Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zvláštní rodina 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Leon se zítřejší ráno probudil. Lily zajímalo mě, co to včera do mé matky vjelo. To chtěla abych se na ně koukal. Musím se jí zeptat až přijde vhodná chvíle. Naštěstí nastala hned u snídaně. Diana má, jako modelka, jiný pracovní rozvrh, než já a Lily. Diana si tak může v klidu pospat. U snídaně jsem se tedy mámy zeptal. Mami ty jsi chtěla, abych se na vás včera večer díval?" Lily odložila kafe a odpověděla mi. Ano Leone, chtěla. " Chvíli jsem na ni zmateně zíral.

Proč? Není to úchylný?" zeptal jsem se. Byl jsem zmatený. Nejspíše ano, ale nevím, když ses tam najednou objevil a začal si nás sledovat vzrušilo mě to. Omlouvám se za tu facku a jestli jsem tě přivedla do rozpaků. " Dal jsem matce ruku na rameno. Dobře mami, ale příště bys o tom nejspíše měla nejdříve informovat mě i Dianu. " Lily přikývla a pak se mě zeptala. A kdyby se něco takového mělo opakovat. Chtěl by ses znovu dívat?" Jedna moje část byla tou představou zhnusena. Jiná naopak ne. Ano. " Odpověděl jsem nakonec. Lily se usmála. Dobře. Ale Leone, tohle si nech pro sebe. Nikomu o tom neříkej, ano. " Přikývl jsem. Nakonec jsme se s mámou nasnídali a ona mě odvezla do školy. Psychologové potřebují terapii nejvíce, napadlo mě pak. Další dny ubíhaly už normálně. Chodil jsem do školy, věnoval se svým zájmům a začal jsem si i dopisovat s Erikou. Psali jsme si přes Messenger. Začali jsme si i posílat erotické fotky. Byl jsem hodně vzrušený a těšil se na další rande s ní. Lily měla o Eriku také zájem. Zjišťovala, že sex s Dianou už není tak zábavný, jak kdysi býval. Lily začala toužit i po jiných ženách. Lily byla překvapená, když se Erika objevila u ní na terapii. Přišla tam se svojí nevlastní matkou. Lily se s nimi začala bavit. Zjistila, že otec Eriky, který ji před lety opustil, byl nalezen mrtvý. I když to byl hajzl a bylo to pár let, obě ženy ta zpráva dost zasáhla. Lily je tedy přijala, jako klienty a pomáhala jim. Navrhla i individuální sezení. Takhle bude mít lepší šanci Eriku lépe poznat a pomoci jí. Během několika sezení si Lily dokázala získat důvěru Eriky. Seděla u ní blíže na jejím gauči a popíjeli spolu kávu🡕 . Erika ji pochopitelně vyprávěla i o Leonovi. Leon je milý kluk, ale nevím, jestli se, se vším, co se teď děje, mám do něčeho pouštět. Natož do nějakého vztahu. " Svěřila se jí. Naopak Eriko. Mluvili jsme o tom. Měla by ses odreagovat a přestat na to na chvíli myslet. Vyjdi si s ním a bav se. Pomůže ti to. " Řekla Lily. Erika přikývla. Dobře Lily, pozvu ho třeba do kina. " Lily dovolila Erice, aby ji tykala. Tak se my líbíš. " Lily se s Erikou objala a nenápadně ji pohladila. Po sezení pak Erika odešla. Lily začala ve své hlavě spřádat plán. Erika mi odepsala. Cítím, že se s ní něco děje. Jednu chvíli mi píše v jednom kuse a pak se na pár dní odmlčí. Takhle to šlo už pár týdnů a zatím jsme druhé rande neměli. Nechtěl jsem to s ní, ale vzdát. Nakonec jsem byl mile překvapen, když mě pozvala do kina na nějaký film. Nadšeně jsem souhlasil. Domluvili jsme se spolu na středu, že se sejdeme před kinem. Erika přišla oblečená převážně ve žlutočerném oblečení. Slušelo ji to. Já měl na sobě modré džíny, bílé triko a mikinu🡕 . Ahoj Eriko. " Řekl jsem nadšeně. Přišel jsem k ní a objal se s ní. Ahoj Leone. " Odpověděla. Risknul jsem to. Pohladil jsem ji po jejich hebkých blond vlasech a políbil ji.

Nakonec můj polibek opětovala. Chybělas mi. " Řekl jsem ji. Erika se usmála. Vyzvedli jsme si lístky a šli jsme spolu do sálu. Koupil jsem popcorn a pití. Byli jsme úplně nahoře. Měli jsme dvou sedačku uprostřed řady. Sál byl skoro prázdný a v naší řadě nikdo neseděl. Byli jsme na Aquamanovi. Film už nějaký ten pátek běží v kině a já jsem ho samozřejmě už viděl pár dní po premiéře. Jsem fanda do komiksů. Musím říct, že Aquaman je zatím nejlepší film, který DCEU vydalo. (Moje máma Lily si je velmi podobná s herečkou, která hraje Meru. )S Erikou bych, ale šel do kina na cokoliv. Teď jsem se více věnoval jí. Odpočívala na mém rameni. Jedli jsme a sledovali film. Asi v polovině filmu jsem se začal Eriky dotýkat a hladil jsem ji. Sjel jsem níže k její podprsence a dotkl se jejich prsou. Nic nenamítala. Začal jsem ji tedy masírovat její prsa jednou rukou. Druhou jsem měl za její hlavou. Erika byla opřená o mé rameno. Začal jsem se s ní líbat. Opětovala mé polibky. Umíš krásně líbat. " Řekla mi. Líbí se mi, jak se mě dotýkáš. " Líbilo se jí to. Napadla mě šílená věc. Sjel jsem níže k jejímu krku. Líbal jí na ucho a pošeptal jsem jí svůj nápad. Erika se na mě podívala. Čekal jsem, že mi chrstne pití do tváře. Na konec ale přikývla. Udělej to. " Pošeptala mi. Pomalu jsem tedy sjel z křesla. Rozepnul jsem Erice černé džíny a sundal jí kalhotky. Klečel jsem u ní a začal jsem jí lízat píču. Má ji krásně vyholenou a voňavou. Erice se to začalo líbit. Hladila mě po mých černých vlasech. Držela si mě mezi svým klínem a vzdychala. Naštěstí se dokázala ovládnout a nekřičela v kině naplno. Erika slastně vzdychala. Užívala si, když ji její přítel lízal její pičku. Když se na plátně objevila Mera, Erika si představila Lily. Vylízal jsem Eriku a vylezl k ní víš. Nadrhnul jsem její tričko a probojoval se až k jejím prsům. Má krásné přírodní trojky. Začal jsem ji líbat na prsa a sál z nich sladkou smetanu. Erika si mě pak přitáhla k sobě a začali jsme se spolu vášnivě líbat. Teď já. " Pošeptala mi do ucha. Sedl jsem si znovu do křesla. Erika si ke mně klekla a rozepnula mi kalhoty🡕 a začala mi kouřit péro. Vykouřila mě dobře. Udělal jsem se ji do pusy. Erika si pak sedla znovu do křesla. Více jsme už nestihli film končil a světla se už rozsvítila. Viděli jsme pod titulkovou scénu a pak jsme opustili sál. Naštěstí nás nikdo nepřistihl.

Mohli bychom do kina chodit častěji?" zeptal jsem se Eriky. Erika přikývla. Rozhodně užila jsem si to. " Usmíval jsem se já si to užil taky. Eriko líbíš se mi. Já mohli bychom se častěji vídat?" Erika se na mě chvíli dívala. Pak odpověděla. Dobře proč ne. Taky se mi moc líbíš Leone. "Vytušil jsem, že ji něco trápí. Kdyby sis chtěla promluvit jsem tu pro tebe. Můžeš se mi svěřit. " Erika zatím nechtěla, aby Leon věděl o její současné situaci. Tak jen přikývla. Byla, ale ráda, že o ni má hlubší zájem a nechce ji jen, jako sexuální hračku. Leon a Erika se spolu rozloučili a pak oba zamířili domů. Erika cestou domů myslela i na svoji psychiatričku Lily. Jsem divná pomyslela si. Můj přítel mě krásně lízal kundičku a já si představovala, jaké by to bylo, kdyby tam byla s námi i Lily. Možná, ale zato mohla Mera. Ty dvě zrzky jsou si velmi podobné a mě se líbí i ženy.

Části povídky

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře