Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Změna zaměstnání erotické povídky

Změna zaměstnání bývá v životě každého člověka tak trochu krokem do neznáma.Opouštíte někdy i mnohaleté pracovní návyky a společnost příjemných i nepříjemných kolegů. U těch druhých to stejně jako já přivítáte s povděkem, a s očekáváním přicházíte do nové firmy. Stejně tak i já jsem na začátku roku po absolvování přijímacích formalit seděl na chodbě a čekal na svého nového vedoucího. Věděl jsem, že to bude žena údajně velmi energická a nepřístupná, takže mé představy už byly tímto poznamenány. Přesto, když se otevřely dveře měl jsem co dělat abych skryl své překvapení. Tahle paní totiž překonala vše s čím jsem se do této doby setkal. Vstoupila vysoká, hubená žena přísného vzhledu, který ještě podtrhovaly vlasy neurčité barvy sepnuté těsně k hlavě a velmi neslušivé brýle🡕 . Prostě stará panna jako vystřižená z filmu pro pamětníky. Její způsoby si s vzezřením nijak neodporovaly a velmi upjatě mne vyzvala abych ji následoval, že mne seznámí s pracovníkem, který mi vše vysvětlí. Odvedla mne do místnosti, kde se v protějším rohu činila další nevábná postava s dlouhými vlasy oblečena v plandavých kalhotách🡕 a vytahaném svetru🡕 . "Tak a je to tady" stihnul jsem si pomyslet - "Pane Bože, kam jsem se to dostal!" Tohle byla ale na dlouhou dobu poslední souvislá myšlenka, kterou byl můj mozek schopen vytvořit. V tom okamžiku se totiž ke mě otočilo to nevzhledné individuum a já hleděl do nejpůvabnější tvářičky jakou jsem kdy viděl.Husté vlasy rámovaly něžný obličej v němž jako dvě studánky jiskřily modré oči a s broskvově zbarvenou pletí ladily jemně zvýrazněné, ale od přírody nádherně tvarované rty. Musel jsem vypadat jako naprostý idiot, jak jsem tam bez dechu stál a pravděpodobně s otevřenou pusou na ni zíral.

Jako přes tlustou deku jsem slyšel hlas paní šéfové. "Tohle je vaše kolegyně Veronika, která si vás vezme na starost." Jen s obtížemi se mi podařilo vykoktat své jméno a uchopit podávanou ruku. Prostě příkladně zpitomělý chlap. Dnes už vím, že to na mě má nová kolegyně poznala a kupodivu ji to velmi potěšilo, ale tehdy jsem si připadal hrozně. I přes tenhle škobrtavý začátek jsme se brzy stali dobrým týmem, tedy hlavně její zásluhou. Za nějaký čas jsem se od ní dověděl spoustu věcí jak o práci tak o ní samé. K mému údivu byla vdaná a měla dvě děti. Dovedete si představit jak jsem denně trpěl při pohledu na její krásnou tvář. Od úplného zešílení mne uchránil jen styl jejího pracovního oblečení. V jiném jsem ji totíž neviděl. I tak mne v noci pronásledovaly překrásné sny po nichž jsem se často probouzel mokrý nejen v podpaží. Postupem času jsem si dodal odvahy a protože se naše ruce při práci často dotýkaly zkoušel jsem je podržet ve svých dlaních o něco déle.Byl to příjemný pocit a k mé radosti začala i ona prodlužovat tyto okamžiky. Pak přišel den, kdy jsme jako sehraná dvojice měli odjet na odloučené pracoviště. Domluvili jsme se kde ji mám příštího dne služebním autem vyzvednout. Nemohl jsem samým vzrušením dospat a byl jsem tam o dobrou půlhodinu dřív. Seděl jsem v autě a krátil si čas pozorováním kolemjdoucích dívek.Byl květen a bylo na co koukat. Pak jsem ve zpětném zrcátku uviděl dívku v oblečení, které mě od jak živa vzrušovalo. Krátká sukně🡕 přesně do půli stehen, přiléhavý svetřík. A když k tomu přidáte nádherně tvarované nožky na vysokých podpatcích . Tak tohle už bylo na mého přítele v kalhotách🡕 trošku moc. Začal zvedat hlavu a tvrdošíjně se dobýval ven, což mu ovšem kalhoty🡕 nedovolily a tak se spokojil s obrovskou boulí pod poklopcem. Jenže ó hrůzo! Když ta dívka přišla blíže, já v ní poznal svou kolegyni, která musí usednout vedle mne. Ve zmatku jsem začal hledat něco, čím bych své vzrušení zamaskoval. Pozdě. Dveře se otvírají a dovnitř se vsune krásná nožka. Nevěřil jsem, že je to možné, ale boule narostla do ještě obludnějších rozměrů. Byla nepřehlédnutelná, což jsem pochopil z jejího užaslého pohledu a z lehkého ruměnce. Jinak ale nedala nic znát a cesta i pracovní den proběhl v naprosté pohodě. U mne pouze navenek. Celý den jsem sbíral odvahu a když jsme jeli zpět zeptal jsem se jestli pospíchá domů nebo se chce ještě projít a povídat si. K mému úžasu souhlasila s procházkou.

Zastavil jsem na polní cestě pod strání plnou kvetoucích stromů. V tu chvíli jako naschvál žačalo poprchávat a mě se zhroutily mé představy o tom , co se stan🡕 e na procházce. Veronika však prohlásila, že jí to nevadí a povídat si můžeme i v autě. Jenže mluvila jen ona. Já stále jen fascinovaně koukal na její nádhernou postavu a cítil neodolatelnou touhu ji políbit. "Veroniko prosím, přerušil jsem j", můžu tě políbit?" Naklonila se ke mně a nádherně se usmála. "No konečně, už jsem si myslela, že tě budu muset políbit sama." To první políbení bylo jako nesmělé ochutnání neznámého krásného ovoce.Ale jen to první. Líbala tak úžasně, že jsem v první chvíli nepomyslel na nic jiného. Pak jsem cítil jak se její ruka pomalu přesouvá dolů a hladí mne po vnitřní straně stehna. Osmělil jsem se a začal sjíždět rukou po jejím boku níž. Jemně mne za ni uchopila a řekla"prosím teď ne, napřed já." Líbali jsme se stále vášnivěji a já pomaloučku vsunul svůj jazyk mezi její pootevřené rty. Její reakce byla nádherná a pro mne neznámá. Jemně obemknula rty můj jazyk a pomalu ho vsála do úst pak trošku povolila a zase vsála. Bylo to tak úžasné napodobení vniknutí do ženského klína, že jsem se málem udělal. V té chvíli se ona už propracovala k rozepnutí mých kalhot a vyprošťování mého na kámen ztvrdlého ocasu.Velice jemně jej začala hladit a potom si smyslným pohybem naslinila prsty a dlaň.Touto krásně vlhkou něžnou dlaní se jala zpracovávat můj naběhlý ocas. To se nedalo vydržet. "Sluníčko moje prosím ťě přestaň, " stačil jsem vydechnout,  nebo tě postříkám." Těsně u ucha se ozvalo zašeptání "já vím a chci to vidět" a objela mi jazykem lalůček.

Tohle stačilo k tomu aby mé vzrušení stouplo do výšin jaké jsem dosud nepoznal. Vyvrcholení přišlo rychle a z mého žaludu vytryskl proud semene.Veronika fascinovaně hltala očima každý mohutný stah mého ocasu a následující výstřik. Bílý proud dopadal na vše kolem, takže z mnoha částí auta visely husté bílé krůpěje. Když jsem se trošku vzpamatoval, zmohl jsem se jen na otázku "proč?" Podívala se na mne zářícíma očima a řekla "víš tohle mi manžel nikdy nedovolil." V tu chvíli bych pro ni udělal cokoliv. Najednou se rozesmála "tak teď jsme právě pokřtili služební auto šéfky. Jen jsem si představila jak by se asi tvářila kdyby to viděla." Po pravdě řečeno já jsem si to v souvislosti s tou paní představit nedokázal. Začali jsme se opět líbat a já se začal s polibky přesouvat na krk a ramena. Tentokrát nic nenamítala tak jsem nedočkavé vsunul dlaň pod svetřík. Do ní mi vklouzlo překrásně tvarované malé ňadro. To už Veronika jediným pohybem stáhla svetřík přes hlavu a za pohledem, který se mi naskytl bych šel až na konec světa. Zasypal jsem ty něžné kozičky vroucími polibky. Když jsem vsunul do úst jednu bradavku, cítil jsem jak jejím tělem proběhlo zachvění. Ústy jsem se věnoval tedy dál této nádheře, ale má ruka už hladila její stehno. Hebkost kůže a tvar jejích nože🡕 k mne vzrušily tak , že můj klacek nabyl zase neuvěřitelné velikosti.Jemně jsem přejížděl prsty po vnitřní straně jejich stehen až jsem se dostal ke kalhotkám. K mému úžasu byly úplně mokré. Sjel jsem dlaní na bříško a shora ji pomalu vsunoval do kalhotek🡕 . Překvapila mne hladkost a jemnost okolí její kundičky. Kalhotky musely dolů, stejně jako opěradla sedadel. S menšími obtížemi jsem se přemístil do pokleku před jejím sedadlem.

To co jsem tam uviděl by ale srazilo na kolena každého obdivovatele ženské krásy.Mé oči byly neomylně vedeny podél vnitřní strany mírně rozevřených, sametově hladkých nohou až k místu, které bylo v tuto chvíli pro mne celým vesmírem. Líbezná štěrbina lemovaná závojíčky jako z růžového krajkoví byla postříbřena kapkami milostného vzrušení. Veden neodolatelnou touhou líbal jsem její nožky stále výš, až nastala ta přesladká chvíle a mé rty se dotklly její lasturky.  V té chvíli mi položila ruce na hlavu a sladce vzdychla.Její ruce pak sklouzly do klína a nesmírně rajcovním pohybem si dvěma prstíky roztáhla závojíčky. Vzpomněl jsem si na její způsob líbání a přitiskl své rty mezi jemné krajky. Potom jsem pomalu vysouval jazyk a špičkou pronikal do úplně mokré kundičky a zase ven. Když jsem potom uvnitř přidal pohyb jazykem nahoru její vzdychání nabylo na síle a sjednotilo se v rytmu jakým jsem jí kundičku projížděl. Mé vzrušení bylo obrovské a neměl jsem daleko k dalšímu výstřiku. Proto jsem ač nerad oddálil ústa od pramene nevýslovné slasti a zašeptal."Chceš mě?" Odpovědí mi bylo s obtížemi vydechnuté "Aááno." Přesunul jsem se nad ni a vášnivě ji políbil.Ctěl jsem si uvolnit jednu ruku, abych pomohl svému nedočkavému rozpálenému kolíku najít správný směr. Nebylo třeba. V té chvíli jej uchopily něžné prstíky a posadily horký žalud přímo na vchod do ráje. Pomalu, pomaloučku jsem rozhrnoval branku a užíval si slasti, kterou způsobovalo těsné objetí mého klacku. Partnerce to asi připadalo pomalé a tak mne popadla za obě půlky a prudce mne do sebe zarazila. Pohltila můj ocas až po kořen. Od té chvíle určovala tempo a hloubku přírazů ona.Nebránil jsem se, byla úžasná.Hlavně jeden pohyb byl neodolatelný.

Z toho nehlubšího přírazu mne pomaloučku vyvedla ven, tak aby můj žalud zůstal položen na teď už zavřené kundičce. Pak nesmírně něžně a pomalu opakovala postup vniknutí a způsobovala mě i sobě nevýslovnou slast. Věděl jsem, že tohle nemohu dlouho vydržet a snažil jsem se mezi své i její vzdechy vsunout jedinou otázku. Konečně se mi to podařilo."Hvězdičko moje, můžu v tobě zůstat?" Odpověděla jen přikývnutím, její vzdychání už znělo nepřetržitě. Trošičku se posunula široce rozevřela nohy a usměrnila si mne tak, aby špička mého žaludu v ní mířila nahoru. Pochopil jsem že tak jí to dráždí nejvíc a snažil jsem se tuhle polohu udržet. Výsledek na sebe nedal dlouho čekat. Její vzdechy přešly ve sténání, sevřela můj zadek a začala divoce přirážet. Cítil jsem, že to už nevydržím. Moje koule se chystaly k největší explozi a cítil jsem , že právě překonávám okamžik z něhož není návratu. Pokud to bylo vůbec možné tak se její pohyby ještě zrychlily až se náhle začala neovladatelně třást a sevřela mne rukama i stehny v tom nejhlubším vniknutí.. Toto jsem vnímal v poloviční ztrátě vědomí, tak silné bylo mé vzrušení. Přesto jsem cítil obrovské stahy ve svém údu a k mé nesmírné úlevě z něj tryskala záplava horkého semene, které vyplňovalo těsný prostor její kundičky do posledního koutku. Když se mi před očima poodhrnula opona extáze, zjistil jsem, že stále ležíme v objetí pevně propleteni.Pohlédl jsem Veronice do tváře a v tu chvíli se ve mě srdce zastavilo ve strachu, že jsem jí ublížil. Po tváři jí totiž stékaly pramínky slz. Po mé zděšené otázce ke mě otočila svůj půvabný obličejík s rozzářenýma očima. "Blázínku bylo to nádherné, děkuju, " zašeptala chvějícím se hlasem. Potom jsme si navzájem pomohli s oblékáním a užívali si přitom dotyky našich těl.

Před námi byl ještě jeden úkol. Dát do pořádku služební vůz. Společně jsme to zvládli, i když na to padla zásoba papírových kapesníčků nás obou. Od té doby jsme se milovali ještě nesčíslně krát a vždy to byl úžasný zážitek. Přesto v mých vzpomínkách zůstane už navždy jako nejšťastnější chvíle, pohled na tvář krásné ženy se slzami štěstí v zářících očích.

🕙 Přidáno 18.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře