Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Afrodita a Kerberos 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Afrodita a Piacere netrpělivě očekávaly svého dnešního milence Kerberose, ale ten zřejmě nespěchal. Od Hádova odchodu už uplynula dlouhá doba a Kerberos nikde. Bohyně už ztrácela trpělivost. Celý den se těšila na milování s Kerberosem a Piaceres. Tekla už jen při představě dlouhého, tlustého údu, který bude nalitý touhou. A on nikde!

Piacere, která z dlouhé chvíle zkoumala výzdobu stolu, si všimla milenčina rozčílení, přistoupila k ní a řekla - "Nesmíš se rozčilovat. Nestojí ti to za to. Raději pojď se mnou a nechej mě ať tě zabavím než dojde Kerberos." Afrodita neznatelně přikývla.

Piaceres na nic nečekala a jemně Afroditu vysvlékla z jejího průsvitného oděvu. Potom ji chytla za ruku a pomalu ji vedla k obrovské posteli. Tam ji uložila do prostřed lože pokrytého růžovými lístky a začala jí masírovat svaly napjaté touhou vonným olejem. Občas se letmo dotkla oblin ňader nebo zajela svojí jemnou ručkou mezi stehna a pak jakoby nic pokračovala dál v masáži. Po chvilce už byla Afrodita vláčná, ale její touha se nezmenšila. Pokaždé když Piaceres zamířila rukou k zadečku, tak se tiskla na její dlaň a rozevírala stehna v naději, že nalezne alespoň nepatrné uvolnění. Piaceres, která věděla o co se její paní snaží se jen nepatrně usmála, sedla si obkročmo na stehna své milenky, tak aby cítila její rozžhavenou mušličku a dál pokračovala v masáži. Když tu najednou zpozorovala obrovského tříhlavého psa, jak je pozoruje ode dveří komnaty. Byl opravdu impozantní. Jeho tři hlavy je lačně pozorovaly a jeho penis byl tak mohutný, že Piaceras nevydržela svoji dlouho potlačovanou touhu a rychle se začala třít klitorisem o stehna své milenky a jednou rukou dráždit zadní otvor své družky a druhou její žhnoucí jádro. Netrvalo dlouho a Kerberos viděl mocné kouzlo společného orgasmu dvou překrásných dívek, které vyčerpané slastí ležely na sobě a v doznívajících záchvěvech rozkoše se líbaly a laskaly navzájem svá ňadra.

To ho nenechalo klidným a tak rychle přiskočil k posteli a začal všemi třemi hlavami útočit na rozevřené mušličky dívek, které neměly sílu bránit se. Ani nechtěly. A tak jedna psí hlava lízala Afroditinu mušličku, druhá Piaceresinu a ta třetí olizovala šťávy z obou dívek, které se už dostatečně vzpamatovaly z předešlého orgasmu a teď dychtivě přijímaly laskání dlouhých, širokých a hlavně neuvěřitelně hbitých jazyků svého nového milence, jenž je nenechal dlouho čekat a poskytl jim nový orgasmus. Dívky při něm divoce křičely a Kerberos spokojeně pil z jejích pohárů vášně, které ho zásobily pořád dalšími a dalšími gejzíry sladké ambrózie.

Afrodita i její společnice se nestačily ani pořádně vzpamatovat a Kerberos je znovu a znovu neúnavně uspokojoval jazyky. Střídavě je lízal, jemně škrábal svými tesáky nebo jim vrážel jazyky hluboko do kundiček a kakaových dírek. Pro Afroditu a její družku to byl jeden veliký nekončící orgasmus, který trval tak dlouho dokud obě dívky neomdlely vyčerpáním, ale ani tehdy Kerberos nepřestal, nemohl a nechtěl. Věděl moc dobře, že dnes je jediná noc, kdy má možnost pít tuto sladkou tekutinu. A tak pokračoval ve své činnosti a ukájel tak svoji neutuchající žízeň. Když se Afrodita a Piaceres probraly z mdlob neváhaly ani minutu, obě se odsunuly od dorážejících jazyků a vrhly se lačně na Kerberose. Afrodita přiskočila k jeho kůlu a začala ho laskat, lízat a i sát, ale to jí moc nešlo. Kerberosovo nářadíčko bylo moc mohutné a tak se spokojila s tím, že přejížděla svými ručkami po celé jeho délce, lízala ho, sem tam maličko kousla nebo políbila. Občas se pomazlila s jeho k prasknutí narvanýma koulema nebo mu dráždila kakaovou dírku, sem tam do ní strčila i několik prstů a pak se opět věnovala jeho údu. Přetahovala mu kůžičku, laskala špičkou jazyka malý otvůrek uprostřed, někdy vzala jeho klacek do ruky a vedla ho až ke své lasturce, ze které kapala šťáva na zem, a přejížděla s ním po ní. Jindy si ho maličko zastrčila do svého žáru a pak ho zase lízala.

Piacere se mezitím věnovala jeho třem hlavám. Dvěma hlavám nastavila svoji lasturku a třetí si přitáhla k sobě a vášnivě ji začala posévat polibky, sála jeho jazyk, který dychtivě vystrkoval z tlamy, strkala si ho až do krku a napodobovala tak hru Afrodity s jeho penisem, svým jazykem objížděla jeho ostré tesáky a strkala ho co nejdál do krku. Kerberos se mezitím činil v její mušličce. Jeden jazyk měl hluboko zaražený v její kundičce, která ho každou chvilku mocně tiskla. A druhý jazyk laskal její zadeček, snažil se proniknout svěračem a když se mu to po chvíli podařilo začal ji šukat oběma jazyky naráz. Piacere cítila jak ji jazyky projíždí a naráží až na její dno. Byly tak úžasně tlusté a dlouhé! Tekla jako Niagarské vodopády.

Kerberos byl také na pokraji vyvrcholení. Afrodita se pilně snažila a ždímala ten obrovský klacek. Chtěla už konečně ochutnat smetanu. Nemusela čekat dlouho. Kerberos stříkal a stříkal. Jeho šťávy byly po celé Afroditě a i kolem ní. Afrodita vše pečlivě slízávala a když měla plnou pusinku tak se podělila o tuto pochoutku s Piacere. Piacere smetana velmi chutnala a tak začala omývat Afroditu svým jazykem. Zanedlouho se k ní připojili Kerberos. Oba dva laskali svými jazyky Afroditu a ta se už za okamžik chvěla mocnou křečí. Pak se obě dívky vrhly na stále stejně mohutný penis a začaly ho opět líbat a alespoň trošku sát. Mezitím se občas políbily a pak pokračovaly v započaté činnosti. Byly tak zabrané do laskání toho obrovského kůlu, že si ani nevšimly, jak se z Kerberosova krku odmotává jeho obojek, kterým byl vlastně velmi tlustý a dlouhý had, a plazí se k oběma dívkám. Ty si ničeho nevšímaly až do té doby než pocítily tlak na své kundičky. Až tehdy zpozorovaly hada, který se dral do jedné kundičky hlavou a do druhé svým koncem. Maličký okamžik se na sebe dívaly zaraženě, ale pak se vášnivě políbily a pokračovaly dál v laskání mohutného penisu.

Kerberos si užíval pozornosti dívek a dívky se chvěly slastí díky tlustému hadovi, který je obě dokonale vyplňoval až do dna a při tom je spojoval a každým svým pohybem dráždil. A že to nebyl vůbec klidný had.

A tak si tato čtveřice užívala až do rána. A že se jim nechtělo přestat, tak chytrá hlavinka Afrodita řekla Hádovi, že neupřesnil, kterým ránem má noc s Kerberosem skončit, a tak že budou ještě pokračovat. Protože Afrodita nikdy nikomu nechce být nic dlužná. A tak si užívala čtyřka svých hrátek ještě několik staletí. I Hádes se k nim přidal.

A všichni byly spokojeni.

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Pohádky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře