Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zkušenosti s Andreou erotické povídky

Zkušenosti s Andreou

"máš ještě nějaké ty klienty co chtějí kluka?" zeptal jsem se
"jo, spoustu...ty bys to zkusil?"

Andrea nevěřícně kroutila hlavou a usmívala se, přitom jí v očích hráli čertíci. "museli byste být u toho, ty a Jirka, dát na mě pozor. neboj, já bych poslouchal, podržel... jen kdyby něco, víš?" řekl jsem. Andrea byla nadšená a hned volala Jirku a pak klienty.

mezitím jsme dojeli na byt, Jirka už čekal a my se usadili v obýváku, na stole ležely již připraveny 3 plné stříkačky. "Andy mi to řekla, pojďte si dát a probereme to" vyzval nás Jirka a oba si s Andreou vpálili dávku. já se šel nejdřív umýt do koupelny, vrátil jsem se jen s ručníkem kolem pasu. Andrea už byla polonahá, v podprsence a kalhotkách, něco šeptala Jirkovi, ten se pobaveně usmíval.

"tak ty ses konečně rozhodl být děvka? to je fajn, vyděláš prachy a bude i fet... Andy a já ti samozřejmě budeme dělat garde, z toho neměj strach, ale spíš jsme si říkali jestli to ty zvládneš... víš když bude třeba někdo mít velkýho, nebo bude chtít mrdat tvrdě..nebo dlouho"
posadil jsem se na postel a vzal stříkačku do ruky. Andrea mě upřeně pozorovala a já jí to usnadnil a řekl to nahlas. "ty chceš vidět o čem jsem minule vyprávěl... jak si dám" mrknul jsem na ní a ona kývla. Jirka se hned zajímal o co jde.

"no když si dám, tak mi začne hrozně moc téct...počkej, hned ti všechno řeknu... co a jak"
rozvazal jsem ručník a dal nohy od sebe, ukazujíc tak svého čůráka, již napůl ztopořeného. dal jsem si dávku, byl to nářez, okamžitě jsem byl tam. Andrea jen vydechla jak mi zírala do klína, kde mi zacukalo pero a začalo silně téct. "teda... jako by ses udělal..." komentovala to s úsměvem.

"ptal ses jestli to zvládnu... kdyby měl třeba velkýho... jo, já to udělám... budu asi křičet a prosit, ale budu držet... právě s tím mi pomůžeš, klidně mě chytneš za ruce, Andy mě vrazí pár facek... dokud neřeknu slovo co si domluvíme. chápeš"
Jirka přikývl a sundal si džíny.

" za hodinu přijede klient, teda vlastně 3 kluci, tak to máme pohlídat... tebe... mohl si to... "
kývl jsem že chápu a sám si kleknul před Jirku, který už měl venku ptáka. vzal jsem ho do ruky, pohonil a vsunul do úst.

"aaah... tak, kuř ty děvko!" dal mi facku a přitáhl si mě za vlasy. Andrea se rychle svlékla od pasu dolů a sedla si vedle, nohy od sebe, měla krásně mokrou píču a hladila se. začal jsem Jirku kouřit, jeho čůrák mi tekl do pusy a Jirka vzdychal. po chvíli ho vytáhl ven, bylo jasné co chce a tak jsem se ohnul přes kraj postele, našpulil zadek a roztáhl si půlky rukama. "namaž se... tumáš" podala mi gel a já si rychle namazal řitku. pak jsem si znovu roztáhl zadek "taaak, pojď sem, ať tě oprcám"

Jirka si klekl za mě a hned mi cpal péro do zadku. trochu s obavami jsem se ohlédl, a on právě překonal odpor a pronikl mi do konečníku. zasténal jsem a díval se Andree do očí. hltala to s posměšným výrazem, ale zjevně vzrušená. Jirka do mě náhle prudce zajel, vrazil mi čůráka až po okraj do prdele. "aaa... aaah!" vykřikl jsem a oba se mi vysmáli, Andrea už beze studu masturbovala.

"jen hezky drž a nech se prcat... ošukám tě jak holku...pojď sem"
Jirka mě sevřel za boky a začal mě tvrdě mrdat, přirážel mi k zadnici až to pleskalo. já křičel. "aaaah... počkej, ne tolik... ah!!"

Andrea se mi smála do obličeje

"jenom ho pořádně zmrdej, když říkal že to zvládne... chtěl to... on to potřebuje, pěkně vymrdat"
Jirka se zasmál a vrazil do mě péro až jsem měl slzy v očích.

"aaaah.... prosím Andy... neee"

podíval jsem se na ní zoufale, ale bylo mi jasné že marně. dál jsem nastavoval a rozvíral si půlky co nejvíc to šlo, Jirka do mě tak pronikal a dráždil mou prostatu. cítil jsem jak mi teče můj vlastní penis a kňučel jak pes. Andrea mi beze slova sáhla mezi nohy a nahmatala mé mokré péro. překvapeně otevřela ústa v údivu. "Ježíši... ty ses už udělal? oh"

vytáhla mokrou ruku a já jí olízl "ne, ještě ne.. aaaah... to bolí... pomalu... nee.. prosííím...aah" "to víš že to bolí... koukej držet a nech se mrdat... neboj, určitě se uděláš než s tebou skončím" okřikl mě Jirka a pravidelně mě prcal, já si přestal roztahovat zadek a jen ho nabízel a špulil. po chvíli ze mě nečekaně vytáhl péro a já se vyčerpaně ohlédl. "lehni si na postel... ne, na záda"

přikázal mi a já se položil, Jirka mi zvedl nohy na svá ramena. sám jsem si roztáhnl znova zadek a čekal až do mě zajede. byl hodně vyrajcovaný, penis mu stál a leskl se. Andrea si prohlížela můj ulepený rozkrok. Jirka přiložil penis k mé řitce a bez váhání do mě vnikl, díval jsem se na Andreu, vykřikl a viděl jak se jí líbí že mě to bolí. "aaa... aaaah.. Andy... ne tak moc, prosííím... Jirko... aaah"

Jirka se mi vysmál a tvrdě mě mrdal, Andrea ho políbila, rukou se přitom pořád honila. "ještě... prcej ho tvrdě... jen ať řve a prosí... víc.. víc lásko"
"líbí se ti jak křičí? ano?" Jirka byl zjevně rád že může Andreu potěšit a tak ještě zesílil přírazy. s každým dalším jsem hlasitě vykřikl a z mého penisu vytekla nová dávka, po chvíli už mi tekl neustále a začalo v něm cukat. "no tak, už to bude... neboj..."

sledovala můj rozkrok a já pocítil silnou slast procházející mým tělem. přitáhl jsem si Jirku a on mě s úsměvem rychle šukal. začal jsem vzdychat vysokým hlasem, jak holka, což oba rozesmálo, ale já už věděl že se brzo udělám a díval se hned na Andreu, hned na Jirku a mezi své nohy, na cukající penis a na našpulenou zadnici ve které mi jezdil svým čůrákem. "aaaah.. já už... už to cítím..." kroutil jsem se v extázi. oba dva teď sledovali můj klín, náhle mi zacukalo péro a já začal šíleně moc stříkat, cákalo to na mé břicho, na Jirku, dokonce na Andreu. sténal jsem v rozkoši. trvalo to skoro minutu než jsem se úplně udělal, Jirka pak ze mě vytáhl čůráka a já si beze slova otočil na břicho, dal nohy od sebe a sám si roztáhl zadek.

"hodnej, pojď ty děvko, teď se udělám já... vystříkám se ti do prdele... ukaž, taaak... ano"

lehl si na mě a zajel do mého zadku. začal mě rychle mrdat, já opět křičel ale držel a ohlížel se. Jirka na mě ležel, tiskl se celým tělem, hlasitě vzdychal. celý se chvěl, rozdrážděný jsem ho políbil a on mě po chvíli líbal taky, jazyk v mé puse. ucítil jsem horko a Jirka se mi udělal do zadku, stříkal do mě mrdku, byl jsem hned plnej a teklo to ven, mlaskalo to jak tam jezdil. konečně vytáhl penis a slezl ze mě, zůstal jsem mokrý a ulepený ležet. Andrea mě řekla

"běž se umýt, za chvíli přijede auto... s klukama... klienti"

poslechl jsem a dal si sprchu, pak se nahý vrátil do pokoje.

"na, vem si kalhotky... tyhle" podala mi svoje černé, síťové. oblékl jsem si je, za posměchu obou, pak ostatní hadry a šli jsme ven. za 5 minut přijelo auto, nastoupili jsme a jeli kus stranou od hlavní. řidič zastavil v boční ulici a všichni vystoupili. "tady to bude dobrý... tak pojď"

oslovil mě a já, trochu zaskočen že jsme takhle na očích se podíval na Andreu. kývla a já si sundal džíny, červený v obličeji, jen v kalhotkách počkal až ke mě řidič přistoupí. zálibně si mě prohlížel a hladil mě po vlasech. " já jsem Petr... teď tě ošukám"

sahal mi nadrženě na zadek.

klekl jsem si před sedačku vepředu a stáhl si kalhotky do půl stehen. hned mě sahal na nastavený zadek, pak se sklonil a líbal mi ho. jazykem mi lízal řitku, to bylo příjemné a já vzdychal. strčil mi tam prst a několikrát mě protáhl. pak vyndal svého čuraka, měl o dost většího než Jirka a já se na Andreu s obavami podíval. kývla na Jirku, ten se posunul a chytnul mě obě ruce.

"budeš hezky držet, jasný?!"

stěkla na mě Andrea a vrazila mi facku. když jsem jí neodpověděl, dala mi další. "slyšels?! budeš držet a necháš se ošukat, ano? řekni! ano?!" "ano... nechám se oprcat..."

přikývl jsem a v tom mi Petr prudce zajel do zadku. vykřikl jsem bolestí, nedbal a okamžitě mě začal nadrženě mrdat. "aaaa... aaaah... Andy... ah!"

Petrovi se to zjevně líbilo a já hlasitě řval. chytil mě za boky a přirážel k mému zadku až to pleskalo. druhý dva kluci se mezitím beze studu pomalu honili. připadal jsem si jak nějaká prostitutka a nechal se. "máš krásnej zadek... pojď sem, ať tě pěkně vymrdám... aah"

Petr na mě úplně nalehl a já otočil hlavu. chtěl to co jsem tušil a začali jsme se líbat, jazyky v puse. Andrea si vyhnula sukni🡕 a stáhla si své kalhotky do půl stehen. měla hrozně mokrou píču a honila se, bez ohledu na to jestli jí vidí. Jirka viděl, že mě už nemusí držet a taky si vyndal čuraka a masturboval. Petr mě přestal líbat, nahlas zasténal a chvilku na to se udělal, vystříkal se mi do zadku. otřel si o mě péro a já se postavil. sundal jsem si kalhotky úplně a kleknul si před dalšího klienta. jmenoval se Tomáš a měl normální penis. hladil mě po vlasech a velmi rychle se blížil k orgasmu. začal mě přirážet k puse, doslova mě mrdal do huby. za okamžik už stříkal a já polykal co jsem mohl. všechno jsem nestihl, teklo mi to po bradě a on mi nakonec pocákal obličej. teď přišel na řadu poslední kluk, cikán Ferry. měl obrovskýho čuraka, fakt velkýho. poprosil jsem o dávku.

"já se nechám... ale potřebuju si dát a asi mě musíte přidržet..."

zasmáli se tomu a dostal jsem pořádnou dávku, byl jsem úplně mimo. vyndali z auta deku a taky polštář, já se na něj položil, nastavujíc zadek k vymrdání. Jirka a Petr mě chytli za ruce a Andrea si kleknula vedle, sukni🡕 vyhrnutou a rukama mi roztáhla zadek. Ferry si na mě přilehl, otíral se mi pérem o anal. "teď tě ošukám jako jsi to ještě nezažil... budeš křičet... hodně"

smál se mi a já se na něj otočil.

"já ti podržím...nechám se, jen ze začátku prosím pomalu... pak můžeš jak budeš chtít, klidně tvrdě... budu držet" "dobře, neboj ty kurvičko... ale potom si užiješ, jasný? budeš prosit... protože to bude bolet, hodně bolet. nakonec se uděláš, to se neboj. tak jdeme na to..." ucítil jsem tlak a Ferry mi začal cpát péro do analu. Andrea mi rozvírala půlky co to šlo a já držel. Ferry se do mě po chvíli dostal a pronikl přes okraj. " aaaaah... můj zadek... aaaa"

zasténal jsem a on do mě zajel úplně, myslel jsem že to snad nevydržím, ale počkal a jen byl uvnitř. Andrea mě pustila a Ferry na mě nalehl celým tělem. "už ti povolila prdel? co? začnu tě pomalu prcat, jo?"

přikývl jsem na souhlas a on povytáhl penis a znova do mě zajel. neobešlo se to bez mého sténání a Petr s Jirkou mě jen pevněji stiskli ruce. Andrea si sedla s nohama široce od sebe a honila se, Tomáš si kleknul vedle a rovněž masturboval. Ferry mě chvíli protahoval a pak přestal, já jen víc roztáhl nohy.

"hodná děvka, hezky roztáhni ty nohy, ať tě můžu pořádně zmrdat, oprcám tě do prdele, oprcám tě jak holku...pojď sem" věděl jsem že teď to bude bolet a tak jsem zatnul zuby a sám ještě víc roztáhl nohy, ohlédl se "tak už můžeš... dík že jsi začal pomalu, teď si užij jak budeš chtít, jak potřebuješ... mrdej mě klidně tvrdě, udělej si dobře"
vyzval jsem ho a on mě políbil.

"tak se mi to líbí, hodná kurva" sám jsem mu nabídl ústa a on mě políbil, jazykem mi jezdil v puse a já mu to oplácel stejně. "dobře... začnem... teď to bude bolet, klidně křič... to se mi líbí"

dal mi ještě pusu na tvář a pak do mě prudce vrazil čůráka až mi vyhrkly slzy do očí. počkal dvě vteřiny a začal mě mrdat. bolestí jsem téměř omdlíval.

"aaa... aaaah... neee.. to bolí" křičel jsem nahlas a zoufale se díval na Andreu. ta se mi smála do obličeje a honila si píču. Jirka a Petr mě pevně drželi, všiml jsem si že jim oběma z toho stojí péra, Jirkovi dokonce cukal a pěkně tekl čůrák. Tomáš se rychle honil taky dost vyrajcovaný. Ferry si na mě teď úplně vlezl, prcal mě do analu a slastně vzdychal. křičel jsem opravdu hodně nahlas, muselo to být slyšet všude kolem. "pojď ke mě kurvičko... dej mi pusu... no tak, nestyď se, já vím že se ti to líbí...za chvilku se určitě uděláš... tak mě polib... otevři pusinu"

líbal mě Ferry na tvář a já si uvědomil, že znovu cítím ty slastné pocity a blíží se můj orgasmus. nabídl jsem svému milenci ústa a sám mu oplácel polibky jazykem. když Jirka s Petrem viděli že se již nebráním, pustili mě a oba začali masturbovat jako Tomáš. Andrea se nahlas zasmála jaká jsem to nadržená holka, ale já už podlehl vzrušení a rukama si roztáhnul půlky, aby do mě mohl Ferry líp zajet. ten pochopil že mi stačí jen málo a přirážel teď tvrdě k mé zadnici a já křičel mezi polibky, ale bolest se prolínala s rozkoší. "no tak... už to skoro je, pojď... už to bude... stříkej ty moje kurvičko... vystříkej se..." sáhl mi do rozkroku a uchopil mého čůráka. už jsem to nemohl vydržet, při pohledu na honící se Andreu jsem se udělal a stříkal Ferrymu do dlaně.

🕙 Přidáno 1.11.2023
📂 Kategorie: Orál, Gay, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře