Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilnění se změnilo v každodenní zábavu erotické povídky

Ahoj mé jméno je Tereza a budu vám povídat, co se mi přihodilo...V té době mi bylo 14 let. Šla jsem ze školy a vzala jsem to zkratkou přes lesopark. To jsem ale neměla dělat. Přes lesopark nikdo nechodil, takže jsem si myslela že tam nikdo nebude. Omyl. Viděla jsem v křoví na pravé straně chlapa, který byl celý nahý a honil si své velké péro. Zrychlila jsem (nemohla jsem utíkat protože jsem měla něco s nohou). On šel za mnou celý nahý.

Křičela jsem, ale protože tam nikde nikdo nechodí a ani poblíž nebydlí a já byla uprostřed lesoparku tak mě nikdo neslyšel. Chytil mě za kozy a řekl - Nechceš si zašukat s nadrženým chlapíkem? Jen tak divně nečum, děvko. Viděl jsem, jak čumíš na mého čuráka. Na to jsem odpověděla - Puste mě, prosím Vás, nikomu nic neřeknu. V tom mě ale zastavil a řekl - "Ne! Já chci s tebou šukat a pak tě ukázat mým nadrženým kámošům, budeš naše děvka!" Ušklíbla jsem hlavou a on na to - "Pokud ne, tak tě pověsím na strom a pořežu ti tvou piču. " Řekla jsem ( věděla jsem, že nemám na vybranou) - "Dobře. " On na mě - "Řekni - Ano budu vaše děvka. " Já jsem odpověděla - "Ano, budu vaše děvka. " On - "Vidíš, jak to jde, děvko. Tak a teďka mi ho vykuř!" Tak jsem kouřila.

On mi jí vylízal a viděl, že se mi to líbí. " On - "Nakonec z tebe bude dobrá děvka, oblíbíš si to, uvidíš. " Stčil mi tam toho svého dlouhého ptáka a šukal mě nepřetržitě asi 2 hodiny. Dále řekl - "Pojmenujeme si to - penis-čurák, šulin, pipina-píča, kouření, lízání, sex-šukání. Pak mě vzal do auta a odjeli jsme někam k rybníku. Tam čekali jeho nadržení kamarádi, kteří čuměli na mé tělo a přitom si ho honili. On - "Kluci, tak to je naše malá děvka. Kluci - Tak pojď kočičko kouřit a pak budeme šukat. Byli tam i s tím z lesoparku 3. Vzali mě za vlasy a musela jsem kouřit čuráky. Každého asi hodinu. (mimochodem všichni u toho rybníka jsme byli nazí, ale žádní lidé tam nechodili). No, pak jsme šukali. Každý se do mě udělal. Za pár dní mi bylo 15. Teď mi je 23 let. A od mých 14-ti let pořád šukáme. Já jsem jejich děvka a oni moji páni. Bydlíme v krásném baráčku u rybníka, tam, kde jsem poznala ty ostatní dva. Chodíme tam jenom nazí a za těch 9 let tam nikdo nebyl a nikdo neprošel. Takže šukáme a šukáme pořád.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Nesmyslovic (2022-10-06):
Blba povidka. 2hodiny ji mrdal Pak 3 kazdymu kourila. Tj ten posledni cekal 4hodiny nahej. 2 nez prijdou a 2 nez na nej prijde rada. Navic jsou to 4h celkem...