Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Bratr v nesnázích erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Začátek léta se rychle blížil, čemuž napovídaly i teploty - byla polovina června a člověk se mohl opalovat v krásných 25 stupních. Měl jsem čerstvě po maturitě a momentálně jsem se díky tomuto úspěchu podpořenému také přijetím na vysokou školu stal miláčkem rodiny. Ostatně vždycky jsem byl ten zodpovědnější, na kterého se dalo spolehnout. Na rozdíl od mého bratra. Ten teprve nedávno dosáhl patnácti let, ale už v tak nedospělém věku dokázal dělat velké starosti našim rodičům a tím pádem i mně.

Neposlouchal, odmlouval, chodil za školu a dvakrát už ho domů dokonce přivedla policie. A přestože měl do plnoletosti ještě hodně daleko, nezřídka z něho byl cítit alkohol🡕 . Nejsem žádný svatoušek, také jsem si užil svoje. Ale dokázal jsem se udržet v mezích tak, že nebylo potřeba výraznějšího zásahu rodičů, nemluvě o státních orgánech. Zkrátka a dobře, bratr se stával nezvladatelným a rodiče si pomalu začínali zoufat; nevěděli si s ním rady, nepomohlo dobré slovo ani tvrdé postihy a zákazy. Situace to byla velmi nepříjemná i pro mě. Dobře jsem si uvědomoval, že během studia na vysoké škole budu na rodičích ještě pár let alespoň zčásti závislý. Nemohl jsem riskovat další stupňování bratrových výstřelků. Bylo třeba razantně zasáhnout. Příležitost k intervenci jsem získal během několika málo dní. Rodičům se na poslední chvíli podařilo získat výhodný zájezd do luxusního letoviska. Dovolenou jsem jim přál, vždyť si poslední dobou užili svoje. Chvíli s odjezdem váhali, nechtěli bratra nechávat týden bez dozoru, ale po mém přesvědčování, že se o něj postarám, hodili starosti všedních dnů za hlavu a začali balit. Vyprovodit na cestu jsem je šel sám - bratr se zase někde potuloval, což se slzou v oku komentovala matka slovy - Dej na něho prosím pozor. V tu chvíli jsem byl pevně rozhodnutý vynaložit veškeré úsilí k bratrově nápravě.

Když se bratr toho samého dne v noci připotácel před branku našeho domu v podnapilém stavu, věděl jsem, že mám vyhráno. V klidu jsem čekal, až se dobelhá do svého pokoje a usne. Zhruba po hodině jsem vyrazil. Potichu jsem se přikradl ke dveřím jeho pokoje a zaposlouchal se. Hlasité oddechování signalizující hluboký spánek mi na tváři vykouzlilo úšklebek. Je můj! Zvolna jsem otevřel dveře a vstoupil do jeho pokoje. Bratr ležel na posteli na břiše, na sobě měl jenom trenýrky a ponožky🡕 , které si už zřejmě nestačil svléknout. Chvíli jsem se kochal tím pohledem. Na patnáct let měl dobře vyvinutou postavu, vždyť donedávna pravidelně sportoval. Sledoval jsem jeho nohy od chodidel v bílých ponožkách, přes pevná lýtka a přiměřeně silná stehna, až jsem se zastavil na jeho prdelce. Byla jedním slovem dokonalá. Kulaťoučká, skvěle vytvarovaná a - jak jsem tušil - také neskutečně těsná. Bratrovi trenýrky se zařezávaly mezi půlky a dávaly mi tak možnost plně ocenit tu nádheru. Když jsem se dost vynadíval, přišel jsem k posteli a naklonil se k bratrovu obličeji - Dneska se změní celý tvůj život, bratříčku. Nevnímal mě, spal jako zabitý.

Zkusil jsem s ním zatřást, nemělo to však žádný viditelný efekt. Svlékl jsem si slipy, nahý jsem pomalu vylezl za ním na postel a obkročmo se zlehka posadil na jeho stehna. Můj penis už dávno stál a pulzoval napětím, které se dožadovalo uvolnění. Když jsem se trošku naklonil dopředu, otřela se moje chlouba o bratrovu prdelku. Byl to skvělý pocit. Nohy jsem trochu natáhl dozadu a nalehl jsem na bratra. Ve chvíli, kdy se moje rozpálené vytrčené bradavky dotkly bratových zad mnou projela silná vlna vzrušení. Je to tady. Ležel jsem na něm celou svou vahou, hlavu jsem měl vedle jeho, hrudník pevně přitisknutý na jeho záda, penis vtlačený mezi půlky jeho rozkošné prdelky. Jediným nedostatkem byly trenýrky, které měl stále na sobě. Vlastně to ani nebylo na škodu, dnes jsem do něj proniknout nechtěl. Ne teď, když není při smyslech a plně nevnímá co se s ním děje. Pravou ruku jsem vsunul pod jeho krk, jako bych mu chtěl nasadit kravatu. Ležel tady pode mnou a neměl jedinou možnost úniku, byl absolutně v mé moci. Jedinou jeho reakcí bylo nesrozumitelné zamumlání. Mohl jsem si s ním dělat, cokoliv se mi zlíbilo. Jemně jsem zvýšil tlak pravou rukou a tak se ještě silněji přitlačil na jeho teplé tělo. Moje vzrušení bylo obrovské, opájel jsem se pocitem moci a vychutnával tento okamžik. Začal jsem pomalu přirážet pánví, můj tvrdý penis se projížděl v údolí mezi půlkami bratrova pevného zadečku, můj jazyk brázdil jeho lahodný krk a moje pusa nenasytně sála křehké ušní lalůčky. Frekvence mého přirážení se zvyšovala a vyvrcholení se rychle blížilo. Když už jsem se nenávratně přiblížil extázi, vší silou jsem se na bratra natlačil, až se na posteli o kousek posunul. Intenzivní výstřik byl provázen neuvěřitelně nádherným pocitem, který se pravidelně vracel s každým pulsem vděčného penisu. Chvíli jsem bez dechu zůstal ležet a cítil, jak ze mě vytékají poslední zbytky spermatu. Dokonalý orgasmus. Bratr se během celého dění neprobudil. Slezl jsem z něj a postavil se vedle postele. Moje semeno zčásti potřísnilo jeho trenýrky, trocha mu líně stékala po stehnech a zbytek zasychal na zádech. Rozkošný pohled.

Neměl jsem ale náladu na lelkování, silný orgasmus mě vysílil. Vzal jsem připravenou lepicí pásku a pevně bratrovi svázal ruce za zády. Konečně jsem mu svlékl trenýrky a mohl se potěšit pohledem na nezahalenou prdelku. V puse se mi začaly sbíhat sliny, neodolal jsem a pečlivě jazykem prokoumal všechna její zákoutí. Byla měkoučká na těch správných místech, prostě lahoda.

Spoutal jsem mu i nohy u kotníků a nad koleny. Když jsem se nad svázaným bratrem postavil, zjistil jsem, že můj penis už nejeví takové známky únavy jak před několika minutami. Pohled na svázaného bezmocného bratra a vůně na jeho těle zasychajícího spermatu způsobili, že teď vzpřímeně stál a dožadoval se patřičné pozornosti. Levou rukou jsem začal hladit obě půlky bratrova zadečku a pravou si v pravidelném tempu stahoval předkožku na svém naběhlém penisu. Levá ruka pokračovala v odhalování posledních tajemství, prostředníčkem jsem se vydal hluboko mezi půlky, až jsem narazil na od mého jazyka stále ještě vlhkou skulinku. Jemně jsem ji začal masírovat a pozvolna jsem zvyšoval tlak, zatímco pravá ruka neustávala ve svém zaujetí mým slastně tepajícím penisem. Poslední přitlačení a prostředníček levé ruky hladce vklouzl do těsné štěrbinky. Pomalu jsem ho vysunoval a zase zasunoval, postupně jsem zrychloval, až se pohyby levé a pravé ruky synchronizovaly. Stejně rychle jako můj levý prostředníček rejdil v bratrově dírce pravá ruka obhospodařovala penis, který ke mně vysílal úžasné pocity. Ani ne za minutu se dostavil druhý orgasmus; nyní o něco řidší semeno vystříklo a přistálo kde jinde, než na bratrově prdelce. Sténal jsem blahem a kolena se mi podlamovala rozkoší. Pečlivě jsem vypumpoval poslední zbytky ejakulátu, vytáhl svůj prst z nádherného vězení a ještě chvilku hladil půlky. Tím jsem svoje teplé sperma roztíral po bratrově těle. Bylo mi nádherně.

Když jsem se vzpamatoval, přelepil jsem páskou bratrovi ústa - nemohl jsem potřebovat aby mě budil svým křikem. To už ani jeho alkohol🡕 em podporovaný spánek zcela nevydržel a bratr sebou začal škubat. Pozdě, neměl sebemenší možnost úniku před tím, co jsem si pro něj na následující dny připravil. Spokojený a ukojený jsem ulehl ke spánku. Zítra bude náročný den. Hlavně pro něj.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře