Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zhmotnělý sen erotické povídky

Byla tma, já jsem ležela ve své posteli a jako každou noc mě trýznily myšlenky na něho. Moje představy, o kterých jsem věděla že se nikdy neuskuteční, protože s tím, po kterém tak zoufale toužím, se nikdy nesetkám. Ale dnes to bylo jiné. On se najednou zhmotnil ze tmy a stál vedle mě. Hleděla jsem na něho, nemohla jsem ze sebe vydat ani hlásku a hlavou mi letělo - Kde jsi se tady vzal? Vždyť jsi přece dávno mrtvý!

A on, jako by mi četl moje myšlenky, mi odpověděl - Přišel jsem ti splnit to, co si tak moc přeješ! Byla jsem jím naprosto omámená, měl mě ve své moci, jakoby mě na dálku ovládal svýma myšlenkama.

Stiskem prstů silných jak svěrák si mě surově a zároveň tak něžně přitáhl k sobě a do vlasů mi tiše řekl - Pojď se mnou. Celým tělem mi projelo zvláštní zamrazení, nezvladatelnou touhou po něm a zároveň strachem kam mě chce odvést a jestli se ještě kdy vrátím živá, ačkoliv jsem si tolik přála aby mě celou rozerval. Dokázala jsem jen nevěřícně vydechnout - Ty jsi můj sen a on mi na to odpověděl - Já to vím, jeho pohled mi přitom prozradil, že zná do nejmenších detailů všechny moje představy. Procitla jsem s ním až v nějaké úplně opuštěné chatě, uprostřed hlubokého lesa za hluboké noci, měl mě posazenou na klíně a hladil mě ve vlasech. Přitiskla jsem se k němu a na chvíli mi dovolil, abych se s ním jen tak mazlila, byla jsem jako očarovaná. Pak si položil moji ruku do svého klína a já jsem pod jeho oblečením nahmatala něco tvrdého a tak obrovského, že jsem se tomu vůbec zdráhala uvěřit. Neschopná slova jsem mu ho fascinovaně hladila a to jeho poleno mi ještě víc tvrdlo pod rukama. On ho pak vytáhl celé ven a já jsem ho uviděla v celé jeho velikosti, byl to obrovský kůl, tlustý snad jak jeho paže. Tolik jsem vždycky toužila po tom, aby mě s ním roztrhal, ale teď mnou přesto projel úlek od hlavy až k patě. Tvářil se klidně, ale zpoza jeho kamenné tváře vyzařovalo něco temného až démonického. Jako předtím, i teď mi četl myšlenky, přitáhl si mě opět tak něžně a zároveň surově za vlasy, vychutnával si moje zděšení a pak mi sotva slyšitelně do ucha zašeptal - Já ti ho tam dostanu! Podal mi sklenku vína abych se před tím napila a mě se po něm točila hlava ještě víc. Po chvíli jsem se začínala cítit jako bych se rozplývala do ztracena, jako bych nic nevážila, roztávala jsem jako sníh a sotva jsem vnímala jak mě pokládal na postel. Můj strach se pomalu vytrácel a místo něho mě začínala spalovat taková touha, až jsem se před ním svíjela, vzdychala a prosila ho aby mi ho tam narval, aby mě s ním roztrhal. On si ten pohled na mě chvíli užíval a pak mi mezi nohy položil špičku toho obra. Začal mi ho tam cpát, cítila jsem že je ještě větší než se mi před tím zdálo, roztahoval mě s ním do stran, myslela jsem že bolestí ztratím vědomí. A pak jsem ucítila, jak se dostává dál, ten pocit mě úplně ochromil a vyrazil mi dech a v ten okamžik se ta řezavá bolest proměnila ve slastné mrazení, které se mi rozlévalo klínem a opět mi vyráželo dech. Jak postupoval dál, začínala mě zachvacovat palčivá bolestná rozkoš, která se stávala nesnesitelnou a která ochromovala spolu s tím obrovským tlakem celou moji mysl.

Už jsem nesténala, ale křičela, na pokraji šílenství jsem se pod ním zmítala ve snaze uniknout tomu bolestnému a nesnesitelně nádhernému pocitu, který už nešel ani vydržet, křičela jsem na něho, že už nemůžu, už ne, že už to dál nevydržím, celým tělem mi procházelo elektrizující brnění a duše se mi drala ven z těla. Křičela jsem už jen jeho jméno, po chvíli ve mně trýznivá rozkoš explodovala a vrchol přišel jako údery kladivem, které mi rezonovaly až v hlavě. Když jsem procitla, přes slzy jsem uviděla jeho tvář nad sebou, viděla jsem na něm jak se těší pohledem na mě, jak se těší tím, co mi tím svým obrem způsobil. Dal mi chvíli na oddych a pak začal přirážet, přes řezavou bolest mi začínaly vlny ryzí slasti opět pulzovat ve slabinách, tajil se mi dech a napůl jsem ztrácela vědomí a vzdáleně jsem vnímala i jeho slast, jak se mu rozlévá po tváři. Když už mi ten pocit připadal opět nesnesitelný, zaryl mi bolestivě prsty do šíje až mi málem zlomil kosti, políbil mě a při tom mi bolestivě zkousl ret, až jsem ucítila chuť krve a pak jeho stisk povolil a z výkřikem se na mě zhroutil. Poslední co jsem cítila byl jeho horký výstřik hluboko ve mně a pak mě znovu sevřel tak silný orgasmus, až jsem znova ztratila vědomí. Když jsem přišla znovu k sobě, pociťovala jsem znovu obrovskou zvrácenou hladovou touhu po něm, kterou by mi nedokázal uspokojit, dokud budu na žít. Chtěla jsem od něho ještě něco víc, něco co nemůže běžně prožít kdokoliv. Chtěla jsem aby mě trhal, aby mě celou rozsápal, aby mi vydrápal duši z těla a chtěla jsem to zažít S NÍM!

A on - moje představa, slyšel mé myšlenky ve své hlavě aniž bych mu musela cokoliv říct, podíval se na mě beze slova, já jsem se utápěla v jeho očích a někde v zákoutí mysli mi zřetelně zazněly jeho slova - "ano, já ti to splním!" Sklonil se k mému krku a přisál se rty k mé měkké kůži takovým způsobem, jakoby to působilo slast i jemu samotnému a pak zanořil zuby do mé tkáně. Ochromila mě nezměrná bolest, vířila celou moji bytostí, řvala mi v hlavě jako obrovský vír, až se začala proměňovat na zvuk vibrací rezonujících kovem a přesouvala mě do jiné sféry bytí. Tep srdce se mi změnil na bolestné hvízdání a začal splývat s nárazy, jak si mě vytrvale a neúnavně narážel na svůj kůl, slilo se mi to v hlavě jako ohlušující rány. Do toho se ke mě jakoby zdálky nesl zvuk praskání mých kostí, jak mi je železným stiskem drtil v rukách. Zuby ze mě vytrhával kusy masa a jeho dlouhé zlatě plavé vousy se mojí krví barvily do ruda. Teprve tohle bylo to, co jsem po něm tolik chtěla, vír bolesti v mé hlavě pohltil moji duši a já jsem přestala existovat.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Pohádky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře