Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Začalo to knihou erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Již od dětství ráda čtu. Doma máme spoustu knih a mohu říci, že většinu jsem do svých necelých patnacti let přečetla. Několik let již chodím do městské knihovny a poslední dobou si již vybírám z oddělení pro dospělé. Nedávno jsem narazila na zajímavou knihu, týkající se lidského těla. Seděla jsem v rohu knihovny u stolku, listovala v ní a dychtivě si prohlížela obrázky, které mě zaujaly. Byly na nich zobrazeny různé části mužského a ženského těla. Dosud jsem se neprohlížela tak podrobně, abych si všimla detailů o nichž se zde psalo. Toužila jsem si tuto knihu půjčit domů, ale styděla jsem se před knihovníkem. Až po několikáté návštěvě seděla za stolkem stará paní, která jej zastupovala. Sebrala jsem všechnu odvahu a celá červená přistoupila k jejímu stolku s touto a dalšími knihami na půjčení. Ani nevím jak, ale stála jsem na chodníku a již jsem běžela domů. Celý večer jsem strávila nad stránkami a následující den po příchodu ze školy, po krátkém listování, jsem propadla zvědavosti, svlékla se a u zrcadla porovnávala své tělo s obrázky. Když jsem v sedě rozevřela stehna, naskytl se mi opravdu v zrcadle podobný pohled jako náčrtek v knize. Začala jsem podrobně zkoumat svou lasturku, lemovanou řídkými světlými chloupky, záhyb po záhybu. Náhle jsem ucítila na prstech vlhko a na židly se objevily lepkavé divně vonící kapičky. Vyskočila jsem, oblékla se, uklidila v místnosti a věnovala se učení. Celý večer i následující den ještě ve škole jsem ale musela myslet na svůj odpolední prožitek. Po příchodu domů jsem celá rozechvělá shodila ze sebe šaty🡕 a s rozhodnutím přijít celé věci na kloub, opět jsem začala prsty probírat jemné chloupky a štěrbinku.

Náhle se opět objevila vlhkost, která sílila tím víc, čím jsem prsty probírala svou mušličku. Ucítila jsem i onu známou vůni ze včerejška a v těle jsem ucítila divné chvění. Musela jsem přestat a při pohledu do zrcadla jsem uviděla podivný výstupek na okraji mé štěrbinky, který se podobal velké fazoli, byl světlý a mírně se leskl. Opatrně jsem jej uchopila mezi prsty a mírně ho pohladila. To na mě dolehla taková závrať, že kdybych neseděla, tak asi upadnu. Něco mě nutilo onu fazolku znovu hladit, až se mně začala točit hlava, v uších jsem slyšela šumění, kolena se mně rozklepaly a z mé jeskyňky začal vytékat potůček oné lepkavé tekutiny. Nevěděla jsem sice, co se to se mnou stalo, ale cítila jsem se báječně. Následující den jsem se s tímto zážitkem svěřila Hance, stejně staré kamarádce, bydlící v našem domě. Ukázala jsem jí onu knihu a posléze jsme se obě svlékly a prohlížely se. Hanka měla prsa větší než já, skoro jak dospělá ženská. Její klín byl pokrytý rezavým kožíškem. Hanka rozevřela nohy a já uviděla její lasturku, která měla tmavočervenou barvu a byla lemovaná řídkými chloupky. Zasunula jsem jí do štěrbinky prst a ucítila jsem známou vlhkost a vůni, kterou vydávala její pička. Několikrát jsem projela mezi jejími záhyby a v tom na mě vykoukl malý hrášek světlé barvy. S potěšením jsem konstatovala, že já mám daleko větší. Začala jsem kroužit prstem kolem něj a náhle Hanka celá rudá od vzrušení hlasitě zavzdychala a už z ní vytékal voňavý pramének. Mačkala si při tom prsa a bradavky měla vztyčené, jako by chodila v chladnu. Potom se sehla ke mně a podobným způsobem si začala hrát s mojí buchtičkou. Cítila jsem známé brnění v těle a zkusila jsem si také třít prsa. Byla jsem překvapená, jak náhle byly citlivé moje bradavky, které trčely na tmavých, naběhlých dvorcích. V tom se dostavila ona slastná slabost a když jsem se vzpamatovala, měla jsem i já štěrbinku úplně mokrou. Usoudily jsme, že to asi tak má být. Protože jsme ale nevěděly, jak si vysvětlit prožité chvilky, začaly jsme studovat mou knihu. Tam už ale nic takového nebylo.

Hanka zklamaně odešla domů a ještě než přišli naši, rychle jsem prohlédla mámin noční stolek, zda tam nebude něco, co by mně objasnilo tuto záhadu. Nenašla jsem nic a v tátově stolku kromě několika krabiček také nic. Zvědavě jsem rozbalila jednu krabičku a uvnitř byl nafukovací balónek. Snad si táta před spaním nenafukuje balónky. Rychle jsem to uklidila a už si na to ani nevzpomněla. Asi za dva dny na mě čekala Hanka na chodbě. Vtlačila mě k nim do bytu a ukázala několik časopisů, které našla v psacím stolu jejich táty. Byly tam obrázky, na nichž se milovali nejen muži a ženy, ale i ženy mezi sebou a používaly k tomu různé svíčkám podobné předměty, které si zasunovaly do svých jeskyněk. Prohlížely jsme si časopisy a já si nemohla pomoci, ale něco mě nutilo zastrčil ruku pod sukni🡕 a hladit si svou broskvičku. Hance trčely bradavky na prsou přes halenku jako dvě anténky a občas si je také pohladila. Kalhotky jsem měla úplně promočené a šířila se z nich známá, opojná vůně, ale já nemohla přestat. Když jsem znovu zvedla oči, uviděla jsem Hanku, která měla vyhrnutou sukýnku, odhrnuté kalhotky🡕 a se zavřenýma očima si projížděla mušličku, jen to mlaskalo. Náhle začala zrychlovat a současně hlasitě vzdychat. To už i mě vjeli prsty mezi závojíčky a docházela na mě slabost při níž jsme se nemohla ubránit zasténání a rovněž z mé lasturky vytékala voňavá šťáva, která ulpívala na prstech, židli🡕 a vsakovala do poodhrnutých už i tak mokrých kalhotek🡕 . Zkusila jsem olíznout prsty a byla jsem překvapená příjemnou chutí. Zvědavě jsem se překlonila k Hance, přidržela stranou její kalhotky🡕 a zlehka zajela jazykem mezi její lupínky. Tekutina, která z ní prýštila byla podobné vůně i chuti jako moje. Odvážně jsem začala pronikat jazykem dovnitř, přičemž sílil proud, který vytékal ven.

Hanka náhle znovu zasténala, přimáčkla svou mokrou kočičku na můj obličej a já nestačila polykat všechnu tu vláhu, která z ní prýštila. Když se uklidnila, ochutnala podobným způsobem mou mušličku a rovněž olízala všechny mé šťávy. Byly jsme tak vzrušené, že jsme chtěly vyzkoušet, jaké to je mít v těle nějaký cizí předmět. Hanka podala dvě svíčky, které měli pro případ vypnutí elektřiny ve skříni a zkoušely jsme si je zasunout dovnitř. Nejprve se to dařilo, ale po kousku jsem myslela, že už jsem na dně, protože dál to nešlo. Prstem jsem se ale dosáhla mnohem dál. Znovu jsem zasunula svíčku mezi lupínky a pomalu jsem přitlačila a současně mírně pootáčela. Náhle ve mně něco povolilo a svíčka vjela skoro celá dovnitř. Ucítila jsem při tom slabou bolest, která ale ihned ustoupila. Začala jsem pohybovat svíčkou tam a zpět a zanedlouho se dostavila známá slabost, nyní ovšem daleko intenzivnější. Když jsem sama se sebou skončila, zpozorovala jsem Hanku, která se stále jenom lechtala se svíčkou mezi lupínky na povrchu své pičky. Beze slov jsem od ní vzala svíčku a podobnými pohyby jako mně jsem ji zasunula svíčku dovnitř. Hanka bolestivě zasténala a na svíčce se objevilo několik kapek krve. Měla jsem strach, že jsem jí ublížila, proto jsem přestala, ale to mě již Hanka chytla za ruku a sama si začala protahovat jeskyňku, až se i u ní dostavila slastná závrať. Ještě dlouhou dobu jsme si takto hrávaly, než jsme se dozvěděly, co se vlastně tenkrát stalo a proč nám toto hraní přináší tolik rozkoše.

Části povídky

🕙 Přidáno 24.9.2019
📂 Kategorie: Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře