Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zakončení u rybníka erotické povídky

Do Martiny vnikl další klučičí penis. Už ani nedokázala říct kolikátý, ale v kundičce jí vibrovalo a ona cítila, že se za chvíli udělá.

Nejmenované pražské gymnázium utrpělo velkou ztrátu. Nejoblíbenější angličtinářka Martina B. se rozhodla odejít za lepší prací do ciziny. Už do této školy se dostala tak trochu omylem. Přestože vystudovala pedagogiku, odjakživa ji to táhlo do světa, ale měla dlouhý vztah s místním kriminalistou, který životem v cizině kariéru zahodit nechtěl a Martina neměla odvahu se rozhoupat k více změnám najednou. Před půl rokem ale nachytala svého milého na mladé blondýnce, která se u policie zaučovala a nechat se mrdat svým kolegou jí přišlo jako dobrý nápad. Martina se konečně rozhodla jít za svým snem. Shodou náhod se jí podařilo sehnat práci v Bruselu. Když si spočítala, že měsíční plat učitelky tam získá za týden, nebylo co řešit. Ředitel školy jí ani dlouho nepřemlouval, být o něco mladší a nemít rodinu, tak by takovou nabídku vzal taky. Ředitel byl na této škole mezi žáky i učiteli populární. Jako bývalý němčinář rád učil alespoň jednu třídu, což vnímal jako pedagogický trénink, ze kterého není dobré na manažerské funkci vypadnout. Martina tedy ten rok končila a hodiny s ní byly ještě pohodovější než jindy. Ani se nebála, že by její studenti nebyli u maturity úspěšní. Gymnázium je to kvalitní a většina studentů se vždy dostane na minimálně dvě vysoké školy, ze kterých si může vybírat.

Jak se ukázalo, obavy z maturity opravdu nebyly třeba. Dopadly s úspěšností sto procent a třída kterou učila chystala závěrečnou party u jednoho studenta na chatě. Martina byla samozřejmě zvaná, a přestože se jí moc nechtělo, nakonec se rozhodla jít. Měla dorazit i kolegyně Magda a pan ředitel, který nechybí nikde, kde je veselo. Oslava na chatě začala už v pět večer a alkohol🡕 tekl proudem. Z původního plánu třiceti studentů dorazilo jen asi dvacet, ale to zábavě neubralo. Martina taky dorazila později a dobře udělala, sluníčko a alkohol🡕 byla náročná kombinace a hlavně některé studentky už toho měly dost. Zábava se v podobném duchu nesla až do jedenácti večer, kdy někoho napadlo, že by se mohli zajít osvěžit do rybníka kus od chaty. Některé už zdolala únava, že procházka půl kilometru se zdála jako pokoření Mount Everestu, navíc sebou nikdo neměl plavky a to některé stydlivější kousky taky odradilo. Nakonec šlo jen sedm kluků, Martina a dvě studentky. Po cestě se řešilo, jak se to bez plavek udělá, ale došli ke shodě, že se nemají za co stydět a že plavky nejsou třeba.

Sexuální napětí se od té doby dalo krájet, ale po chvíli došli na místo činu. Martina se svlékla jako první a vběhla do vody. Kluci i holky jí obdivně pozorovali a poté následovali. I v rybníku se pokračovalo v dobré zábavě a někteří hoši se k holkám celkem měli. David, největší bavič z celé partičky, se začal věnovat své spolužačce Lence nejen slovy, ale začal jí, prý z legrace, osahávat prsa. Ona to jako legraci úplně nebrala a nadávala mu do prasat. Jak už byli všichni opilí, zábrany padly. Martina, která se taky cítila dost uvolněně naoko Lenku okřikla, že toho nadělá, že David je pěknej kluk a kdyby jí takový pěkný kluk sahal na prsa, že by si taky sáhla, ale hlouběji pod vodu. Jak to dořekla, už se k ní dostal Robin, který jí chytil za zadek i prsa a obdivně komentoval její křivky. Martina rukou zajela na jeho tvrdý péro a probudila se v ní mrdavá děvka. Začali se líbat a na jejích prsou přistála další nenechavá ruka. Všem třem holkám se někdo věnoval a nikdo nebyl plonkový. Líbání s mladými kluky Martinu bavilo a každému ručně přeměřila jeho stojící chloubu. Hlavně u Robina, když měla v ruce menší obušek🡕 , si nebyla jistá, zda to ještě může dobře skončit. Chytil jí pevně a pomalu vynášel ven z rybníka. Ptala se ho, co to dělá, ale bylo jasné, co se na břehu stan🡕 e. Věděla, že jí projede jako nadrženou děvku, ale chtěla ho mít ještě předtím v puse. Pořádný kouření už dlouho nezažila. Začala mu ho sát a usmívala se nad vzpomínkou, že si kdysi vystačila s mnohem menším pérem svého ex. Rozhodla se tenhle hendikep dohnat a kouřila jako lokomotiva. Robin by se do té chtivé pusinky za normálních okolností rychle udělal, ale jak byl opilý, tak měl výdrž. Kouření bylo fajn, ale nahá nadržená učitelka nebyla pod jeho tělem každý den a tak se rozhodl konat. Povalil jí na záda a dostal se mezi nohy. Martina ještě viděla, že i ostatní holky mají podobnou náplň večera.

Lenka, která si před chvílí nechtěla nechat sahat na prsa, zrovna rajtovala na Davidovi a další dva držela za péra. Byla z katolické rodiny, ale nic nedělala radši, než hřešila. Další holčina, kterou Martina ani moc neznala, se zrovna nechala píchat na zádech. Roztáhla nohy a ve stejné poloze čekala na svého chlapáka. Robin nečekal a zajel do ní až po koule. Být ve své oblíbené učitelce, o které měl erotické představy celý školní rok, byl jako sen. Začal do ní divoce přirážet a ona nadrženě vzdychala. Takový obušek🡕 v sobě roky neměla a dělalo jí to sakra dobře. Korigovala si jeho přírazy a cítila, že tohle je to, co tak chtěla, žádné zábrany, žádné závazky, prostě jen nezávazné mrdání. Robin tušil, že se udělá a neměl odvahu ho v ní nechat. Vytáhl ho a gentlemansky stříkal na bříško. Martina spokojeně oddechovala. Rozhodla se trochu umýt a vrátila se ulepená od semene do rybníka. Ve vodě mohla být sama asi třicet sekund, když se objevili další dva studenti, kteří si s ní taky chtěli užít. Hladili jí po těle, mačkali bradavky a jeden se podíval prstem i do její čerstvě píchané kundičky. Měla mrdavou náladu a zapomněla na okolí. Opět s nimi šla ven z rybníka, když na břehu lehce zavrávorala a zůstala na čtyřech. Kluci to vzali jako pokyn a jeden z nich si za ní poklekl a poslal ho dovnitř. Zezadu to měla ráda. Už jako malá fascinovaně sledovala zvířecí rozmnožování a později věděla, že tohle zacházení jí taky dělá moc dobře. Mladík do ní bušil ze všech svých sil, bylo toho na něj ale moc a po minutce odpadl. Tohle se opakovalo znovu s jiným klukem. Být mrdaná zezadu jí dělalo příliš dobře, než aby si s něčím lámala hlavu.

Do Martiny vnikl další klučičí penis. Už ani nedokázala říct kolikátý, ale v kundičce jí vibrovalo a ona cítila, že se za chvíli udělá. Držel jí za boky a prostě se do ní jako už několikátý hoch před ním bez ničeho udělal. "Martino, tady jste." Nad ní jen v plavkách stál pan ředitel. Martina se nepostavila, zůstala na kolenou a stáhla mu zbytečný textil. "Já jsme ženatý, tohle nedělej, to není..." Ani to nedořekl a nechal se kouřit svou stále ještě podřízenou. Její tlamička se mu starala tu o žalud, tu o koule, tu o péro celé. Kousek od něj ležela v trávě Lenka, kterou stejně jako Martinu projelo ten den hodně klučičích penisů a za ní jiná holčina, kterou ani neznal. Ta taky ráda posloužila jako šukací matrace🡕 . Zrovna jí vylizoval nějaký kluk z vesnice, který šel kolem. Martina ho panu řediteli postavila a on dokonal započaté dílo. Lehl si k ní, hrál si s jejími luxusními kozami, než si ho nadrženě osedlala.

K rybníku dorazila další skupinka tří spolužáků z chaty, do Lenky vnikl další penis a do holčiny vzadu jakbysmet. Zvuky mrdání se dál nesly kolem rybníka a začátek prázdnin tím mohl oficiálně začít.

🕙 Přidáno 13.6.2023

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

TJ (2024-04-27):
Pěkná povídka, jako bych ji znal. :-)