Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Autostop místo cesty autobusem erotické povídky

Chtěla jsem ušetřit za autobus a rozhodla se pro autostop. Byl pátek podvečer, začínalo se stmívat a kolem mne ujížděly auta narvaná lufťáky. Najednou u mne zastavilo auto s dvěma slušně vypadajícími "kravaťáky" středního věku. Tak kam to bude slečno ? Řekla jsem místo kam jsem měla namířeno a už jsem si lebedila na zadním sedadle.

Oba byli hovorní a vtipní, nabídli mi cigaretu a cesta rychle ubíhala. Najednou se jeden zeptal, zda bych neměla chuť si s nima užít na chalupě. Samozřejmě, že jsem odmítla, ale oba se jen usmáli a za chvíli už auto odbočovalo na vedlejší silnici. Začala jsem ječet, aby okamžitě zastavili, ale to už se smáli jako blbci a že prý si takovou mladou kundičku nenechají ujít. Nejdříve jsem jim nadávala, později prosila a nakonec jsem se rozbrečela jako malá holka. Po chvilce jízdy zastavili u jednoho domku. Chtěla jsem utéct, ale dveře nešly otevřít. To už mne ten co seděl na sedadle spolujezdce tahal ven z auta, zatím co řidič odešel odemknout dveře do domu. Kousala jsem, kopala, ale té hoře masa jsem se neubránila. Najednou jsem seděla na sedačce a oba na mne řvali, abych se svlékla. Když jsem nesplnila jejich příkaz, jeden ke mne přiskočil a než jsem se nadála měla jsem z trička kus hadru a stála před nima v minisukni a podprsence. Budeš už hodná nebo mám pokračovat. Začala jsem si stahovat sukni🡕 , ale byla tak úzká, že jsem jí stáhla i s kalhotkama. Hm koukej není vyholená, to je dobře, holé kundy nemám v lásce. No ukaž nám kozičky ! Nechtěla jsem a tak ke mne přiskočil i druhý a jedním trhem mne zbavil podprsenky. Stála jsem tam nahá a snažila se rukama zakrýt prsa i kundičku, ale nepodařilo se. Jeden mne už držel za kozy a mačkal je tak silně až mi vytryskly z očí slzy, druhý se rychle svlékal. Měl děsně velikého čuráka a já začala zase prosit, aby mne nechali, že nikomu nic neřeknu. Teď se na mne sápal ten nahý chlupatý medvěd a druhý se začal rychle svlékat. I on měl mezi nohama pořádné monstrum. Sice jsem už nebyla panna, ale tak veliké čuráky jsem v kundičce ještě neměla. Třásla jsem se strachy jako osikový list a když si mne naaranžovali na prostorné letiště v ložnici už jsem se ani nebránila.

Ležela jsem tam rozcapená jako sprostá kurva a nechala si lízat kundičku a druhému jsem nebránila, aby olizoval moje prsa na kterých se tyčily velké bradavky, které mne zradily a ztvrdly touhou na kámen. Tak a teď se vystřídáme, řekl ten co mi ocucával ciciny a už mi jezdil jazykem mezi zduřenými pysky. Druhý mne silně kousal do bradavek a já hrůzou ani nemohla křičet, přestože to byla příšerná bolest.

A najednou jsem měla jeho bimbase v puse. Kuř ty čubko řval a rval mi svou kládu až k mandlím. Druhý mi narval několik prstů do kundičky a konstatoval, že už nemám blánu a v mžiku do mne brutálně zajel svým obrovským čurákem. Mrdal a supěl u toho jako lokomotiva. Za chvíli zařval a už do mne cákal velkou dávku semene. A právě v tu chvíli zařval i druhý a stříkal mi semeno do pusy. Chtěla jsem ho vyplivnout, ale držel mi pevně hlavu a mě nezbylo nic jiného než všechno spolknout.

Ty ses ale neudělala kočičko a to nás moc mrzí, tak to zkusíme jinak. Jeden odešel a druhý už mi zasouval opět prsty do kundičky a druhou rukou začal hladit můj kakaový otvůrek, do kterého pomalu vpravoval prsty , které si smáčel ve vysemeněné kundičce. Néééé řvala jsem a on jen se smíchem dodal. Tu ti ještě nikdo nezmrdal viď kurvičko ? Neodpovídala jsem a on začal do prdelky zasouvat další prsty. Nééé, prosíím tam nééé. Ale jóóó smál se ten druhý, který se právě vrátil a v ruce držel smeták. Teď už mne oba překulili na břicho, vystrčili mou prdelku a začali do ní zasouvat hůl od smetáku. Byla to příčerná bolest. Křičela jsem, prosila, plakala, ale oni nedbali Musíme Ti ty hovínka nacpat trošku dál, abychom si neumazali ptáky. Konečně přestali a já doufala, že mi dají pokoj, ale ne, už mi rvali čuráka do prdelky a druhý se objevil u mého obličeje. Měl velkého fialového žaluda a já ho jen stěží narvala do pusy. Ano děláš to skvěle funěl u toho můj prznitel a držel mne za vlasy tak surově až mi opět vytrskly slzy. Druhý ocas řádil v mé prdelce a tvrdé koule bušily do mé kundičky. I přes tu bolest jsem pociťovala divné mrazení v celém těle a najednou se mé tělo vzepjalo a já se v nádherném orgasmu sesunula na bříško.

Prznitel mé prdelky mne však rychle zvedl, opět do mne zajel čurákem a za chvíli ládoval do mých střev teplé semeno. Jen co z mé prdelky vyklouzl jeden ocas, už se do ní rval druhý. Byl o mnoho silnější a bolest byla skoro nesnesitelná. K této bolesti přibyla další. To když mi vrazil několik prstů do kundy druhý násilník a mrdali mne obě dírky společně. Konečně se udělal do mé prdelky a svalil se vedle mne na letiště. I druhý vyndal své prsty z kundičky a lehl si vedle mne. Otočili mne na záda a každý se začal hrát s jednou kozičkou. A dostavil se další orgasmus a já cítila jak se řine z kundičky šťáva, která stékala až k anální dírce. Vidíš ty čubko, začíná se ti to líbit co ? Vrtěla jsem sice nesouhlasně hlavou, ale věděla jsem, že mají pravdu. Nevím jak dlouho mne trýznili, ale už toho měli i oni dost. Svázali mi nohy a ruce, abych nemohla utéct a usnuli. Útěk nepřicházel v úvahu a já doufala, že až se probudí odvezou mne pryč a bude po všem. S tímto přáním jsem usnula i já. To co následovalo další den se Vám bude zdát neuvěřitelné, ale bohužel se to stalo.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře