Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Bisexuální trojka s černochem erotické povídky

Není to tak dlouho co jsme se ženou byli ve slunné Itálii u moře. Užívali jsme si přes den sluníčka a slané vody a večer se toulali po pláži a po barech. Jednou večer jsme si šli sednou jen do hotelové restaurace, bylo tam pár lidí, objednali jsme si koktejl a protože nebylo celkem co dělat ani co pozorovat dohodli jsme se, že si dáme scrable. Vrátil jsem se do pokoje pro hru, chvilku mi trvalo, než jsem ji našel a vyhrabal Odskočil jsem si, no zkrátka zdržel jsem se jen o něco déle, než na skok.

Když jsem se vrátil k Martině byl jsem poněkud překvapen, že nesedí sama. Společnost jí dělal štíhlý kakaově hnědý černoch. Stále do Martiny něco hučel a na ní bylo vidět, že je poněkud v rozpacích. Přisedl jsem a Marťa nás představila jmenoval se Samuel. Říkal, že je z Francie a tady si užívá léto. Poměrně bez obalu mi sdělil, že se mu má žena líbí a že by se s ní rád pomiloval, co si jako o tom myslím. Tón kterým to řekl byl lehce laškovný pomrkával na mě a smál se. Chvilku jsem zaváhal a pak mu řekl se stejným nadhledem - Proč ne když bude ona chtít a já budu moci být u toho . ."

Když jsem to dořekl Martina trochu ztuhla, podívala se na mne a česky, aby náš společník nerozuměl se zeptala - A to myslíš vážně?" Potvrdil jsem, že ano, že mi to přijde jako fajn nápad u kterého si můžeme všichni přijít na své. Martinka se chvilku zamyslela a povídá - A nebudeš žárlit?" Nebudu ta představa mě rajcuje ... tak co, " odvětil jsem. Tak jo, " ukončila rozhovor v mateřštině ona. Samuel nechápavě sledoval náš rozhovor, usmál jsem se na něj a sdělil mu, že souhlasíme. Nevěřícně na mě zíral. My s Martinou jsme se zvedli, koukal na nás, kroutil hlavou a pomalu se zvedl taky. Cestou na náš pokoj se ještě několikrát ujišťoval jestli to myslíme vážně a jestli to dobře pochopil.

Na pokoji jsem Samuelovi pokynul ke koupelně, bez váhání do ní zaplul. Než jsem stačil říci "borůvkový koláč" Marťa proklouzla dveřmi za ním a zamkla. Trochu mě to rozčarovalo sednul jsem si do křesla poslouchal a čekal. Slyšel jsem špitání smích a sprchu. Za chvilenku se otevřeli dveře. Martinka byla v župánku a Samuel měl jen erární ručník kolem pasu. Marťa jej chytla za ruku, dovedla k posteli, klekla před něj, stáhla mu ručník z boků a posadila ho na okraj postele. Zíral jsem na Samuelův ohon, nebyl zdaleka v pohotovosti ale i tak měl vpravdě gigantický rozměr. Otočila se na mě s lehounkým úsměvem v koutku úst. Sundala si župan z ramen takže jí byla vidět prsa a začala po tom obrovském ptáku přejíždět rukama. Samuel začal vzrušeně oddechovat, opřel se o lokty a pozoroval ji jak mu ho hýčká. Jeho nástroj začínal čím dál víc tvrdnout. Martina mu jej držela oběma rukama, mnula jeho žalud, přejížděla si s ním mezi prsy, šimrala bradavky. Pak se k němu trochu sklonila a olízla ho, černoch zasténal. Začala mu jej laskat ústy a nepřestávala mu po něm přejíždět rukama, lechtala jej špičkou jazyka na uzdičce, objížděla jazykem kořen žaludu. Mazlila se s ním na krku a na tvářích. Otevřela do široka ústa a začala mu jej kouřit. Vešel se do ní tak akorát žalud a kousek, zbytek držela oběma rukama a ještě mohla po té kládě pojíždět. Neměla šanci jej obejmout prsty. A ten čůrák rostl a tvrdnul až stál v plné kráse. Musel mít na délku nejmíň třicet cenťáků.

Samuel si užíval její laskání, ležel na zádech, zadek na okraji postele, nohy rozkročené, mezi nimi moje žena s obnaženými prsy si hrála s jeho nádherným pérem. A on sténal a chroptěl, hlavu si podpíral rukou, aby viděl co mu sním dělá. Martina si to užívala, bylo na ní vidět, že je pěkně rozvášněná. Rvala si ho do krku, pleskala se s ním po prsou a po ústech. Pak si jej vložila mezi prsa, zmáčkla je ze stran k sobě a začala mu jej prohánět mezi svýma kozama po celé délce. Vždy, když se jí jeho žalud přiblížil k obličeji nechala si jej vniknout do úst. Sam řval rozkoší. Vždy, když už to vypadalo, že se udělá, Martinka přestala, změnila techniku a pomalu začala znova. Nemohl jsem od nich odtrhnou oči, byl jsem neskutečně vzrušený a stál mi, jako svíce. Rozepnul jsem si kalhoty🡕 a vytáhl ho ven. Šáhnout si při takové míře vzrušení na něj, by znamenalo okamžitě se udělat. Jen jsem si ho držel u kořene a strašlivě se mi chtělo píchat. Martina se pomalu postavila, nechala ze sebe spadnout župánek, sedla si Samuelovi na stehna roztaženou píču před jeho nástrojem. Vzala mu ho do ruky a začala si s ním projíždět mezi štěrbinku. Občas se zhoupla v bocích a nechala si jej vniknout kousíček do kundičky. Sam si to užíval, snažil se Martinu chytit za boky a vniknout do ní hloub. Nedala se a dál dráždila jeho i sebe. Nakonec si nad ním klekla na postel a usedla na ten obrovský ocas, bolestně sténala jak si jej pomalu pouštěla dovnitř. Černej ohon ještě nezmizel celý a bylo jasné, že je na doraz. Začala ho pomalu šoustat, prsa se jí houpala do rytmu. Samův nástroj se leskl po celé délce její milostnou šťávou. Nechávala si ho úplně vyklouznout a znovu vnikat do své lasturky, oba už sténali rozkoší. Martina chvilkama přestala, prodlužovala jejich milování jak jen to bylo možné.

Pohled na ně byl nesnesitelně vzrušující, rozhodl jsem se že se zapojím do hry a tak jsem se vytratil do koupelny. Za chvilku jsem se vrátil. Z pokoje se ozýval bolestný křik mojí ženy a hekání černocha. Marťa ležela na zádech na posteli, Sam klečel mezi jejími doširoka roztaženými stehny, která pod koleny držel a šukal ji co to šlo. Martinka křičela, tvář zatnutou v bolesti mísící se s rozkoší, z očí ji tekly slzy. Držela a ještě se pohybem pánve nabodávala víc na ten černej kůl. Mizel s nesmírnou razancí, bylo slyšet jak Samuelovi pleskají kule o její zadničku. Celý rozkrok Martiny se lesknul a prsa poskakovala v divokém rytmu. Ruce měla křečovitě zaťaté do povlaků. Martinky křik se změnil v táhlé vytí přicházejícího orgasmu, chytala sama za boky a tlačila si ho do sebe. Jejich orgasmus byl, jako dlouhá exploze. Oba se klepali a hrdelně chroptěli svojí rozkoš. Sam se svalil vedle Marti na postel. Ocas měl ještě naběhlý. Martina zhluboka oddechovala, vzlykala, nohy doširoka roztažené. Z kundičky jí začalo vytékat jeho sperma. Neudržel jsem se, zabořil jsem jí hlavu do rozkroku a několikrát ji olízl od půlek až po poštěváček, reagovala krátkým zaúpěním jež bylo asi spíš z přecitlivělosti než ze vzrušení.

Zabořil jsem svůj naběhlý ocas do její mokré rozmrdané díry a začal jí šoustat, vlastně se spíš ukájet. Klouzal jsem v ní tak, že jsem to téměř necítil. Hrozně jsem toužil po orgasmu, za mlaskavých zvuků jsem přirážel jako zběsilý, cítil jsem jak mi po koulích teče jeho sperma. Martina prak🡕 ticky nereagovala. Zaslechl jsem za sebou, že se Samuel sprchuje. Dál jsem mrdal tu děvku, klekl jsem si a chytil jí pod koleny jako to před chvílí dělal Sam. Vyjížděl jsem úplně z ní a znova do ní vrážel co mi síly stačili. Martinka začala zrychleně oddechovat a vzdychat. Objala mne nohama pevně kolem pasu, držela mě za zadek a znova se začala utápět v rozkoši.

Samuel se vrátil z koupelny. Vlezl si k nám na postel klekl si Martině za hlavou a položil jí ocas na rty, aby mu ho pokuřila. Asi nechtěla být rušena, jen pohodila hlavou, aby ho setřásla. Zato já byl rozrajcovaný a všeho schopný, jako snad nikdy. Popadl jsem toho černého ptáka do ruky a za stálého šoustání jsem po něm několikrát přejel. Požmoulal jsem žalud a zatáhnul si ho k sobě. Samuel se zvedl, rozkročený stoupnul nad Martinu, aby si ho  nechal ode mne kouřit.

Chytnul jsem se ji jednou rukou za zadek. Druhou jsem čapnul jeho ohon a nasál ho do svých úst. Honil jsem mu ho, mnul jeho varlata, sál jeho žalud, jako bych ho chtěl celého vysát. Překvapilo mne, jak rychle začal tvrdnout, že bych byl tak dobrá děvka? - -)) Mazlil jsem se s jeho ptákem, pleskal si s ním o jazyk a přitom jsem nepřestával šoustat sténající Martinu. Samuel začal výrazně vzdychat. Chytnul mě za hlavu a tlačil mi péro do krku. Měl jsem pocit, že mne rozerve, tlačil mi na patro na jazyk na mandle. Bylo to docela nepříjemné ale strašlivě vzrušující. Začal do mne přirážet a já jen nevěřícně zíral jak stále větší kus jeho tvrdého péra ve mně mizí. Začal jsem se dávit, snažil jsem se ho odstrčit, na krátko ho téměř celého vyndal a než jsem se stihl vydýchat a rozkašlat znova jsem ho měl v krku. Martina sténala v dalším orgasmu.

Nepřestával jsem jí obdělávat, cítil jsem že mám ptáka naběhlého k prasknutí, začal jsem intenzivně vnímat její mokrou, horkou kundu. Samuel ho ze mně vyškubnul, klekl si za mne a přitlačil mi hlavu K Martinčiným prsům. Po bradě mi tekly sliny a jeho šťávy. Tušil jsem co chce udělat a vyšpulil svůj zadek, v duchu jsem se ptal sám sebe co to proboha dělám ale moc jsem to chtěl. Martina také pochopila a roztahovala mi půlky od sebe až to tahalo. Sam si párkrát plivnul na ocas a do ruky. Rozetřel mi to po zadku. Hrábl mi rukou na kule, ocas, Martině vniknul vedle mne do pičulky a vše co na něm ulpělo mi rozetřel kolem dírky do zadku.

Ucítil jsem jak mi tlačí péro do prdelky. Snažil jsem se jí maximálně uvolnit, tlak byl obrovský, neustávající. Pomalu se do mne dostával a já myslel že mi řiť praskne. Samuel u toho sténal, Martina také. Už!! ... měl jsem v prdeli narvaného jeho obrovského čůráka, tlačilo to a pálilo. Černoch chytil Martinu za boky a začal přirážet. Sténal jsem bolestí a vzrušením. Martinka se Samem s každým přírazem hlasitě hekala.

Intenzivní bolest pomalu ustávala, uvolňoval jsem se. Sam několikrát po sobě ze mne úplně vyjel, plivnul mi na díru, nebo sobě na ocas a znovu mne vyplnil. Začal ve mně pohodlně klouzat. V životě jsem nic podobného nezažil. Ocas jsem měl až po kule ve svojí ženě a do mě přirážel černoch s obrovským ptákem. Byl jsem úplně mimo, v křiku jež pobízel Samuela jsem krom Martiny poznal i svůj hlas, jako by snad ani nepatřil mě.

Vyvrcholení bylo neuvěřitelné, čůrák mi v Martině pulsoval v mohutných výstřicích a Sam mi přitom plnil střeva svojí horkou dávkou. Martina se chvěla v křeči pod dvěma chlapskýma těly. Postupně jsme se trousili do koupelny, všichni unavení zmožení, ulepení a rozbolavělí. Prdel mě pálila a já cítil jak mi z ní po stehnech vytéká Samuelova dávka. Myslím, že jsme si to fakt fest všichni užili.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Bisex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře