Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Donucená ségra erotické povídky

Můj příběh začal asi před měsícem kdy jsem oslavil 18té narozeniny a zjistil mé 16ti leté ségry heslo na Facebook a začal sem si číst její zprávy s jejími kamarády. Nacházel jsem tam její polonahá i nahé fotky, které posílala svým kamarádům. V tu chvíli jsem jí chtěl říct ať to okamžitě smaže, ale pak jsem si řekl že by to byl super materiál proti sestře. Všechny fotky jsem si postahoval a ukládal všude kde se dalo. Jednu fotku jsem si vytiskl.

Až jsem měl postahované všechny fotky, tak jsem přemýšlej, jak je využiju. Dlouho jsem byl bez holky, tak jsem se rozhodl využít ségru jako nástroj mojí útěchy. Druhý den jsem se se ségrou domluvil že půjdeme večer ven a že si koupíme nějaký pivko a že pokecáme. Koupil jsem pivka a šli jsem se ségrou okolo jedenácté si sednou kousek na vesnici na střídačky fotbalového hřiště. Samozřejmě, že jsem měl její nahou fotku sebou. Chvíli jsme popíjeli a já čím dál tím víc koukal na její pěkně vyvinuté kozy. Za chvíli si toho všimla a začala mi nadávat, že jsem prase a ať toho okamžitě nechám. V tom sem jí řekl, že vím, že se jí líbí, když jí někdo čumí na kozy. Vyvalila oči a zeptala se mě, jak sem na to došel. Hned jsem vytáhl z kapsy její nahou fotku a v ten moment zklapla. Řekl jsem jí, jestli nebude dělat to, co jí řeknu, tak se to dozví rodiče, její kluk i její kamarádky. Začala mi nadávat, že jsem svině a pěknej hajzl. Ukázal jsem jí fotku a ono ztichla. Řekla, že udělá cokoli, ale že se mnou šukat nebude. Hned sem jí řekl, ať mi ukáže kozy. Cukala se, ale fotka v mojí ruce byl silnej argument a tak si sundala triko i s podprsenkou a já jsem koukal na její nádherný trojky. Mačkal jsem její bradavky a po chvíli krásně ztuhly. Řekl jsem jí, ať si sundá kraťasy🡕 , že chci vidět i její kundičku. Řekla ale že nic víc a pak že jí dám tu fotku . Nevěděla že mám spousty kopií. Tak jsem souhlasil jenom jsem chtěl vidět její buchtičku. Sundala si kalhotky a sedla si na střídačku a měla krásně roztažený nohy. V ten moment se mi postavil můj 19 cm dlouhý čurák. Začal jsem dráždit její poštěvák a i když se bránila a nechtěla, tak začala vlhnout. Nechtěl jsem odejít z plným pytlem a tak jsem si rozepl kraťasy🡕 a vytáhl péro. Ségře vyjeli oči a byl v nich vidět chtíč, ale přece jí přišlo nechutné mít něco s bratrem. Řekla, ať ho schovám, že se mnou šukat nebude. Řekl jsem, ať mi ho aspoň vyhoní a fotku jí dám. Vzal jsem její ruku a začal s ní přejížděj po mém čurákovi. Po chvíli už jezdila její ruka sama. Asi po 5ti minutách honění jsem jí řekl ať si ho vezme do pusy. Sundala ruku z mýho péra a řekla, že v žádným případě nestrčí mýho smradlavýho šulina do pusy. Řekl jsem, jestli to neudělá hned, tak jdu okamžitě za rodičema. Chvíli přemýšlela, ale nakonec mi jazykem přejela po špičce žaludu, pak jsem cítil její rty jak obepínají mé péro. Krásně kouřila a jazykem přejížděla přes uzdičku a já byl jak v sedmém nebi. Kouřila mě dobrou čtvrt hodinu. Chtěl jsem jí pořádně ošukat, tak sem jí řekl, že ho chci do ní strčit. Začala se vztekat, že jsme se domluvili, když mě vykouří, ale já měl tu fotku. Nechtěla a tak jsem řekl, že tam strčím jenom špičku.

Po chvíli souhlasila a já si jí posunul na kraj a strčil jsem do její mokré kundičky špičku svýho šuliny a začal jsem jí pomalu píchat. Po pár přírazech jsem tam zajel celými 19cti centimetry a ségra vykřikla. Chtěla, abych ho hned vytáhl, ale já už ji šukal jak nadrženej pes a přirážel jsem co to dalo. Šukal jsem její krásnou a úzkou kundičku a přitom jí dráždil poštěváček. Po chvíli se dostavil ségřin orgasmus. Šukal jsem jí asi ještě pět minut a pak sem ho vytáhl z kundičky a řekl ať mě dokouří a že jí postříkám kozy. Klekla si na kolena a začala mě kouřit. Už jsem začínal stříkat, tak jsem jí ho zarazil hluboko do krku a stříkal a držel její hlavu. Až jsem se vystříkal, pustil jsem jí hlavu a moje semeno jí teklo z pusy až na kozy. Začala mi nadávat do nemocnýho psychopata, ale já to nevnímal. Řekl jsem, ať se obleče a že půjdeme domů. Ségra se oblékla a upravila a šli jsem směrem domů. V půli cesty mi řekla, že ještě nikdy v sobě neměla takovýho macka a že neměla tak silnej orgasmus. Řekl jsem jí, že jí tu fotku nedám jenom tak a že bude mít příležitost si ho pořádně vyzkoušet. Ale o tom zase příště.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Incest, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře