Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Děvkou na tejden 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Nahý Martin ležel v nepohodlné poloze celou noc.Stále byl připoutaný k posteli v "Xku" a vůbec nikdo se o něj nestaral. Jen co usnul, tak mu připadalo, že hned vstává. Přistála mu surová rána po prdeli. A hned nato druhá. "Vstáváme, je zase den a pěkně si užijeme!", borec začal pomalu oddělávat pouta🡕 od postele. Matese obrátil a zase mu připoutal nohy. Ruce však nechal volné.

"Teď se nažereš, ať nám tady neskuhráš!" Druhý kluk mezitím donesl na tácu snídani. Oba odešli a nechali tam Martina, ať se nají. Hned první co ho napadlo, bylo, že se bude snažit odpoutat, ale jak jinak než bezúspěšně.

Nezbylo mu nic jiného než se jen nasnídat. Za 20 minut přišel jeden z borců. Ten druhý, ne ten, který na Martinovi včera dováděl. "Koukám, žes to zdlábl všechno." Přišel k němu a zase mu připoutal ruce. A začalo to pomaloučku nanovo. Borec se pomalu vyslíkal a přitom začal bouchat Martina do břicha. Zdálo se, že tento bude trochu surovější než ten minule. Sedl si na Matesa plnou vahou tak, že mu pták plandal na jeho břiše. "Taak, teď ochutnáš cos ještě nikdy v té tvé tlamě neměl!" Posunul se k Martinovi o něco blíž. "Tak jednoduše to si s tebou nepůjde, co?" a flákl ho přes hubu. Martin začal zase panikařit, viděl asi osmnácticentimetrovou kládu, která se mu měla dostat do pusy. "Néééé, prosím", "To ti tady je nahovno, nikdo ti nepomůže, a neječ!" a dostal další - o trochu drsnější facku. Nadzvedl Matesovi hlavu a dal mu pod ní mnoho polštářů, až měl hlavu úplně zakloněnou. Připadalo mu to, jako kdyby jenom mrkl a už měl ptáka v puse. A byl stále hlouběji, zdálo se, že je skoro až v krku. Martinovi se už už navalovalo, když ho zrovna vytáhl. Ani se nestačil vzpamatovat a byl tam zase. Začal přirážet, tak jako včera, když ho mrdali do prdele. Koule mu pleskaly o bradu a žalud byl až v krku. Metesovi bylo opravdu špatně a chtělo se mu zvracet, to nejspíš borec pochopil a ptáka vyndal a místo toho mu do huby narval koule. Tak to bylo snad ještě horší než jeho brko. Koule hned vyndal a zas mu do huby narval ptáka a tak to šlo nějakou chvíli. "Nějak se mi začalo chtít chcát, co s tím uděláme? A hele vidím tady živou záchodovou mísu!" Martin hned zavřel pusu a usmyslel si, že si tam prostě nachcat nenechá. "Tak ty nechceš? Ale mě se vážně chce chcát." a otevřel mladíkovi násilím hubu a strčil do ní svoji kládu. Chuť borcových chcánků byla příšerně slaná a nechutná. Ten si to nejspíš užíval, protože chytil Martinovu hlavu a začal si hrát s vlasy a mezitím chcal do jeho tlamy. Zdálo se, že si nejspíš nechal dopřát několik litrů vody, protože močil už aspoň minutu. Potom řekl "Tak co? Jak ti to chutnalo, ty jedna nabuzená čubko!" Flákl ho už potřetí přes hubu.

"Dneska si tě pěkně projedu, abys byl připravenej na sobotu. To bude pro tebe teprv přece jenom něco!" Na chvilku odešel a přinesl si takovou vysokou stoličku asi jenom metr širokou. Velmi se podobala koze, kterou znal Martin z hodin tělocviku. Opět ho začal odpoutávat od postele a občas si do něho jen tak bouchl. Pak ho táhl za pačesy ke koze. Surově s ním mrdl a ruce mu propletl zespodu a připoutal je tak, že s něma nemohl vůbec hýbat. Nohy mu připoutal k tomuto účelu uzpůsobeným nohám. Pokoušel se jakkoliv pohnout, ale pouta🡕 byla tak silná, že to vůbec nedokázal. Byl tam jako přilepený lepidlem, s oholenou nastavenou prdelí a už stojícím ptákem. "Ale neříkej, že se ti to líbí! To je, ale pokrok." Popravdě tomu tak nebylo, už asi čtyři dny nehonil a byl dost nadrženej. "No, tak ti pomůžeme, vošoustáme tvoji zkurvenou prdel!" Borcovi sice stál klacek dost, ale chystal se na něco jiného. Vytáhl ze šuplíku dildo, nebylo vůbec malý, ale naopak.

Takových dvacet centimetrů mělo určitě. Martin vůbec nevěděl, co se za jeho zády děje a čekal, že ho namaže a ojede jako včera. Když mu ale začalo dildo nasucho narážet do díry, tak zaúpěl bolestí. Stačilo, aby se do něho pokoušelo dostat a už to příšerně bolelo. Nenamazané lubrikantem do něho strašně a bolestivě vnikalo, ale přece jenom to šlo. Martin se zase rozplakal. Borec nejspíš pochopil, že dildo dál už asi nedostane, ta vzal věci do vlastních rukou. Už byl tak nadržnej, že si celýho ptáka natřel lubrikantem a s namazanýma prstama surově vnikal do Matesa. Prdel už měl ze včerejška trochu roztáhlou, tak prsty pro něho zatím nebyly žádnej problém. Takže kláda a prcinka už byly promazaný a už stačilo jenom jedno. "Jdeme na to kurvo!" Pro Martina už nebylo takovým překvapením, že ho to bude bolet, ale přece jenom při vniknutí mu vyhrkly slzy. Borec se ho držel za ramena a skoro na něm ležel a pořád surově přirážel. Zdálo se, že tento má víc kuráže než ten včera, protože se stával stále surovějším. Nehty se mu zarývali do Martinových rukou, koule mu pleskaly zase o prdel, až to bolelo. Prdel ještě nebyla natolik roztáhlá, aby si zvykla na tak dlouhýho ptáka. Borec si nedal říct a dováděl na Martinovi aspoň deset minut, když už si myslel, že to na něj přijde, tak brko vytáhl. Přišel k Matesovi zepředu a zase mu narval ptáka do huby. Chvilku přirážel a teplé sperma se začalo rozlívat v mladíkově puse. Borec slastně sténal a nepřestal přirážet. Martin to polykat nechtěl, ale jinak to nešlo, protože mu to nastříkal přímo do krku. Teď cítil, jak se mu v hubě mísí slaná chuť chcanců a hořkost mrdky.

Hrozná pachuť, ale co měl nadělat. Borec z něho konečně slezl a Mates mohl normálně dýchat. Neodpustil i poslední surovou ránu po prdeli. "Tak a je to, zase ses naučil něčemu novýmu, odpoledne se ještě uvidíme!" Nato odešel a nechal zase Martina připoutaného tak, jak tam byl. U kozy s natrženou prdelí a rozmrdanou hubou. Přemýšlel nad tím, co ho ještě čeká a měl nepředstavitelnou hrůzu z toho, co se bude dít v sobotu...

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Gay, Erotické pomůcky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře