Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dovolená na horách 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Ani Honza se nedržel zpět, neodolal Danině prdelce a znovu do ní vnikl ze zadu. Měl jsem před sebou čtyři propletená těla poskytující si vzájemně rozkoš. A v tu chvilku se tu najednou objevili i Radka z Milanem a Pavla s Jardou. Podle toho...

Děláte strašný rámus! A v naprostém klidu se vmáčkla mezi nás. Všichni jme byli zaražení, jen Katka na nic nečekala a přitulila se k Lídě. Chvilku se jen líbaly, ale pak ji Katka převrátila na záda a pohotově se vtiskla do jejího klína. Nejprve si jen pohrávala s roztouženou lasturkou a jemně ji dráždila. Vydrželo jí to jen chvilku, pak se bezostyšně začala věnovat laskání poštěváčku. Jak ležela, hlava mezi rozevřenými stehny zadeček vystrčený Dana se rozhodla jí oplatit předchozí mazlení a začala ze zadu lízat nabízenou zmáčenou kundičku. Ani Honza se nedržel zpět, neodolal Danině prdelce a znovu do ní vnikl ze zadu. Měl jsem před sebou čtyři propletená těla poskytující si vzájemně rozkoš. A v tu chvilku se tu najednou objevili i Radka z Milanem a Pavla s Jardou. Podle toho jak vypadali bylo jasné, že u nich se odehrávalo něco podobného. Všichni si lehli na vedlejší letiště a nějak se neostýchali. Přidala se k nim Dana, na které bylo patrné obrovské vzrušení. Jarda se posadil na okraj postele a Dana se k němu otočila zády a nabodla se na jeho napnutý kolík. Milan se postavil před ní a nabídl stojící penis ke kouření. Věděl jsem, že je Dana divoká, ale tohle mě trošku překvapilo. Sám nejsem svatý, tak ať si taky užije. Pavla s Radkou tu na chvilku osaměly a protože všude bylo už přeplněno nebránili se, když jsem je vzal za ruce a odváděl je do vedlejšího pokoje. Už po cestě jsme se líbali, na postely jsem si pak položil Radku na záda a prudce ji nabodl. Pavla se chvilku líbala se mnou, chvilku dráždila obrovské Radčiny bradavky. Pak se jen prostě posadila na Radčin obličej a nechala se dráždit pohotovým jazýčkem. Využil jsem toho a na chvilku jsem přestal, už jsem měl na krajíčku. Pavla se položila na Radčino bříško a hlavu vtiskla mezi stehna kamarádky a začala si pohrávat s její kundičkou. Zatoužil jsem vyzkoušet i Pavlíninu mušličku. Klekl jsem si za ní a nejdříve se chvilinku díval, jak její mušličku divoce laská Radka. Chytl jsem ji za půlky a nasměroval žalud do jejího lůna. Projížděl jsem jí pomalu a vychutnával si její pevné sevření, vycházela mi prudce vstříc a Radčin jazyk se nějak neostýchal. To bylo na Pavlu moc a její tělo ztuhlo v orgasmu. Chviličku jsem ji nechal na vydechnutí, ale utekla mi. "A teď mi ukaž jak budeš píchat Radku!" "Proč ne?"

A Radka už se sama otočila a široce rozevřela stehna. "Tak už pojď!" Zarazil jsem ji kolík do klína a začal divoce přirážet tentokrát s touhou postříkat její veliká prsa. Pavla ležela vedle nás a fascinovaně se dívala na Radčino vzrušení doprovázené hlasitými steny a její ruce si pohrávaly s poštěváčkem. Chytl jsem Radku za kozičky a projížděl ji pěkně divoce kundu. "Mrdej mě, mrdej, anooo..." Radka už se neovládala, křičela a nechávala se s rozkoší píchat. Cítil jsem, že už to nevydržím. Toužil jsem se zbavit napětí, ale Radka mě předešla. Roztřásla se v předzvěsti orgasmu a sevřela mě nohama kolem zad. "Vystříkej mi kundu, stříkej do mě!" Neměl jsem šanci, ještě jsem zrychlil své pohyby a pak s nesmírnou rozkouší začal plnit stahující se kundičku svou lávou. Chvilku jsem se nemohl ani pohnout, ale Radka mě přitáhla k sobě a prudce mě objímala a tiskla, bylo až s podivem, jak se proměnila. Najednou už to nebyla nenasytná a vášnivá ženská, spíš takový přítulný kotě. Vedle nás se z orgasmu vzpamatovávala i Pavla, ta ale chtěla ještě. Po chvilce jsme se proto zvedli a vyrazili zpět do našeho pokoje.

Části povídky

🕙 Přidáno 12.6.2019
📂 Kategorie: Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře