Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilněná panna erotické povídky

Trávil jsem jako každý rok i poslední prázdniny u babičky, která , však byla ještě moc mladá na to , aby si mohla užívat důchodu a tak jsem byl celý den sám a užíval i s místní omladinou života plnými doušky. Obvykle kluci přivedli nějaké holky a šoustali jsme v nádherných grupáčích. Až jednou se dopoledne objevil Kamil a Dušan bez holek a básnili o nové holce, která se právě přistěhovala do nedaleké vilky. Jmenovala se Darja a byla to holka krev a mlíko.

Prý bude po prázdninách chodit do prváku na ekonomku, ale dudy měla větší než moje máma a ta má čtyřky ! Kamil dostal za úkol vlákat jí do našeho baráčku a já s Dušanem jsem šel obstarat něco k pití. Koupili jsme litr vodky a těšili jsme se jak tu kozatku opijeme a pěkně zmrdáme. Najednou stála Darja s Kamilem před námi v obýváku. Tak co jste mi chtěli, zeptala se, když se za ní zavřely dveře. No co asi ? Chceme si pohrát s těma Tvejma velikejma kozama řekl Kamil a culil se jako měsíček na hnůj. Vy jste ale volové řekla Darja a chtěla odejít. To už Kamil ale otáčel klíčem a schovával ho do kalhot. No pojď si pro něj krasavice, stál a ukazoval na kapsu u kalhot, kde se mu vedle ní pěkně topořil jeho velký čurák. Darja začala bulit a prosit, abychom jí nechali. Uvidíš, že se Ti to bude líbit, uklidňovali jsme jí a začali z ní strhávat oblečení. Protože se ale Darja bránila jako lvice, museli jsme přistoupit k opatřením, aby nám moc neublížila, protože stále kolem sebe kopala a bušila do nás pěstmi. Přinesl jsem z koupelny šňůru na prádlo, roztáhli jsme jí nohy a uvázali ke křeslům a totéž jsme udělali i s rukama. Ležela před námi rozcapená jako kurva, její velké cecky se rozplácly jako velké koláče na kterých se tyčily uprostřed hnědých terč🡕 ů velké rudé bradavky a chlupatá kunda lákala k pořádnému přelizu. Protože nám Darja stále nadávala a dost u toho ječela, přelepil jí Kamil hubu izolepou, proti čemuž jsem protestoval, protože jsem se těšil, že jí svou dva dny zadržovanou dávku semene nastříkám právě do té její baculaté huby. Kamil už se začal přehrabovat v jejím ochlupení a s radostí sděloval, že má Darja poštěváka jako okurku a hned jsme se na něj museli podívat. Tahal jí za něj jako za malého pindíka a Darja sebou házela nahoru dolů jako by přirážela při šukání. Hm už se nemůžeš dočkat až je do Tebe budeme strkat co ty nadržená čubko a ukázali jsme jí naše ztopořené čuráky. Darje při tom pomalu lezly oči z důlků a nesouhlasně kroutila hlavou. To už jsem jí s Dušanem ocucávali cecky a Kamil začal lízat její chlupajdu. Za chvíli byly její kozy poseté rudými fleky, bradavky měla naběhlé a oteklé od našeho sání a kousání a najednou Kamil zařval - té kurvě se to líbí, podívejte jak jí teče z kundy ! Zírali jsme jako blázni, protože žádné holce se toto ještě nestalo. Chtěli jsme si už konečně smočit čuráky a dohadovali se kdo jí ho tam vrazí první. Kamil byl nejstarší a tak měl přednost. Darja stále kroutila hlavou a brečela, ale to nás ještě víc vzrušovalo. Stáli jsme s Dušanem nad ní, honili si čuráky a Kamil nasadil čuráka k její díře. Vy volové vona je panna, nejde mi tam zasunout řval Kamil, prudce přirazil, ale opět narazil na tuhou panenskou blánu. Asi na potřetí se mu to podařilo a zarazil do ní čuráka až po narvaná varlata. Chvíli jí projížděl píčou a najednou zařval - kurva musíme to vytahovat, když byla panna asi se nechrání jako naše holky a už vytahoval zkrvaveného čuráka, přešel k jejímu obličeji a celou dávku na ní vystříkal.

To už jsem se ale její kundou promrdával já. Měla jí proti holkám pěkně těsnou a i já za chvíli stříkal našlehanou smetanu na její uřvanou hubu. Dušan měl výdrž, neboť ještě před příchodem prý zklátil jednu z našich kurviček a tak v Darje řádil pěkně dlouho. Když i on nastříkal sperma na její kozy ležela Darja jako mrtvá. Odstranili jsme jí izolepu a zeptali se, zda už nebude řvát, protože mi bychom si rádi dali ještě repete Mlčela, což pro nás znamenalo souhlas a tak jsme si postupně nechali od ní vykouřit ptáky, hráli si s jejíma dudama, lízali jí kundu i prdel a nakonec jí obě díry protáhlo naše nádobíčko. Myslím, že i Darja byla nakonec spokojená, neboť když si jí Kamil nabodl na svého čuráka, Dušan narval svého borce do prdelky a já do její horké pusinky, přirážela a kouřila jako profesionálka a dokonce nám ještě přidržela abychom se v jejích dírkách pěkně prostřídali. A tak flašku vodky, kterou jsme vůbec neotevřeli použijeme někdy příště.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře