Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dovolená na horách 4 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Další dny dovolené jsme prožili v divokých radovánkách a na sjezdovkách jsme pak nejednou působili jako spící pany. Lída hned druhý den odjela, trochu nám scházela, ale ostatní holky nám ji vynahradily. Dana se mi ještě vyzpovídala ze své nevěry a do detailů mi vylíčila podrobnosti. Nakonec jsem se přiznal i já a tak jediným závěrem bylo, že z toho nebudeme dělat problémy. Na našem vztahu se nic nezměnilo, jen jsme se stali otevřenějšími. Předposlední den naší dovolené jsme na chatě zůstali jen my a Pavla s Jardou, když jsme se večer pohodlně usadili v pokoji s krbem. Popíjeli jsme víno a jen tak si povídali. Časem jsme se dostali až k našim trochu nečekaným sexuálním zážitkům. Když jsme si o tom všem povídali, nemohl jsem si nevšimnout, že obě holky začínali být vzrušené. Po chvilce zmizeli v pokojích, když se po chvilce vrátily, nevěděl jsem kam s očima. Obě v krajkových podprsenkách a tangách vypadali jak smyslné bohyně. Pavla pustila hudbu a obě začali tancovat, no alespoň to tak ze začátku vypadalo. Když se při pomalé melodii k sobě přivinuly a začaly smyslně líbat, bylo i vše jasné. Nenechalo nás to klidnými a tak jsem se k nim přidali, ale k ničemu nás nepustily. Najednou nás stáhly k zemi a smyslně nás svlékaly. Ničemu jsme se nebránili. Naše vzrušení již bylo patrné a holky ho nepřehlédly, leželi jsme s Jardou vedle sebe na zádech a Dana už olizovala žalud, zatím co Pavla se zaměřila na Jardova varlata. Bylo to opravdu nádherné vzrušení, které stoupalo mým tělem. Dana tušila, jak na tom jsem a tak mě vysvobodila, klekla si nade mne a pomaličku se začala nabodávat. Nakonec se ke mně přitiskla a pohyby pánví mě přiváděla k šílenství. Třela se horkým klínem o můj, cítil jsem její horký poštěváček a mé dlaně na jejím oblém zadečku si ji narážely ještě hlouběji.

V tom jsem postřehl, že Jarda už není vedle mne. Klečel u nás a prsty laskal Daninu druhou dírku, Pavla už věděla o co jde a prsty roztírala do análku gel. Jarda dlouho nevydržel čekat. Jak jen to šlo, začal se tisknou nejprve na kraj. Dana byla v tu chvilku totálně ztuhlá a se zavřenýma oči se připravovala na to co přijde. Pavla ji hladila a já čekal. Cítil jsem, jak najednou povolila a Jardův penis pronikl dál. Najednou jsem vnímal jeho pohyby a zatoužil být na jeho místě. Přidal jsem se k jeho pohybům a za chvilku už Dana skučela rozkoší? Mrdejte mě, pořádně hluboko, tak pojďte! Nepřestávejte! Oba jsme do ní bušili, jak jen to šlo, ale Jarda byl na tom hůř. Análek je přece jen trochu těsnější. Šukejte mě, tak dělejte! To už si přímo říkala o orgasmus a po chvilce se dočkala. Křičela rozkoší a i já pocítil nádherné stahy jejího těla. Jarda si ji přitáhl na sebe a lehl si na záda. Dana tak zůstala naražená na jeho kopí. Nohy široce rozevřené a tekoucí kundička to byla výzva, které Pavla neodolala. Vrhla se mezi stehna, prsty otevřela vzrušenou kundu a jazykem začala rejdit kolem poštěváčku. Díval jsem se chvilku, jak si užívají a pak si klekl za Pavlu. Nasměroval jsem penis do kundy a pak prudce přirazil. Zajel jsem až na dno. Stačilo jen chytit ji v pase a začal jsem prudce projíždět těsnou pičku. Mrdal jsem ji divoce, jak jen to šlo. Dana mezitím prožívala další orgasmus a já zatoužil po Pavlině prdelce. Ukradl jsem si ji pro sebe a položil ji na záda. Rychle jsem šáhl po pohozeném gelu a pořádně promazal zadní dírku. Pochopila a široce roztáhla nohy, nejprve to nešlo a po chvilce svěrač povolil a já byl uvnitř. Nejprve jsem byl opatrný, když si ale sama šáhla do klína a začala honit kundu neudržel jsem a zrychlil? Ano, ano, ano, přirážej, chci se takhle udělat! Dana už mezitím nevydržela a utekla Jardovi z objetí. Klekla si k němu a divoce mu honila péro. Jarda se snažil vydržet, ale už bylo poznat, že má namále. Pavla náhle strnula a jen její stahující prdelka prozradila orgasmus. Už jsem ji netrápil a sám na pokraji orgasmu si klekl vedle její hlavy. Dana si lehla vedle Pavly a pak jen chtivě prohlásila - Teď si vás vyhoníme.

Tak ukažte jak umíte stříkat! Přitáhla si Jardu a nekompromisně ho přiváděla k šílenství. Už jsem už budu stříkat! zavyl a prohnul se v orgasmu. Horká lává dopadala na jejich prsa na tváře a já cítil, že už se dál neubráním. Zatmělo se mi před očima a mé dávky dopadali na stejná místa. Když jsem pak spokojeně usínal vedle mé divoké Dany, přemýšlel jsem o další dovolené.

Části povídky

🕙 Přidáno 12.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Masturbace, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře