Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Bolí to, ale neuhnu erotické povídky

"Polib mě!" Tělo na tělo, cítím jak tvrdneš. Během líbání mě chytneš za vlasy a zalomíš hlavu. Vzdychnu. "Strč mi tam prsty!" Nečekáš, trháš kalhotky, chceš cítit jak vlhnu. Vrazíš tam jeden, druhý, třetí. . Vidíš na mě, že mi to nestačí. "Chci tam celou ruku!" Zaskočím tě, ale s chutí mi přání splníš. Můj výraz mluví za vše. Bolí to, ale to já ráda. Cítím se nesvá, protože ti mám vyhonit, ale ty mě obav zbavíš.

Vezmeš moji ruku a položíš ji na svůj krásně tvrdej penis, naznačíš mi jakým tempem mám honit. Sem z toho vzrušená, držím pevně tvýho čůráka, už ho chci do pusy. Klekám si a lížu tvůj krásnej žalud. Vzruší tě to tak, že mi ho narveš celýho do pusy. Dávím se, ale nepřestávám. Oba sme vzrušení a jen "čekáme" na mrd. Po chvíli to nevydržíš, postavíš mě, otočíš a přirazíš ke zdi. Rukou mě chytneš pod krkem, abych neutekla a vrazíš toho pevnýho čůráka až po kořen do mojí kundičky. Dlouze zavzdychám a ty začneš přirážet. Jsem celá nalepená na stěně, sotva dýchám, ale to ti nestačí. Chytneš mi hlavu, otočíš ji na sebe. Já poslušně otevřu pusu a ty na mě plivneš. Završíš to rajcovním polibkem. Dívám se ti do očí a ty mi zalamuješ ruce. Bolí to, ale neuhnu. Vychutnávám si tvoji surovost. Vidíš, že držím, proto přídáš na síle. Bolí mě bradavky, jak s něma kroutíš. "Prosím, ještě" je jediná věta, kterou ze sebe vydám. Máš jiskru v očích, vytáhneš čůráka a strčíš mi ho do prdelky. Bolí to ze všeho nejvíc, ale taky se mi to nejvíc líbí. Začnu křičet na celé okolí. Umlčíš mě. Opět nemůžu dýchat, není potřeba.

V hlavě nemám jedinou myšlenku, vnímám jen bolest spojenou s vzrušením. Musím si to začít dělat. Už nevydržím jen mrdání. Cítím jak mi přichází orgasmus a klepu se ti pod rukama. Máš zabijácký pohled. Ublížit mi a zmrdat do bezvědomí, to je tvůj cíl. Když vidíš, že už jsem, vzruší tě to tak, že ho vytáhneš, já kleknu na 4 a otevřu pusu. Vystříkáš se mi nejen do pusy, ale na celý obličej. Jsem celá bílá a ulepená. Akorát se usměju a začnu tu mrdku slízávat. Skončím až když na sobě nebudu mít nic. Natáhneš kalhoty🡕 , usměješ se a oba se vydáme svou cestou...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře