Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Afrodita a Kerberos erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Afrodita se rozhodla naučit lidi na zemi rozkoši. Už ji nebavilo se dívat na to, jak lidé berou sex jako nutnou činnost k zachování rodu. Chtěla, aby si užili a hlavně aby ji konečně ocenili.

Nikdo si nedokáže představit to odhodlání, které Afroditu posedlo. Tahle sexy zrzka si byla dobře vědomá svých předností a hodlala je všechny použít k dosažení svých cílů, neváhala použít kterýkoliv špinavý trik, který ji napadl.

Kdyby to bylo nutné neváhala by ani zabít. Díky její chytré hlavičce to však nebylo nutné. Dobře si uvědomovala, že si musí zajistit podporu dalších bohů, a proto k nim vyslala své posli s žádostí o podporu.

Jako první jí odpověděl Hádes, bůh podsvětí. Její návrh ho zaujal, ale nechtěl, aby si o něm ostatní povídali, že ho ovládá žena a že je nějaký vstřícný. Za chvíli by neděla nic jiného než vyřizoval žádosti o pomoc. Hádes ale nebyl hloupý a vymyslel pro Afroditu úkol, který musela splnit. Byl to jakýsi druh splátky za podporu. Afrodita musí strávit noc s Kerberosem a jako doprovod má povolenou svoji služebnou Piacere(rozkoš). Afrodita neváhala ani chvíli a hned odepsala, že souhlasí. Potom si nechala zavolat Piaceres a vše jí řekla. Afroditina družka při pouhé představě nadcházející noci zvlhla, oči jí touhou ztmavly a její ruce začaly samovolně klouzat po těle své paní, která se nijak nebránila. Právě naopak, dychtivě přijímala doteky své milenky a horlivě jí je oplácela, tiskla se k ní a líbala jí každý kousek mladého a pružného těla. Piaceres jí vše dychtivě oplácela, jemně hryzala bradavky své paní, sála je a lízala, její ruce kroužily okolo poštěváčku, vnikali do horké jeskyňky a kakaové dírky nebo štíply Afroditu do stydkých pysků. Afrodita i její milenka hořely touhou po ukojení své vášně, ale obě úmyslně oddalovaly uspokojení té druhé. Chtěli co nejvíce prodloužit rozkoš. Po nějaké době a mnoha malých orgasmě se dostavil mocný výbuch a milostné šťávy milenek vytryskly ze spletených těl. Milenky se od sebe rychle odtrhly a zaujaly pozici 69, aby mohly vychutnat do dna ten sladký nektar ze smíchaných šťáv. Opojná vůně milování je doprovázela i při pozdější koupeli a přípravě na večer. Navzájem se vyholily, potěely voňavým krémem, učesaly a ustrojily do průsvitných, lehkých rób. Pak nasedly obkročmo na Pegase, těsně se k sobě přitiskly až navzájem cítily jedna druhou. A vydaly se na cestu k bráně do podsvětí, kde na ně měl čekat Hádes a Kerbeos. Cesta jim ubíhala velice rychle, snad až moc rychle. Obě si totiž užívaly rozkoš způsobenou třením nahých, holých mušliček o hřbet okřídleného koně a vzrušujícího laskání nenechavých rukou spolujezdkyně. Po několika orgasmech dorazily na místo schůzky, Pegas byl celý mokrý od voňavých šťáv a jeho penis byl až bolestivě ztopořen. Kdo by taky vydržel v klidu, když na něm jedou dvě nádherné ženy, které cestu tráví milováním?? Dívky si tohoto Pegasova utrpení všimly a šeptem mu slíbily několik velice vzrušujících chvil. Hned se mu zlepšila nálada. Aby si své utrpení alespoň trošku osladil každé dívce přejel svým mohutným klackem po mušličce a každou vylízal svým úžasným, dlouhým a širokým jazykem.

To vše sledoval Hádes, kterého tato podívaná nenechala chladným.Neváhal a na uvítanou obě dívky vášnivě políbil. Potom ač nerad je odvedl do komnaty s velkou postelí, stolem pokrytým zlatem tkaným ubrusem, na kterém ležely vybrané lahůdky, afrodisiaka a erotické poměcky všeho druhu, a velikým bazénem napuštěným horkou vodou, která sahala do pasu dívek. Potom s ďábelským úsměvem otevřel obrovské dveře na druhé straně pokoje a třikrát hlasitě zapískal. Naposledy se podíval na dychtivé krásky lačné žhavého milování a s tuhým údem se odebral do svých komnat, kde na něj čekalo deset otrokyň, které si dnes nechal poslat. Protože věděl. Že dnes to bude dlouhá noc plná krásných erotických zážitků. Zapomněl se totiž Afroditě zmínit o otvorech ve stěnách, kterými hodlal sledovat jejich snažení při plnění úkolu...

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Pohádky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře