Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Děvkou na tejden erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Martinovi je zrovna 14 let a je v osmého ročníku na základní škole. Je štíhlé nesportovní postavy. Je 170 cm vysoký, má hnědé vlasy a oválný obličej. A určitě překrásný úsměv, kterým oslní každou holku. O ty nikdy neměl nouzi, i když ještě není zletilý, tak už jich vystřídal několik. O Martina je velký zájem, protože vypadá velmi dětsky, knírek ani chlupy mu viditelně zatím nikde nerostou. Aby udržel své tělo v co nejlepším pořádku, tak se každý týden pečlivě všude tam, kde nějaké chloupky má holí, aby byl úplně čistý a holý.

Martin se domluvil s několika kamarády, že spolu půjdou ven na fotbal. Protože se snaží být vždycky dochvilný, tak na hřiště přišel o deset minut dřív. Najednou za sebou slyší hlasy. Za ním se hlasitě bavili dva kluci, kterým mohlo být asi dvacet-pětadvacet let. Viděli, že se na ně Martin otočil a jeden z nich k němu vykročil. Byl velmi pohledný a určitě na sebe dbal. Měl krátké blond vlasy a byl asi o hlavu vyšší než Martin. Co tady pohledáváš tak sám?. Ale, čekám na kamoše, jdem si začutat, chcete snad taky hrát?. Najednou se borec otočil na toho druhého a ten přikývl. Ne, já bych radši zkusil něco jinýho.. A co by to mělo bejt?. No něco, co se ti určitě bude líbit. najednou se přiblížil a chytil Martina kolem ramen. Ten hned pochopil, že to budou nejspíš nějací úchylové. Protože na hřišti a ani nikde okolo nikdo nebyl, tak chtěl radši utéct. To se mu však nepovedlo, protože ten druhý už také přiběhl a dal mu takovou ránu, že ztratil pojem o čase. Probudil se asi za hodinu v autě - v malé dodávce, která pádila nerovnou cestou někam za město. Měl přes hlavu pytel a ruce a nohy měl svázané. Spolucestující poznali, že je vzhůru a hned dostal jednu ránu do břicha. Helemese, kdo se nám to probral? Naše čubka! Dlouho jsme hledali nějaký takový mladý maso, jako seš ty! pohladil Martina po noze a zajel až k rozkroku. To se mu nelíbilo a začal sebou cukat. A hned mu přistála facka na hlavě. Naše čubka nebude zlobit! Bude se chovat slušně a nechá si líbit všechno, co ji budeme dělat! Rozuměls? Odpovědi se nedočkali, Martin sebou jen začal ještě víc házet. Tak ono to nebude poslouchat? Však ono se to naučí! a další rána přímo do břicha. Už to rozumí? Martinovi začínalo být zle, protože na takové rány nikdy nebyl zvyklý a tiše řekl ano. Mezitím už auto zastavilo a jeden z kluků Martina vláčelo ven z auta nejspíš do nějakého domu. Pootvírali mnoho dveří, než dopadl na postel. Tady ho rozvázali a Martin toho chtěl využít a prchnout, však jediného čeho docílil, byla další rána do břicha. Jeden neznámý držel Martinovi všechny části těla a druhý se snažil ho celého vyslíknout. Po chvíli zápasení se to přece jen podařilo. Tak co budeme dělat jako první? mumlal si jeden pro sebe a ten druhý mezitím odešel z pokoje. Le žel na zcela nahém Martinovi. Po chvíli přišel ten druhý a donesl pouta🡕 , Martin se celý zhrozil a začal sebou cukat, až se mu skoro podařilo ze sebe kluka dostat. Však bezvýsledně, druhý mu vzal ruce a připoutal jedněmi pouty každou ruku zvlášť. To stejné udělal i s nohama. Martin se teď na posteli ocitl v poloze X břichem nahoru. Vůbec se mu tato poloha nelíbila, ale nemohl absolutně nic dělat, byl bezmocný, protože pouta🡕 držela velmi pevně. Naše kurva se snaží vyprostit? Nepovede se ti to. Nejseš první, kdo na této posteli leží. Ten jeden co v pokoji zůstal se začal pomalu vyslíkat, ten druhý mezitím někam odkráčel. Teď něco zažiješ! sedl si plnou vahou s rozkročenýma nohama na Martina.

Začal tahat jeho bradavky, žužlat a okusovat je. Někdy přitvrdil tak, že to až bolelo. Martin vyjekl bolestí. To borce vytočilo a vzal svoje trenky, které odhodil na zem a strčil je Martinovi do huby. Šátkem mu pusu obvázal, tak aby nemohl vydat ani hlásku. On dále pokračovat v lehkém mučení Martina, začal olizovat jeho paže a přejížděl jazykem po celé ruce. Matesovi se to absolutně nelíbilo a začal sebou škubat, to ale nevěděl co přijde dál. Tak ty budeš zlobit, kurvičko? a kousl ho tak silně do bradavky, že byl slyšet přidušený výkřik zpod trenek. Teď se zase ocitl u nohou, začal olizovat novy a rejdil mezi prsty. Olízal celé nohy až se konečně dostal ke svému vysněnému cíli - ke ptákovi. To už to Martin nemohl vydržet a už mu stál. Ale! Naší čubce se to líbí? Martin čekal, že ho teď borec vykouří, pustí a půjde domů. Místo kouření ho však zatáhl za čuráka a druhou rukou mu zmáčkl koule. S pérem si hrál snad pět minut, ale za tu dobu nehonil ani nekouřil, jen škodil. Přece nebudeme dělat to, co se nám líbí. Pěkně se teď otočíme! Začal Martina rozpoutávat. Věděl, že nemá žádnou šanci uniknout, tak se už ani nesnažil utéct, jen si promnul ruce, protože ho pouta🡕 poměrně řezala. Najednou se zase ocitl připoutaný, ale ležel na břiše. Mezitím mu borec dal polštáře pod rozkrok, aby byl, víš. Krásná oholená prdelka vyčnívala do vzduchu. Martin věděl, co teď přijde, přišlo mu to naprosto nechutné a začal pofňukávat. Borec mezitím začal honit a sáhl do zásuvky pro lubrikační gel.

Pěkně teďkom projedeme chlapečkovi díru! Lubrikant začal nanášet na svýho asi 18 cm dlouhýho ptáka. Martin se délky strašlivě zhrozil a začal plakat. Už opravdu nemohl dál, proč se to muselo stát právě jemu? Neřvi kurvo! Bude hůř! Necháme si tě tady pár dní a bude!. Tak s tímto Martin už vůbec nepočítal, chtějí si ho tady nechat a dělat mu bůhvíjaké prasárny. Mezitím jak se ho zmocňovala panika. Borec už byl celý připravený do Martina vniknout. Do Martinovy čtrnáctileté čisté díry, která zachvíli čekala na odpanění. Právě nic nečekající Martin ucítil studený lubrikant kolem své díry. To si ji borec důkladně připravoval. A už šel na věc! Cítil jak se mu tlačí tvrdý pták do díry! Borec se tam nemohl absolutně dostat, protože Martin zatínal svaly a dírka byla příšerně malá. Však ono si to zvykne! Neboj, roztáhneme dírku a za tejden už nebude problém. Borec plácl Martina přes záda na znamení, že má povolit. Nic jiného mu teda nezbývalo. Pták pomalu pronikal do prdelky, ale velice těžko. I když bylo hodně namazáno, tak v Martinovi zatím byla jen půlka penisu. Martin už úplně řval bolestí! Nechtělo se mu věřit, že právě teď měl hrát fotbal a být v klidu. Místo toho tady bude trčet několik dní a bude dělat děvku dvoum klukům. Z myšlenek ho vytratila obrovská bolest, pták borca se dostal úplně celý do prdelky. Pomalu vyjel a zase zajel, chtěl, aby si prdel pěkně zvykla, tak nejprve pomalu přirážel až začal stále surověji. Chytil Martina za boky a začal zuřivě přirážet až po kořen. Jeho koule pleskalyo Martinovu prdel, chlupy nad ptákem se úplně dotýkaly taky Martinovy prdele. Byl v něm úplně nadoraz. Borec měl hodně velkou výdrž a dováděl na Martinovi snad 15 minut.

Ten už si na nápor sice zvykl, ale s každým přiražením stejně tiše zavyl. Borec věděl, že to na něj přijde a zůstal až nadoraz v Martinovi. Ten cítil, jak to v něm zaškubalo a jak se mrdka rozlívá v jeho prdeli. Borec čuráka vytáhl a Martinovi začala pomalu vytékat a stékat po nohách mrdka na postel. Borec plácl Martina surově po prdeli. Nazdar zejtra! Toto bylo jen takový malý cvičení na příští dny. Nechal ho tam ležet připoutaného, mrdka mu stékala po nohách, v hlavě se mu honily myšlenky o tom, co se asi bude dít dál...

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře