Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Docent a já erotické povídky

Bylo to před pár lety o prázdninách. Tehdy mi bylo 16 let. Každé léto jsem jezdil k babičce na vesnici. Babička měla velký dům, kde bydlela sama, s pěkně velkou zahradou. Museli jsme jí na zahradě v létě vždycky pomáhat. Museli, to znamená já a můj o dva roky starší kamarád Docent.Docentovi bylo 18 a byla s ním docela sranda. I když ze začátku prázdnin jsem nechápal co se s ním děje. Pořád se se mnou pral jenom tak bez důvodu. Zvyknul jsem si na to a štědře mu to oplácel. Myslím, že se chtěl předvádět, že je silnější než já.

Bydleli jsme spolu v jednom pokoji s dvěmi válendami, které byly hned u sebe, aby tam bylo místo ještě na nějaké skříně. Jednou, těsně než jsem šel spát, mě Docent zase pošťuchoval. Stejně jako já, byl už i on jenom v pyžamu. Když mě povalil na postel, držel mě tak, abych ležel na břiše. Ležel na mě a já se musel zase vzdát. Ucítil jsem ale, že jeho šulín je stouplý a tlačí mě. Řekl jsem mu, že má asi stouplýho ptáka. Pustil mě a šli jsme spát. Už jsem skoro spal, když jsem uslyšel něco jako škrabání nebo šustění. Docent se v posteli pořád vrtěl. Tehdy jsem ještě netušil o co jde, ale měl jsem předtuchu, že to asi bude něco s tím šulínem. Mě už taky někdy stoupnul, když jsme byli u rybníka nebo tak. Dělal jsem, že spím, ale po očku jsem Docenta sledoval. Prvně jsem nic neviděl, ale v místnosti bylo šero, takže jsem za chvilku měl docela přehled. Docent pod dekou🡕 pořád něco bastlil, pak pokrčil nohy a roztáhnul je. Uvědomil si, že není v posteli sám, tak na chvíli přestal a otočil se ke mě. Zkoumal, jestli spím, trošku se mnou zatřás, ale já dělal, že jsem absolutně mimo. Asi ho to uspokojilo, tak si zase lehnul na záda. Pomalu stáhnul ze sebe deku a já si všimnul, že na sobě nemá kalhoty🡕 od pyžama, ležel tam vedle mě jenom v tričku a obě ruce měl mezi nohama. Levou ruku si dal za hlavu a pravou rukou si s ním hrál. Uviděl jsem jeho stouplýho ptáka v plný kráse, pomalu si stahoval předkožku a zase ji natahoval a dělalo mu to asi dost dobře, protože u toho začal pěkně funět. Připadalo mi to dost vzrušující a můj, tehdy jenom trošku ochmýřený kolík, stál dost tvrdě. Docent měl hnědé, opálené tělo a ten šulín byl tak dobrých 17 cm velký. Nemohl jsem to už vydržet a protože jsem měl strach, že to Docent pozná, že ho šmíruju, tak jsem začal dělat, že se ze spaní vrtím na posteli. Dvakrát jsem se otočil a ležel jsem

Docentovi hlavou u jeho levého boku, ten mezitím přestal a ani nedutal, asi měl strach, že se probudím. Jak jsem se otočil podruhé ruka mi sjela jemu přímo do rozkroku. Ucítil jsem ten jeho horký šulín u ruky. Docent to už asi taky nemohl vydržet, prohnul se, začal vzdychat a z jeho šulína vystříkla bílá tekutina. První střik jsem ucítil částečně i na obličeji, ten druhý mi zkropil ruku. Docent se odvalil na druhý bok a rychle se zakryl. Já jsem pak usnul a ráno, když jsem se probudil, dělal jsem, jako bych vůbec o ničem nevěděl. Docent taky nic neříkal, akorát si mne pořád prohlížel, jako jestli nezačnu o něčem já. Musel jsem na ten noční zážitek ale pořád myslet a těšil jsem se až bude večer a zase půjdeme spát. Večer se Docentovi ale vůbec spát nechtělo a pořád mě nutil hrát nějaké hry nebo se dívat na televizi. Byl jsem už dost utahaný a šel si lehnout sám. Myslel jsem si, že teda asi nic nebude a když už jsem usínal, slyšel jsem, že si i Docent jde lehnout. To mne zase totálně probudilo, ale zvolil jsem stejnou taktiku, dělal jsem, že už spím dost hlubokým spánkem.

Docent začal hned testovat, jestli spím. Tahal mě za ruku a trošku se mnou třásl, ale já nic. Čekal jsem, jestli si ho zase začne honit, ale překvapil mne. Ucítil jsem, jak ze mě pomalu stahuje deku, potom mi pomalu stáhnul i moje kalhoty🡕 od pyžama až po kolena. Ležel jsem tam na posteli, dělal že spím a Docent nade mnou klečel a prohlížel si mého pinďu. Potom si stáhnul svoje slipy a začal si ho honit. Pořád nade mnou klečel a jednou rukou mi šahal mezi nohy. Můj ocas pomalu ztvrdnul. Docent zrychlil na frekvenci honění a za chvíli mne celého postříkal. Ucítil jsem jeho semeno na obličeji i na břiše. Docent se sklonil k mému ptáku a strčil si ho celého do pusy. Jazykem mi při tom lízal kulky. To už jsem ale nevydržel předstírat, že spím a začal jsem silně oddechovat a sténat, za chvíli jsem vystříknul taky, asi úplně poprvé v životě. Docent se zvednul a když viděl, že jsem se probudil a koukal se na něj, tak zrudnul. Řekl jsem mu, že to bylo dost dobrý a mohli by jsme to někdy zopakovat. Druhý den dělal Docent zase jakoby nic, i když se se mnou moc nebavil. Odpoledne jsme šli ze zahrady a Docent mi řekl, že můžeme prozkoumat půdu. Byl jsem absolutně pro, protože to zavánělo dalším dobrodružstvím. Když jsme vylezli na půdu, bylo tam spousta krámů a na konci takový plac se senem pro králíky. Docent navrhnul, že bychom mohli hrát na sprostý doktory. Souhlasil jsem, ale pod podmínkou, že on začne jako pacient. Řekl že jo a vymyslel si, že ho bolí levý varle. Tak se na to podíváme, řekl jsem mu a stáhnul mu bermudy až ke kolenům. Ve slipech měl už dost výraznou bouli. Všimnul jsem si, že má na slipech takový bílý zatvrdlý fleky. Zeptal jsem se ho, od čeho to tak má. Řekl mi, že mi to pak vysvětlí. Stáhnul jsem mu i slipy a měl jsem před sebou jeho celého velkého ptáka, který právě pomalu tvrdnul. Prohmatával jsem mu koule a seznal jsem, že bude muset projít náročnou léčbou.

Sklonil jsem se a stejně jako on v noci, dal jsem si jeho péro do pusy. On ho začal pomalu honit rukou a druhou mi držel hlavu. Olizoval jsem jeho teplý žalud. Potom jsem ho chytil rukou já a začal mu ho honit. Za chvíli stříkal, prvně mě do pusy a zbytek na moje tričko. Bylo celé od bílých naškrobených fleků. Já si ho potom vyhonil sám, protože jsem chtěl zkusit jaké to je. A taky jsem mu to chtěl oplatit, abych ho taky postříkal. Na půdu jsme chodili potom až do konce prázdnin onanovat, někdy jsem tak chodil sám a někdy jsme tam přibrali ještě Docentova kámoše Černocha, takto jsme tam seděli na trámu, vedli dospělý řeči a do toho onanovali.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře