Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zrozená pro tvou rozkoš erotické povídky

Celý den bylo velmi horko. Dusno by se dalo krájet. Jako na zavolanou se přihnal zběsilí vichr, který sebou přinesl tmavá mračna. Najednou jako by se zatáhla opona, všude se rozprostřela tma. Všichni pospíchali do svých domů, aby unikli před lijákem, který byl téměř na spadnutí. Pro něj to však byla výzva zachytit tu krásu. Byl vášnivý fotograf a tuhle příležitost si nechtěl nechat ujít. Pak už se rozpoutala úplná bitva.

Jako kdyby hromy válčili proti bleskům. Šlo to ze všech stran. Rány jako když se hroutí celé skály, a hned zase blesky přes celou oblohu, klidně dva tři naráz osvětlovali hlavně krajinu za městem.

Vydal se do neznámých uliček až úplně ztratit cestu. Vše jen aby tu krásu zachytil. Najednou to prásklo moc blízko, ihned následovala střela světla, která ho úplně oslepila.Ležel na velmi pohodlném lůžku. Nebylo ani příliš měkké ani tvrdé. Všechny svaly na těle cítil jinak než obvykle. Nevěděl kde je, ani co se stalo. Měl jen vnitřně velký pocit klidu, že všechno je v pořádku. Byl vyčerpaný a unavený jako-by prospal několik dní. Místnost byla provoněná příjemnou vůní z nedalekých vonných bylin zavěšených a doutnajících nad dřevěným pohárem, který zachytával padající popel. Lůžko bylo od zbytku místnosti oddělené lehkým závěsem. Všude byla slyšet potichu hrající velmi příjemná hudba. Snažil se odlepit víčka svých očí, aby rozeznal siluetu, která se k němu blížila velmi ladnými a pomalými kroky. Na první pohled bylo zřejmé že je to ženská postava. Její velká ňadra se zdála být v rozporu s tak útlým pasem. Její tělo bylo zahaleno světle modrou látkou. Když se přiblížila až k jeho lůžku mohl jí vidět do tváře. Její souměrný obličej lemovali kadeřavé vlasy. Přední pramínky měla sepnuté dozadu a tím odhalovali její lehce zašpičatělé uši. Ladné obočí jakoby chytalo ty obrovské oči, které svou hloubkou pohlcovali všechen čas. Měla jemný malý nosík a plná ústa která byla trochu pootevřená. její mírný předkus zvedal její horní ret, což ji činilo ještě více přitažlivou. Sedla si vedle něho na lůžko a začalo mu na tělo přikládat lehkou látku nasáklou léčivou emulzí. Chytil ji za ruku a podíval se překvapeně na ní. - Kdo jsi?” Pohlédla na jeho ruku a pak konečně i do jeho očí. Byla trochu nervozní z jeho doteku, který hned projel celým jejím tělem. Jeho tento silný proud energie také zasáhl a byl překvapen o to více. Nesměla promluvila sladkým hlasem - Jsem tvoje poskytovatelka rozkoše, byla jsem stvořena k tomu abych o tebe pečovala a sloužila ti.” Stále více a více překvapený na ni zíral jako na nějaký přízrak. Už přicházel víc a víc k sobě a zjišťoval, že na sobě nemá svoje oblečení ale jen nějaký kus látky položený přes boky ke kolenům.

Chtěl se ptát na tolik otázek, ale měl problém vůbec něco vyslovit. Jazyk se mu úplně zamotal. Poklonila se mu a odnesla nádobu. Za chviličku už byla zase u něj a tentokrát sebou přinesla vonný olej v kovové nádobě ve tvaru lastury. Všude ve vlasech měla květy, které krásně voněli. Co ale více vnímal byla vůně jejího těla. Jeho smysly byly úplně polapeny. Světlo se tam linulo z mnoho svící které byli rozmístěné všude v místnosti. Z Poza rohu bylo slyšet jen jemné šumění vody z vodotrysku obklopeného zelenými rostlinami nejrůznějších tvarů a barev. Začala ho natírat olejem postupně po celém těle. Její velmi jemné doteky jím úplně vibrovali. Vůně oleje se mísila s vůní květů a kouřivých bylin. Byl úplně omámený. Masáž byla velmi intimní a nevynechávala žádný záhyb jeho údů. Než stačil něco říct vzala do rukou jeho penis a velmi jemnými pohyby s ním pohybovala nahoru a dolů. Používala obě ruce, které měla úplně od oleje, který ji po nich stékal.Všechen její pohyb byl velmi ladný a on pociťoval jak se mu začíná navalovat krev do jeho penisu. Její ňadra se pohupovala pěkně do rytmu.

Nesměle se zeptal jako by se bál že ji vyleká a ona se rozplyne - Co se to děje? Kde to jsem?” Plaše odpověděla - Nelíbí se vám to? přál by jste si to jinak? Udělám cokoliv si budete přát, jsem tu jen pro vaše uspokojení” On nechápavě - Nerozumím tomu. Né že by se mi to nelíbilo. Ale my se známe?” Na to odvětila - Nepamatujete si mě?”Najednou se zarazil, protože mu před očima probleskl obraz, který znal, ale jen tak asi ve svým snech. Byla tak přitažlivá a byla tu. Konečně jen jeho. Nic tomu nebránilo a tak se rozhodl se poddat tomu co se mělo stát. Bylo to jako osud. Jako naplnění dlouho očekávaného vyvrcholení života obou dvou.

Trochu žertem se tedy zeptal - A jako cokoliv budu chtít?”, přičemž mu hned v mysli vyvstanul obraz jeho největší touhy. Nečekala na nic a hned se expandovala na dvě úplně totožné osoby. Jedna uchopila jeho penis a s jemným olíznutím si ho pomalu přiložila k ústům. Šaty z ní spadly jako listí ze stromu, když přijde podzim. Otírala se o jeho stehna. Jednou rukou ho po něm hladila a druhou držela kořen jeho Penisu, který už byl tvrdý jako ocel. Rty si hrála s jeho žaludem. Ve své druhé podobě si před něj stoupla a pomalu sundala své šaty🡕 . Přiblížila se k němu a než stačil cokoliv říct z toho údivu, už klečela nad ním. A svůj rozkrok mu strčila přímo před nos.

Ano tohle byla ta jeho tajné touha. už se ani nemohl zaobírat myšlenkou jak to věděla dříve než to vyslovil. Jako by ho znala celý život a snad i životy před tím. Lehce pohupovala boky a on hned zabořil své rty a jazyk do jejího rozkroku. Rukami ji chytil za zadeček, který byl zaoblený a velmi sváděl k doteku. Kůže na něm byla hebká víc než hedvábí. Její první já právě sálo z jeho penisu, když on sál z jejího rozkroku. Jeho varlata byli olízané stejně jako jeho stehna. Všichni tři se vznášeli ve vlnách vzdechů. Rozkoš dosahovala stupně nadlidských požitků. Jejich těla proudila energií jež se spojovala v jeden vír rozkoše. Byl úplně pohlcen. Příjemná hudba, nádherná vůně a ona tak krásná a jenom jeho. Její největší rozkoší bylo ho těšit. Zažívala několik orgasmů a někdy i v obou svým tělech zároveň. Její tempo zrychlovalo a když mělo přijít jeho vyvrcholení chytala a sála vše do svých úst. Ze vší té rozčarovanosti si ani nevšiml a už měl zase erekci, tentokrát ještě silnější. Všechny svaly jeho těla a každý kousíček v něm žil jen pro tenhle okamžik. Oba si rozuměli a nemuseli ani mluvit. Tentokrát si klekla a masírovala jeho penis svým poštěváčkem, třela se o něj a oba zažívali velké vzrušení. Sténali docela nahlas, ale nikdo je nemohl slyšet. Chvílemi tam byla jedna a chvílemi byli zase dvě. Když si přál tak jedna hladila tu druhou. Čas někdo jakoby odstranil ze světa. Zatímco ji dráždil prsty, střídavě zajížděl čím dál hlouběji. Nejdřív jedním, pak dvěmi a pak třemi. Vášeň obou dvou stále rostla. Už to nemohli vydržet. Zatímco byli oba do teď velmi jemní. Uchopil ji velmi rázně a hned si ji přirazil ke svému rozkroku. Od slasti zasténala až měla pocit že ztrácí vědomí. Vášnivě jí olízl od klíční kosti až k bradě. Jako smyslů zbavení, divoce se nechali unést přílivem vášně. Hned na to zpomalil a velmi pomalu si vychutnával každý zásun. Díval se jak se přitom svíjí a s nedočkavostí stále stoupá její nadrženost. Po tom ji nechal, ať si užije na jeho penisu jako na rodeu. Oplatila mu slast nejdříve přirážela dost vášnivě a pak zase velmi pomalu. Někdy smočila jen špičku jeho penisu a provokovala ho úsměvnou výzvou.

Po tom velmi pomalu sjela po jeho penisu až ke kořenu. Zatímco on ležel rajtovala ne něm velmi divoce a přitom velmi něžně. Umíral slastí a už to nemohl dále vydržet. Převalil ji na záda. Strčil jí ho tam. Vrážel ho do ní a přitom oba jen ztěžka oddechovali. Cítili jeden druhého jako by se spojili v jedno tělo, jednu mysl. Nakonec zároveň spolu dosáhli orgasmu. Hluboce oddechovali. Po té už byli vážně vyčerpaní. Lehla si k němu z každé strany a hladila ho po vlasech a hrudi dokud konečně neusnul a on se díval do její tváře dokud mu oči únavou úplně neklesly.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře