Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Bratr v nesnázích 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Spal jsem pokojným bezesným spánkem. Probudil jsem se s pořádnou erekcí. Moje nahé tělo už tušilo, čeho se dnes dočká. Ještě chvíli jsem jen tak polehával v posteli, občas si pohrál s neuvadajícím penisem a představoval si, co všechno s bratrem zkusím. Moje vzrušení pomalu vzrůstalo, ale nikdy jsem nepokračoval v laskání svého údu tak dlouho, aby už nebyla cesta zpět. Energii jsem si šetřil na příjemnější okamžiky. Moc jsem se na ně těšil, ale úmyslně jsem prodlužoval čekaní - chtěl jsem si každý moment vychutnat naplno.

Z poklidného rána mě vyrušila dutá rána, jako by někde spadl pytel cementu. Tušil jsem, co bylo příčinou tohoto zvuku; zvedl jsem se z postele a vyšel ze svého pokoje. Neměl jsem nikam naspěch, dal jsem si sprchu a rozhodl se, že se nasnídám, abych nabral dostatek sil na nadcházející den. Samozřejmě jsem se neoblékal, nebyl důvod. Když jsem se tak nahý procházel po domě, plandající penis mi pleskal o stehna a já si užíval nádherného pocitu volnosti. Poté, co jsem se najedl, nastala konečně toužebně očekávaná chvíle. Vydal jsem se do bratrova pokoje. Jakmile jsem otevřel dveře a podíval se na bratra, byl můj penis naráz v pozoru. Neskutečně mě vzrušoval pohled na na zemi se svíjející nahé spoutané tělo. Hluk, který ráno přerušil moje snění, byl působen pádem bratra z postele, když se marně snažil vyprostit z pout. Ruce měl stále svázané za zády, nohy byly zajištěny hned na dvou místech - u kotníků a nad koleny. To vše omezovalo jeho pohyb do té míry, že se nebyl schopen ani zvednout a postavit. Protože mu ústa zakrývala páska, všechny jeho nadávky, kterými mne určitě častoval, zněly pouze jako slabé kňučení. Stál jsem nad ním a spokojeně pozoroval celý výjev. V penisu mi cukalo vzrušením, byl tvrdý jako kámen a žalud se leskl vlhkostí. Bratrovi se nastalá situace zjevně nezamlouvala a stále se urputně pokoušel osvobodit.

Několik minut jsem vyčkával, abych mu dal šanci uvědomit si, v jaké pozici teď je. Moje nahota podpořená ztopořeným penisem ho jistě ohromila a na několik okamžiků zintenzívnila jeho pohyby. Po chvíli však začalo jeho úsilí zvolna ustávat a nakonec zůstal nehybně ležet. Pozoroval mě vyděšeným, ale stále velmi vzdorným pohledem. Celou dobu jsem nepronesl ani slovo. Bratr sice občas něco zakňučel, o jeho názory jsem však neměl nejmenší zájem.

Užíval jsem si ten moment, moje vzrušené nadšení se projevovalo maximálně napnutým penisem. Už jsem dlouho nedokázal odolávat, ještě jsem svůj nástroj lásky několikrát rukou stiskl a přetáhl předkožku. Přistoupil jsem k ležícímu bratrovi. Vzal jsem ho v podpaží, zvedl ho na kolena a otočil čelem k posteli. Začal sebou cloumat, vůbec se mu nelíbilo, co se s ním děje. Neměl však žádnou šanci. Chytil jsem ho ze zadu za krk a pořádně stiskl až zaúpěl bolestí. Pochopil, že odpor by mu přinesl pouze další trest a tak se podřídil mým přáním. Zatlačil jsem rukou na jeho krk a donutil ho tak, aby se předklonil. Teď ležel hrudníkem na posteli, hlavu měl zabořenou v peřinách, ruce mu bezvládně spočívaly na zádech. Co však bylo nejdůležitější - jeho překrásná sladká pevná prdelka byla vyšpulená přímo přede mnou. Nádherný obraz. Neváhal jsem a hned si s ní začal hrát. Hladil jsem ji, mačkal ji, tlačil půlky k sobě a zase je roztahoval, abych měl dobrý výhled na vysněnou skulinku. Neubránil jsem se a celý zadeček jsem zlíbal a olízal, bože, dokázal bych si tak hrát donekonečna. Můj penis už ale dál otálet nechtěl, měl jsem pocit, že mi snad praskne, byl jsem vzrušný téměř až na hranici bolesti. Blížil se překrásný okamžik, na který jsem se tak dlouho těšil. Uvědomil jsem si, že mi ještě něco chybí - rychle jsem odběhl do koupelny, vzal nějaký krém na pleť a spěchal zpátky. Bratra jsem našel tak, jak jsem ho na těch pár desítek sekund opustil. Neměl ostatně moc šancí dostat se ze své pozice. Kleknul jsem si za něj, ještě jsem několikrát jazykem projel mezi půlkami a vychutnával si sladkou chuť jeho prdelky. Otevřel jsem krabičku s krémem a ponořil do ní prst. Pomalu jsem začal mazat okolí bratrovy dírky, která nádherně vykukovala z vystrčeného zadečku. Postupně jsem nanášel víc a víc krému a nejprve jedním a pak i dvěma prsty zajel do těsné štěrbinky.

Byl jsem na vrcholu blaha. Když už jsem usoudil, že je dostatečně připravená, ještě jsem si rychle namazal trčící penis. Měl jsem co dělat, abych při tom předčasně nevystříkl, moje vzrušení bylo obrovské. Pak už jsem ani nepřemýšlel nad tím, co dělám. Uchopil jsem svůj žhavý penis do ruky a zvolna jej směroval mezi půlky. První kontakt mezi ještě uzavřenou skulinkou a mým údem na mne zapůsobil jako úder blesku. Vyšel ze mě hlasitý vzdech a doslova jsem se roztřásl rozkoší. Dlouho jsem neváhal, trochu zatlačil a žalud pomal vklouzl do úzkého otvůrku. Přestal jsem se ovládat a vší silou jsem pánví přirazil. A pak znovu a znovu. Netrvalo dlouho a explodoval jsem nemožně intenzivním orgasmem. Věřil jsem, že kdybych svým semenem neplnil bratrovu prdelku, tak by to byl nejdelší výstřik v mém životě. Cítil, jsem, jak se sperma řítí skrz můj svíjející se penis a přináší mi ty nejnádhernější pocity. Vypumpoval jsem do bratra všechno co jsem v sobě měl. Vyklouzl jsem z něho, svalil se na záda a hlasitě oddechoval. Bylo mi prostě úžasně.

Když jsem se po chvíli zvedl, stále jsem ještě cítil slabost v kolenou. Bratr byl pořád ve stejné pozici, pomalu z něj vytékalo moje semeno a po stehnech skapávalo na podlahu. Občas se trochu zatřásl, vypadalo že vzlyká. Pro jeho pláč jsem ale měl pramalé pochopení, stačilo si vzpomenout na tisíce slz, které kvůli němu uronila matka. Přišel jsem k němu, chytil ho za rameno a strčil ho zpátky dolů na zem. Z tváře jsem mu strhl pásku, popadnul ho za vlasy a hlavu mu přidržel nad podlahou potřísněnou mým spermatem. Lízej! řekl jsem mu a odešel si odpočinout do svého pokoje. Za pár minut jsem usnul jako po probděné noci.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře