Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Děvka pro všechny erotické povídky

Manželka si chtěla vyzkoušet víc chlapů, takže jsme přes jednu společnost uspořádali akci🡕 s 50 chlapy. Taky za každého dostala  tisícovku a prachy se vždycky hodí, ne? Nastal den D a my jsme se dostavili na místo konání. Čekalo tam fakt 50 nadržených ptáků, různého věku a postav, se všemi zdravotními potvrzeními, takže zatím vše OK. Všichni dodržovali minimálně týdenný sexuální půst, aby bylo hodně semene.

Jen jsem si myslel, že jako manžel budu mít nějaké přednostní práva, alo to jsem se mýlil a to už tak OK nebylo. Vzal si to tam na povel nějaký 45ti letý udělaný týpek a když jsem řekl, že je to má žena, tak se mi vysmál a řekl, že by mě taky mohli vyhodit a tady, že to ničí žena není, jen zaplacená kurva.

Poručil mojí ženě, ať se svlíkne, což poslušně udělala a hned jsem viděl, jak se několik ptáků, při tom pohledu postavilo. Moje žena je totiž výstavní kus. Brunetka 35 let, pevná postava, velké kozy, pěkná prdel a mírně zarostlá kunda. Teď se se všema hezky seznámíš, klekni si a pěkně francka na přivítanou. Žena se rozpustile usmála a poslušně si klekla. Před ní se utvořila fronta s tím nabušeným týpkem v čele a už ho chtěla začít kouřit, když jsem se dopředu postavil já a strčil jí ptáka před pusu. Hned se ozvalo nesouhlasné hučení ostatních a nejvíc mě překvapila žena když řekla "pane běžte do fronty, nepředbíhejte na všechny se dostane". Na to jsem jí chytil za vlasy a chtěl jí ho tam strčit, ale ten udělanec mě odkázal na konec fronty se slovy, že tady bude vždy první on. Díval jsem se jak kouří ptáky a někteří je už měli pořádně mokré, takže její pusinka už byla pěkně oslintaná od ptáků. Najednou se tam vedral týpek s pupkem, průměrným ptákem, ale ohromnýma chlupatýma koulema. Chytil ženu za vlasy, sundal ji z ptáka, kterého zrovna kouřila a s omluvou, že už bude jí vrazil čuráka do její zmalované pusinky. A už bylo vidět, jak za povbuzování ostatních pumpuje obsah svých koulí, do manželčiny pusinky a ta se snaží polykat co může, ale bylo toho fakt hodně, takže jí něco vyteklo na kozy a hustých chuchvalcích skončilo až v klíně. Na jednu stranu mě ten pohled perverzním způsobem vzrušoval, ale na druhou stranu jsem i majetnicky žárlil. Věděl jsem, že ji tady budou všichni šukat, ale myslel jsem, že to budu tak nějak řídit a ne, že budu jen jedním z řady. Chlapík už dostříkal a žena mu ho olízala do sucha, to asi dostalo dalšího týpka, který rychle přiskočil, strčil jí ptáka do pusy a ulevoval si do její pusinky. Někteří se smáli, jiní začali reptat, že zatím je jen půlminutová rozkuřba pro každého a když si ho neumí honit, tak ho mají nechat na pokoji. Moje žena s ocasem v puse se jen rozpustile uculovala, když viděla jak jí chlapík přiráží do pusy a snaží se vymačkat z koulí co může. Pak ho opět poslušně olízala, mrdku co nestihla spolknout si rozetřela po kozách a kundě a pak už podle plánu rozkouřila zbytek ptáků. Tak pánové aby si byla jistá, že měla všechny ptáky všude, tak si dáme ještě jedno kolo. Postavíte se do řady, ona vystrčí prdel a každý ji bude šukat půl minuty do prdele a půl do kundy.

Než jsem se stačil vzpamatovat, tak už se tvořila fronta na mou ženu a skončil asi třicátý. Manželka šla poslušně na čtyři, vystrčila svůj krásný zadek a čekala co se bude dít. Ten udělanec ji chytil za prdel a zeptal se kam to chce napřed. Na to moje žena odpověděla, tak aby to slyšeli všichni, že pořadí dírek nechá na nich. Vzal tedy tu svou velkou, tlustou kládu a bez řečí jí ho vrazil do zadku. Svou ženu jsem nepoznával. Anál nikdy nechtěla a teď jí ho před mými zraky odpanil takový čurák. Bylo vidět, že ji to bolí, ale asi příjemně, protože držela jako prvotřídní šlapka. Pak přišla na řadu kunda, kterou jí taky pořádně protáhl. Chlapi se začali střídat a zase se stalo, že to tři týpci nevydrželi a vystříkali se mimo plán. Jeden nevydržel sevření prdele a naplival jí tam pořádnou porci semene a dva to dotáhli až do kundy. Z obou dírek, jí tekly po stehnech potůčky semene a končili až na kolenou. Chlapi co šli po nich zase reptali, že budou mít zaprasené čuráky od mrdky, ale když jim maželka sladkým, bezelstným hláskem a s lišáckým úsměvem na tváři řekla, že jim je po zásunu očistí v pusince, přestali. Co slíbila to dodržela a protože už všichni projeli všechny dírky, začla mrdanice a spousta, se jich při té ústní očistě, udělala mé ženě do pusy a krmili jí hustou bílou mrdkou. Měla semeno na tváři a teklo jí po bradě. A asi se jí to hodně líbilo, protože se olizovala mlsně jazykem a žádný ocas nepustila dřív, než byl úplně čistý.

Byl jsem vzrušený k prasknutí a když jsem uviděl, že se právě uvolnila manželčina prdel, vrazil jsem jí ho tam a po několika minutách, pleskancích na zadek a pár osloveních děvko a čubko, jsem se jí tam udělal. Můj první anál s manželkou jsem si parádně užil a hlavně to stříkání do zadku. Paráda. Horší bylo, že když jsem se vystříkal, tak mě vzrušení opustilo a zůstal jen vztek, že si někdo přivlastňuje mou manželku, šukají ji přede mnou a ještě mi určují pořadí. Takže jsem ho vytáhl manželce z prdele, chytil jsem ji za ruku a řekl, že to už by mohlo stačit a jdeme domů. Ozvalo se známé reptání, ale maželka se mi vytrhla a řekla ostatním, ať ji ten chlápek neobtěžuje. Nevěřil jsem vlastním uším. Vtom mě ostatní chytli a přivázali mě k židli🡕 v rohu místnosti. Manželka jim poděkovala, že ji zbavili toho otrapy a za odměnu si lehla na záda, roztáhla nohy a poslední, co jsem viděl, než se uzavřel kruh kolem ní, byla prdel toho nabušence a jeho čurák, jak vniká do kundy mé ženy. Pak už jsem slyšel jen vzdechy všech, její rozpustilý smích, oplzlé komentáře a nadávky do kurviček a děvek. Po nějaké době mě to začalo zase vzrušovat, péro mi stálo a tak jsem na ně zavolal, že si chci taky zašukat. Kruh se rozevřel a já si mohl ještě užít pohledu na ženu sedící na čurákovi zadkem a s druhým v kundě, když ji zrovna plnili mrdkou. Pak vstala, došla ke mně, byla celá od semene.

Měla ho ve vlasech, na tváři, v puse, na ramenou, kozách, pažích, bříšku, zádech, na prdeli i v ní, na kundě i v kundě a celých nohou. S šibalským uměvem se mě zeptala, jestli jsem se už uklidnil, klekla ke mě, pomazala mi ho směsí semene a začala kouřit. Cítil jsem, jak to pěkně klouže a začalo mi cukat v koulích. "Nene" řekla, přestala kouřit a nechala mě rozvázat a řekla "jestli chcete, pojďte mě šukat s ostatníma a už žádné problémy, nebo vás nechám vyhodit". Tak jsem se smířil s tím, že mě tady jakože nezná a musím říct, že jsem si to parádně užil. Střídali jsme se na ní, stříkali jsme do všech dírek, naši hustou, mazlavou mrdku, ona držela jako čubka, oplzle jsme ji komentovali a zkoušeli různými experimenty co vydrží. Například kouření tří ptáků, dva čuráci v kundě nebo v prdeli. Občas se někomu chtělo chcát, tak ho doprovodila, podržela mu čuráka a místo oklepání ho olízala, nebo si ho nechala strčit do kundy nebo zadečku. Jednou se ozval ze záchodu její hlasitý smích, to když se jeden týpek špatně vychcal a když mu ho olizovala, tak mu zbytek vytekl do její pusy. "Tak už jsem si zkusila i piss" řekla zvesela, když se vrátili. Další týpek to už udělal, ale schválně, když si do mísi je uchcal a když mu žena nabídla prdel k oklepání ptáka, tak se jí tam při zásunu vychcal úplně. Asi jí to uděla moc dobře, protože pak tuhle službu nabídla několika pánům, prý aby nemuseli chodit tak daleko na záchod. Všechno udržela po zbytek šukačky pěkně v zadku a právě ten pocit plného análu ji pořádně vzrušoval.

Střídali jsme se na ní celý den a večer, když jsem si myslel, že už si ji odvezu domů. Řekl ten nabušenec, že je to fakt dobrá mrdna a rozhodl se, že si ji vezme na pár dní, než ho omrzí, k němu domů. Manželka, jen poslušně přikývla a mě zase začala hlodat žárlivost, při představě, co s ní bude ten prasák, než ho omrzí provádět a pak mi ji milostivě vrátí, jako použité zboží.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře