Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Záchody ve škole, jako ráj sexu erotické povídky

Tento příběh vznikl úplnou náhodou, když jsem chodila na střední školu. Už delší dobu jsem si psala s jedním klukem, a jeden večer jsme nahodili, jak už to bývá téma o sexu. Napsal mi, že bychom to mohli dělat ve škole, já to brala jako srandu. Druhý den ve škole mi přišla SMS zpráva - Pojď ke klučičím záchodům ve druhém patře. Zrovna jsem měla volnou hodinu, tak jsem šla. Když jsem tam dorazila, tak se tak podivně usmívat, a hned mi bylo jasné, že včerejší téma bral vážně.

Chvíli jsem váhala, jak na danou situaci zareagovat. Začala jsem ho líbat a pomalu jsem ho zatáhla na záchody. Vlezli jsme hned do první kabinky, začala jsem mu rozepínat kalhoty🡕 , kde už se jeho nadržený úd hlásil ke slovu.

Pokračovala jsem se stahováním boxerek a začala jsem si hrát s jeho údem. On mě mezitím začal prstit, měl to jednoduché, neboť toho dne jsem měla sukni🡕 . Posadil se na záchod a já mu to začala chvíli dělat pusou, na ten jeho blažený úsměv nikdy nezapomenu, dělala jsem to jen chvíli, protože jsem se chtěla dostat i k mému uspokojení nadrženosti. Poté jsem si sedla na něj, začala jsem přirážet prve velice lehce, a pak jsem začala zrychlovat. Naše, no spíše moje vzdechy se rozhléhali po prostorách wc. Pořád mi u toho říkal, zlato ty jsi boží, a podobné věci. Když se uděl, oblékli jsme se, upravili jsme se, dali si polibek na rozloučenou a šli pryč, jako by nic. Vždy, když jdu kolem těchto záchodů, tak si na tuto událost vzpomenu. Ještě jsme vyzkoušeli hodně míst ve škole, ale o tom, kdyžtak až příště.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře