Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zprzněná polskými studenty erotické povídky

Seděla jsem v rušném baru s manželem a třemi mladíky a přede mnou na stole stály tři sklenice na panáky. V každé z nich bylo sperma jednoho z těch mládenců a já se na chvíli zamyslela nad událostmi posledních dvou dní. Potřebovala jsem už delší dobu volno, alespoň na pár dní. Přemýšlela jsem, jestli někam vyrazit s manželem nebo radši s milencem. Nedokázala jsem se jednoduše rozhodnout, ale okolnosti příhodně rozhodly za mě. Prodloužený víkend s milencem překazila jeho manželka, a tak i na mě zbyl manžel. Dohodla jsem se s ním, že vyrazíme ve čtvrtek odpoledne po práci do Krakova a vrátíme se v neděli. O potomky se starali prarodiče.

Den první

Vyjeli jsme z Prahy odpoledne a lehce po deváté jsme byli ve čtvrti Kazimierz, kde jsem zamluvila hotel. Jakmile jsme se ubytovali, vyrazili jsme hned ven. Chtěla jsem si užít už první večer. Jedli jsme už po cestě, a tak jsme vynechali restauraci a zamířili rovnou do baru, kterých je ve čtvrti velké množství. Jsou většinou plné zdejších vysokoškolských studentů. Pohled na tu omladinu mi připomněl, že jsem nedávno oslavila čtyřicáté narozeniny, a tak na mě padla trochu deprese. Pár koktejlů mi ale spravilo náladu. Atmosféra byla úžasná a já si užívala ruch cizího města. Nepříjemná byla jen nutnost si pro drinky dojít přímo na bar. Fronta tam byla totiž značná. Když šel manžel objednat třetí, vytáhla jsem místo telefonu tentokrát z kabelky knížku. Nepřečetla jsem ale ani stránku a oslovil mě mladík, který seděl sám u vedlejšího stolu. Seděl celou dobu zády ke mně a také si něco četl. Všiml si mě až v momentě, kdy byl nucen se posunout, kvůli skupince studentů, která se prodírala mezi našimi stoly. Nadzdvihl svoji knihu na pozdrav a pronesl něco v polštině. Když pochopil, že nemluvím polsky, přešel plynule do angličtiny. "Učíš se na zkoušku?" Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, na co se mě ptá. Lidé mi většinou hádají méně. Ač moc nesportuji, jsem stále štíhlá a je pravda, že jsem posedlá péčí o svou pleť, ale že by mi někdo mohl hádat o 15 let méně, mi přišlo jako naprostý nesmysl, a to i v šeru. Nevypadalo to ale ani na jeden z těch přehnaných komplimentů. Volil by asi jiná slova. Napadlo mě, že si mě spletl s postgraduální studentkou. Chtěla jsem věřit, že to bylo míněno vážně, a tak jsem se s ním dala do řeči.

Chvíli jsme se bavili o literatuře a chvíli o Krakově. Převážně se mnou ale flirtoval, zvlášť když se dozvěděl, že mi bylo už 40. Nechtěla jsem to kazit, a tak jsem mu neřekla, že nejsem sama. Dozvěděl se to až v momentě, kdy se manžel vrátil s pitím. Zklamaně se s manželem pozdravil a nechal nás o samotě, pokračoval ve čtení své knihy. Oslovil mě znovu poté, co manžel odešel na toaletu.

"Když jsem tě tu viděl s tou knihou, myslel jsem, že jsi sama. Tak se omlouvám, ale tvůj partner nevypadal moc rozhozen z toho, že se bavíš s jiným mužem."
Nechtěla jsem se připravit o další porci flirtování. "Je zvyklý, dělám to často. Vlastně to tentokrát vyšlo tak, že jsem na dovolené s manželem, ale měla jsem původně jet se svým milencem."
"A manžel to ví?" následovala přirozená otázka.
"Ano, máme otevřený vztah." sdílela jsem s ním bez rozpaků intimnost, kterou lidem, s kterými se stýkám pravidelně, neříkám.
"Mrzí tě, že tu nejsi s milencem?"
"Trochu ano. Dlouho jsem s ním nikde nebyla."
Po pár nestoudných otázkách, na které jsem se snažila odpovědět upřímně, se hovor stočil opět k věku.
"Jak starý je tvůj milenec?"
"Podobně jako já." Opáčila jsem a čekala otázku, která musela přijít.
"Spíš také s mladšími muži?"
Odpověděla jsem po pravdě. "Výjimečně."
"Hádám, že je komplikované s nimi najít téma k rozhovoru. Postrádají životní zkušenosti, že?" Překvapil mě, čekala jsem nějakou hloupou otázku.
"Ano, a taky se většinou hned udělají..." Snažila jsem se ho uzemnit, ale on se ukázal být o pár kroků přede mnou.
"Tak to bychom to měli stihnout ještě před návratem manžela, ne?"
V hlavě mi to začalo šrotovat. Myslí to vážně nebo jen provokuje? Chci se s ním vůbec vyspat a nechat tu manžela napospas? Nejsem moc pohotový typ. Když se mě turisti ptají na směr, s jistotou je posílám vždy špatným směrem. S úsměvem pozoroval, jak jsem v rozpacích a nevím, co odpovědět. Zachránil mě manžel, který se vrátil z toalety.
Při rozhovoru s manželem jsem byla ale myšlenkami u stolu vedle. Po chvíli jsem dospěla k názoru, že se rozhodnu jak dál, až půjde manžel pro další drinky. Manžel ale zaregistroval, že jsem nesoustředěná, a tak navrhl návrat na hotel. Podařilo se mi ho ale umluvit ještě na jeden koktejl. Jen nazdvihl obočí a šel na bar.
Jakmile manžel odešel, netrpělivě jsem čekala, jak se mladík zachová. Nenaléhal, nepřesvědčoval, jen se zeptal. "Půjdeme?"

Tomu nešlo odolat. Napsala jsem manželovi krátkou smsku, ať si dá oba drinky a počká, než se vrátím. S mladíkem jsem se vydala do našeho hotelu, který byl za rohem.
Bylo mu určitě pod 25, ale v přítomnosti výrazně starší ženy stydlivý rozhodně nebyl. Začal mě osahávat a líbat už ve výtahu. Vlastně prak🡕 ticky ještě před zavřením výtahu mi zpod šatů začal stahovat kalhotky a než se dveře výtahu opět otevřely, měl je v kapse svých kalhot.
Na pokoji se na mě okamžitě vrhl. Svlékl ze mě poslední kus oblečení, který jsem na sobě měla – moje šaty🡕 a pak mě pohodil na postel. Zatímco jsem ležela nahá na zádech na posteli, vytáhl někde ze svých věcí kondom a nasadil si ho na svůj ztopořený penis.
Nemám ráda kondomy, prostě mi při sexu vadí a se svými milenci je odmítám používat. I když jsem mladíka prak🡕 ticky neznala, ani tak bych nevyžadovala žádnou ochranu. Riskla bych to, nemám náhodný sex zas tak často.
Když si ho ale už bez optání nasadil, nechala jsem ho do sebe proniknout i s kondomem. Po chvíli jsem ho ale odstrčila, vzala do ruky jeho penis a pomalu mu kondom stáhla. Dívala jsem se mu přitom do očí a řekla. "Tohle nebudeme potřebovat, jen se pak nesmíš udělat do mě."
Vzrušilo ho to, a velmi. Obrátil mě na čtyři a pronikl do mě zezadu a tvrdě přirážel. Konečně jsem si to užívala i já. Po chvíli mi začal masírovat i anální otvor a prstem začal pronikat dovnitř a roztahovat ho. Líbilo se mi to čím dál víc. Pak ale vytáhl penis z mé vagíny a bez varování se ho pokusil zasunout do mého análu. Nebyla jsem dostatečně připravená, a tak se do mě dostal jen po žalud.

Pokusila jsem se od něj trochu odtáhnout, ale nedal se. Chvíli to vypadalo jako rodeo, snažil se na mně udržet a já se naopak drobně vzpouzela. Kromě toho, že to bylo dost necitlivé, mám také s manželem pravidlo, že do mého zadku může jen on. Vlastně mám s manželem téměř výhradně jen anální sex. Moji vagínu přenechává už jen mým milencům. Neměla jsem v úmyslu manžela podvést, ale zároveň jsem nechtěla zklamat toho mladého hřebce. Přála jsem si, aby si ten sex ještě hodně dlouho pamatoval, a tak ve mně vyhrála coura a podvolila jsem se. Od té chvíle jsem byla už jen poslušná klisna. Správně pochopil, že když jsem ho pustila do mého análu, může se tam i udělat. Nevydržel do mě zezadu bušit moc dlouho a po chvíli dostal orgasmus. Řval přitom jako poraněné zvíře a opakovaně ze sebe vypouštěl dávky semene. Znovu a znovu, bylo to nekonečné. Byla jsem tak vzrušená a chlípně naladěná, že jsem mu vzala hned jeho úd do pusy a začala ho sát. I po značně dlouhé době, co vystříkl první dávku, z něho stále vytékalo malé množství hustého sperma. Stékalo i z mého análu po mé vulvě. Vzhledem k tomu, že neberu antikoncepci, to byl drobný důvod k obavám. Neměla jsem mít ale dle kalendáře už ovulaci, a tak jsem jen zatnula řitní otvor a dál pokračovala v sání toho mladého a stále velmi pevného penisu. Jsem dost ješitná a záleželo mi na tom, abych ho královsky uspokojila. Nechtěla jsem, aby odcházel s dojmem, že se sex se staršími ženami přeceňuje.

Z jeho blaženého výrazu ale nic takového nehrozilo. Ztopoření téměř vůbec nepovolovalo. Napadlo mě zkusit ho přivést k dalšímu orgasmu bez jakékoliv přestávky. Nikdy jsem nenarazila na muže, který by byl něčeho podobného schopen, a tak jsem se moc snažila, aby neselhal. Mé obavy byly ale liché. Evidentně ho dostatečně vzrušoval už samotný fakt, že jsem měla v puse jeho úd, který byl ještě před pár okamžiky v mém análu, nemluvě o tom, že byl velmi mladý a měl právě sex s ženou, která byla skoro dvojnásobně starší než on. Když dostal znovu orgasmus, měla jsem obrovský pocit hrdosti a zadostiučinění. Moje pusa i anál byly plné jeho spermatu a ulepená od něj byla i moje vulva. Probudila se ve mně neuvěřitelná chlípnost. Otevřela jsem pusu, abych mu ukázala, co budu právě polykat. Po spolknutí té dávky jsem ho ještě poctivě očistila. Když jsme se dali trochu do pořádku, požádala jsem ho, aby mi vrátil kalhotky. Moc se mu nechtělo. Tvrdil mi, že by si prý rád nechal nějakou trofej na ten nezapomenutelný večer. Souhlasila jsem pod podmínkou, že zajde dolů do baru za manželem a osobně mu řekne, že už jsem volná. Chtěla jsem ho trochu poškádlit. Vidina trofeje byla silnější než nepříjemná konfrontace s manželem. Souhlasil a odešel.
Manžel se dlouho nevracel. Přičítala jsem to tomu, že si dává načas s koktejly. Měla jsem ale trochu obavu, jestli se nenaštval. Hned první den jsem ho takto odstrčila...

Když konečně přišel, měl dobrou náladu a nic mi nevyčítal, dokonce sám navrhnul, že půjdeme rovnou spát. I když ví, že na něj nemám většinou po sexu s milenci náladu, bylo to trochu nezvyklé. Velmi jsem to ale ocenila, bylo opravdu pozdě.

Den druhý

Ráno po snídani jsem se už odvážila do sebe manžela pustit. Pocit provinění ale zůstával. Vzala jsem si tedy na sebe alespoň sporé oblečení dle jeho výběru a očekávala, že mě v něm budou muži očumovat celý den. Přes den to nebylo tak hrozné, ale večer v baru jsem měla pocit, že si mě snad chodí mladíci prohlížet cíleně. Když už se chýlil čas k odchodu z baru, uvědomila jsem si, že jsem trochu zklamaná, že budu mít večer sex jen s manželem. Provinilý pocit ale zůstával, a tak jsem vyloučila, že bych sama iniciovala podobné dobrodružství jako předchozí den.
Manžel se ale k odchodu moc neměl. "Včera jsem měl dost zajímavý hovor s Marcinem."
Tázavě jsem na něj pohlédla. "S kým?"
"Ty už se mi fakt snad zdáš. Necháš se ošukat cizím mužem a ani se nezeptáš na jeho jméno? To je přeci ten týpek ze včerejška."
Bože, jsem fakt coura, opravdu jsem se ho nezeptala ani na jméno. Zarděla jsem se a pocit provinění ještě zesílil. Nic jsem ale neřekla.
"Navíc jsi ho pustila do análu a ani jsi nic neřekla. Čekal jsem celý den, jestli sebereš odvahu se přiznat."
To snad není pravda, on mu to všechno vyžvanil. Jsem fakt kráva, že jsem ho za manželem poslala. Co jsem si myslela? "Promiň, nemůžu za to, to on..., nechtěla jsem... Bála jsem se ti to říct."
"Chceš mi snad říct, že tě souložil do zadku proti tvé vůli?"
"To ne, ale nechtěla jsem..., tedy ne na začátku..., vážně. Promiň. Pak jsem nad tím už nějak neměla kontrolu."

"Byla to jediná věc, na kterou jsem se spoléhal. Zklamala jsi mě."
Měla jsem ze sebe fakt hrozný pocit. Částečně i kvůli tomu, že to nebylo rozhodně poprvé, co jsem pustila někoho cizího do "jeho" otvoru a zřejmě ani naposled. Rozdíl byl jen v tom, že teď se to dozvěděl. Jsem prohnilá coura. Zdál se mi ale nezvykle vyrovnaný a klidný. Za okamžik jsem pochopila proč.
"Přišel jsem s Marcinem na způsob, jak to můžeš napravit."
Ta věta ze mě setřásla trochu viny a zažehla i drobný pocit vzrušení, ale trochu jsem se vyděsila, co bude následovat.
"Požádal jsem ho včera, aby řekl pár svým kamarádům, aby se na tebe sem přišli dnes večer podívat. Dostal jsem právě od něj smsku, že všichni tři by si s tebou taky moc rádi zasouložili."
Hmm, tak se mi to nezdálo, opravdu si mě cíleně prohlíželi. Alespoň nejsem paranoidní. Kývla jsem drobně hlavou a poslouchala dál.
"Půjdeš nahoru, svlékneš se a počkáš na ně. Budou chodit postupně. Poprvé je uvidíš až v pokoji. Nesmíš žádného z nich odmítnout, i když se ti nebude někdo z nich líbit. Souhlasíš?" Promlouval z něho chorobný paroháč.

Zářily mu přitom oči a určitě nebyl s nápady ještě u konce. Jak ho znám, přijde ještě nějaká zvrácenost. Normálně se mi nelíbí představa sexu s muži, kteří mě nezaujmou, ale vzhledem k tomu, že to měli být kamarádi toho mládence ze včerejška, byla tam rozumná pravděpodobnost, že to budou sympaťáci. Navíc jsem to dostala příkazem. Příkazem by mě vzrušoval i sex se starým tlusťochem, jsem submisivní typ. Zamyslela jsem se nad tím, jak manžel fluidně přechází ze submisivní role do dominantní a zase zpět a nedělá mu to už vůbec žádné problémy. Nyní byl přirozené dominantní, opět jsem tedy kývla hlavou.
"Nemysli si, že si tě ale vezmou bez prezervativu. Pokud nemáš kapku rozumu ty, musím ho mít alespoň já. Vzhledem k tomu, že prezervativy nesnášíš, postavíme ten trest na nich. Budeš takový automat na prezervativy a sex zároveň."
Odešel se mnou pak na pokoj a cestou vysvětlil další detaily. Počkal, až se svléknu, přikázal mi, abych si na čtyřech klekla nahá na postel čelem ke dveřím. Vytáhl pak prezervativ, odstranil obal a samotný prezervativ bez obalu mi vložil do úst. Zkousla jsem zuby prezervativ a držela. Manžel pak odešel. Zanedlouho přišel první mládenec.

Bylo mu tak 20 a vypadal trochu vyjukaně. Celé to bylo pojato jako sexuální klání s kvantifikovatelným vyhodnocením (rozepíšu se později), proto bylo předem jasně řečeno, jak má vše proběhnout, aby nebyl nějaký mládenec znevýhodněn. Dle instrukcí si vždy vzali z mé pusy prezervativ jako z automatu a já se následně otočila směrem k polštářům. Klečela jsem na čtyřech na konci postele tak, aby mě mohli souložit zezadu ve stoje a nemuseli vůbec lézt na postel. Probíhalo to vždy velmi podobně. Chvíli si mě prohlíželi, hladili mě někdo mě i lízal. Když byli dostatečně připraveni, nasadili si na svůj úd prezervativ a zasunuli ho do mě. Drželi mě většinou za boky, občas za prsa a rytmicky přiráželi. Bylo to hodně neosobní, cítila jsem se opravdu jako automat, byl to takový instantní sex. Dovedu si představit, že se takto cítí prostitutky. Nebylo to ale nepříjemné. Ráda se cítím při sexu jako kus masa. Když se udělali, vytáhli svůj penis, sundali si prezervativ, zauzlovali ho a vložili zpět do mé vagíny jako do odpadkového koše. Pak odešli. Zanedlouho přišel údržbář automatu – můj manžel. Vytáhl z mé vagíny použitý prezervativ, ohodnotil množství sperma uvnitř a strčil si ho do kapsy. Vyhrát měl ten, kdo po sobě zanechá největší objem tělních tekutin. Pak mi opět vložil do úst nový kondom a odešel. Takto se na mě vystřídali všichni tři mládenci. Všichni tři vypadali celkem obstojně, bylo jim mezi 20 a 25ti. Jeden z nich byl trochu obtloustlý a jeden z nich měl opravdu velký penis. Nejvíce jsem si to ale užila s tím třetím. Souložil mě nejdéle a měl jednoznačně nejlepší techniku.

Když odešel poslední mladík dolu na bar, zašla jsem do koupelny dát si sprchu a upravit se. Byla jsem to totiž pozvaná dolu na bar na vyhodnocení výsledků. Neobtěžovala jsem se vůbec se spodním prádlem a vzala si jen letní šaty🡕 s velkým výstřihem a rozparkem.

Dole na mě již všichni čekali a příjemně se bavili. Každý si dal panáka a manžel pak pod stolem do prázdných sklenic přemístil obsah tělních tekutin z jednotlivých prezervativů. O vítězi nebylo pochyb, byl to ten mládenec, s kterým jsem si to užila nejvíce. Druhé a třetí místo bylo o fous. Když byly oznámeny výsledky, všichni na mě dychtivě podívali. Neměla jsem před sebou tři mladíky a manžela, ale čtyři rozvášněné nezbedníky s darebáckými úsměvy. Nevěřícně jsem zakroutila hlavou a abych jim udělala radost, vyexovala jsem za bouřlivého jásotu jeden panák po druhém. Pomalu jsem už ani neregistrovala, že mě při tom všichni osahávají...

🕙 Přidáno 9.5.2024
📂 Kategorie: Nevěra, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře