panenství. Bylo mi čerstvě 18 let a nastoupila jsem na vysokoškolské koleje VŠB Ostrava.

Vše kolem mne bylo nové a neznámé, proto mi nějakou dobu trvalo, než jsem se rozkoukala a seznámila s lidmi. Bydlela jsem na dvojáku s holkou, která se jmenovala Katka. Byla to velmi pohledná dívka a já si díky ní začala uvědomovat zvláštní pocit, který se dostavil kdykoliv, když se mám spolubydlící převlékala nebo dokonce svlékla a šla do sprchy. Pohled na její polonahé tělo mne vzrušoval! Byla jsem z toho vystrašená. Jsem snad lesbička? Tehdy jsem si ještě myslela, že být lesbička je něco zakázaného. Naštěstí jsem si brzy uvědomila, že se mi stále líbí pohlední chlapci, a že se z mnohým ráda otočím. To mne uklidnilo a pomalu jsem začala zapadat do nočního kolejního života. Tehdy jsem ještě netušila, že právě Katka bude první s kým prožiji ten sladký pocit orgasmu.

Jednou v pátek večer jsme se s Katkou rozhodly, že nepojedeme na víkend domů a zůstaneme společně na koleji a užijeme si víkend spolu. Přes týden jsem se docela míjely a chtěly jsme si to vynahradit (ve vší počestnosti). Koupily jsme si na pokoj láhev vína, chipsy, zapnuly jsme si telku a večer příjemně ubíhal. Po dvou skleničkách jsem cítila, že mi víno stoupá do hlavy. Káťa na tom byla stejně. Obě jsme nebyly zvyklé pít. Náš rozhovor se pomalu začal stáčet k intimním tématům. Katka mi vyprávěla bez zábran o svých známostech, co všechno s nimi prožila a já si připadala jako puťka. Když byla řada ne mně, mohla jsem vyprávět jen o líbání nebo nějakém tom osahávání. Neříkám, že jsem s nikým nechodila, ale zatím jsem s nikým nespala. Káťa se strašně divila, jak taková krásná holka může být ještě panna. Když to říkala, všimla jsem si, že se na mně dívá nějak jinak než obvykle. Jakoby se zájmem! To mi dodalo odvahu, a tak jsem jí řekla, že je taky moc krásná a že nevím, co to se mnou je, ale líbí se mi a ráda se na ni dívám, když se svléká. Studem jsem sklopila oči a ani ve snu mne nenapadlo, co se stan🡕 e. Káťa se ke mně naklonila, vzala mou tvář do dlaní a něžně mne políbila na rty a pak mi je jemně olízla svým teplým jazýčkem. Krve by se ve mně nedořezal, ztuhla jsem a nevěděla co mám dělat, protože mne to strašně vzrušilo.

Ona to na mně poznala, vzala mou ruku a dala si ji do vlasů. Taky se mi moc líbíš, řekla a přejížděla si mou rukou přes obličej a líbala ji do dlaně, ale nenapadlo mne, že jsi na holky. Ale já nevím, jestli jsem na holky, vyhrklo ze mne. Vždy jsem chodila jen s klukama! Ona však na to řekla - Můžeme udělat malou zkoušku, jestli budeš chtít? Viděla, že se stydím cokoliv říct, ale nejsem proti. Pomalu se tedy ke mně znovu naklonila a začala mne jemňounce líbat na krk. Když viděla, že nejsem proti, začala mě líbat na ouška a sát ušní lalůčky. Páni, jak jsem byla vzrušená, už teď jsem cítila, že mi vlhne má kočička, a to jen z polibků! Začala jsem tichounce sténat a sama od sebe jsem dala ruku na Katčino stehno začala ji hladit. Teď už Katka na nic nečekala, natočila si mně k sobě zády, sedla si za mne a začala mne líbat na šíji a pomalu zajíždět rukama pod tričko. Hladila mi bříško a stále mi sála krček. Byla jsem už teď v sedmém nebi. V této chvíli jsem si byla jistá, že jsem lesbička a vůbec mi to nevadilo. Pak jela s rukama výše, až narazila na mé panenské kozičky. Začala je obratně masírovat a mačkat a já cítila, jak jsem mezi nohama mokrá. Hlasitě jsem vzdychala a plně se jí poddávala. Otočila jsem se k ní a sama si svlékla tričko. Začala mne líbat na holá ramena a hladit mne po zádech. Bylo na ní vidět, jak je taky vzrušená. Svlíkni mi taky košili, neboj se, řekla a sama si rozepnula první knoflíček. Pak už jsem pokračovala sama. U posledního knoflíčku už to nevydržela a přetáhla si košili přes hlavu a já s údivem zjistila že nemá podprsenku. Její kozičky jsem sice neviděla poprvé, ale dneska byly nějaké větší a s úplně tvrdýma bradavkami. Líbím se Ti, zeptala se mně a já jen stačila kývnout, když vzala obě mé ruce a dala mi je na svá prsa. Pěkně je mačkej a můžeš mnout bradavky, naváděla mne, když viděla že nevím, co mám dělat. Já se ovšem sklonila a začala jí ty její tvrdé bradavky sát a olizovat a přitom jsem hladila celé kozičky. Katka začala divoce sténat a trhaně oddechovat. Chci se s tebou milovat, vyhrkla. Povalila mne na postel a stáhla ze mne džíny. Začala mne líbat na bříško a pak v rozkroku přes kalhotky. Musela cítit, jak jsou vlhké vzrušením. Sama si svlékla své riflové kraťásky🡕 a zůstala jen v kalhotkách. Všimla jsem si, že jsou už pořádně mokré. Lehla si na mně a dala jednu svou nohu mezi mé a začala se třít pičkou po mém stehně. Bylo vidět, jak moc jí to vzrušuje.

Rukama mi drtila kozičky a blížila se k orgasmu. V tom začala sténat a zrychlovat svou jízdu až jí to přišlo. Téměř bolestivě mi stiskla kozičky a asi minutu si užívala své orgastické křeče, které jí procházely tělem jedna za druhou. Pak se naposledy zachvěla se a padla udýchaná na mé bříško. Když se jí dech zklidnil, podívala se na mně, políbila mne na rty a řekla - Copak teď uděláme s Tebou a rukou mi zajela na mokré kalhotky a pokračovala - Je vidět, že se Ti to líbí! Sama jsem jí začala přirážet na její ruku a sjíždět si tak poštěváček přes kalhotky. Můžeš mni sundat podprsenku? řekla jsem ji a podprsenka byla v mžiku dole. Bylo vidět, že se jí moje kozičky moc líbí, začala mi je hned sát pěkně jednu po druhé. Bradavičky jsem měla tvrdé jako kamínky. Pak se přesunula dolů, jednou rukou mi odsunula kalhotky stranou a druhou pomalu začala přejíždět po tvrdém poštěváčku.

To už na mně bylo moc. Vzdychala jsem a zakláněla hlavu a hledala opěrný bod, neboť se rozkoší se mnou vše točilo. Pak mi dala před pusinku svůj ukazováček a já tušila, co chce dělat. Celý jsem jej olízala jako zmrzlinu. Ona zatím líbala můj poštěváček a brala jej mezi zuby. Ach bože, bylo to k neuvěření, co se mnou dokázala holka udělat. Teď vzala ten nasliněný prstík a pomalu je začala zasunovat do mokré kočičky. Byla jsem ovšem ještě panna, proto jsem byla úzká. Když narazila na panenskou blánu, dál už nepokračovala a začala ve mně jezdit tam a zpátky, což mi působilo slast jako nikdy předtím. Když ještě přidala jazýček na poštěváček, byla jsem ztracená. Blížila jsem se ke svému vůbec prvnímu orgasmu mílovými kroky. Káťa to vycítila a začal ještě zrychlovat. Druhou rukou mi ještě začala mnout bradavku a to už mně dodělalo úplně. Tělem mi projela neznámá slast, která neustávala a já se divoce nabodávala na Katčin prstík, sama si mnula tvrdé bradavky a nahlas křičela, že mne musela slyšet snad celá kolej. Trvalo to věčnost, než mi tep zase klesl na normál. Když jsem otevřela oči, ležela mi Katka mezi nohama a usmívala se na mne. Ruku i obličej měla od mé sladké šťávičky, kterou jsem prý stříkala při orgasmu skoro jako chlap. Kde se hrabaly mé zážitky s onanií. To byl slabý odvar. Teď jsem poznala, co znamená mít sex. Dlouho jsme si ještě povídaly a Katka mi řekla, že sice není lesbička, ale má to ráda i s holkami. Řekla mi, že má přítele, který jí to toleruje. Naopak jej vzrušuje, když mu vykládá své fantazie o dívkách. Tentokrát mu nebude muset vykládat jen vymyšlený příběh, ale skutečný o nás dvou. Pak jsme si sladce usnuly v náručí a spaly až do oběda druhého dne.

🕙 Přidáno 30.5.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře