Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dvě hodiny pro něj erotické povídky

Moji dominantní stránku osobnosti jsem poznala před pár lety, ačkoliv jsem byla většinou v sexu s muži submisivnější, jednou mě jeden mladík požádal o opačnou roli a já se v tom našla, trápila jsem jeho koule mačkáním, plácáním, honila jsem mu podvázané péro, milking(dojila) péro a i prolízla jeho mladický oholený zadeček. Zjistila jsem, že fyzické podmaňování muže mě uspokojuje a ani nemusí dojít na samotný zasouvací sex.

Na amatérech jsem si dala inzerát, že hledám mladého muže k fyzickým reálným hrátkám s jeho penisem, podvazování, oddalování orgasmu a prostě časově co nejdelší dráždění a oddalování jeho libida. K mému překvapení se mi na první inzerát ozvalo více jak sto mužů, nejen mladých, ale i ročníků v mém věků a starších. Mojí preferencí bylo si vybrat mladého hřebečka s pěkným větším mužstvím, ať je za co vzít.

Po jistě všem tady známém psaní sem a tam, včetně různých nereálných nesmyslů, padla moje volba na skoro třicátníka s pěknou postavou a pořádným pěkným penisem, který poslal na fotkách, několik dní konverzace po zprávách vedlo k večernímu setkání u mě. Byla jsem z toho nervozní, ale zároveň jsem se těšila a doufala, že to splní moje očekávání. Přeci jen ne s každým člověkem obzvlášť v oblasti BDSM si to sedne. Je to trochu sázka do loterie. Pro anonymitu budu mého návštěvníka jmenovat jako Petr.

Připravila jsem se na zábavný večer, vzala si krajkové podvazky, saténové kalhotky, krajový černý upnutý top s volnými rameny a čekala na první setkání. Petr přišel přesně na čas, zazvonil na mém zvonku a já mu zazbučela na domovní vchod, předem věděl, do kterého bytu má jít, vešel ke mně, do předsíně, já byla ve vedlejší místnosti, svléknul se a nasadil si klapky na oči, zavolal na mě a já mu ještě přes oči dala svůj provoněný šátek🡕 . To už mu péro začalo trochu postávat, to jsem ale nechtěla, protože jsem ho potřebovala podvázat. Šňůrkou jsem mu nejdříve obkroužila několikrát kolem penisu u kořene, pak kolem varlat a nakonec mezi varlata a pevně uvázala, to už se mu pták začal pořádně prokrvovat. Občas jsem ho dlouhýma nehtama poškrabala na pytlíku a přes pulzující penis. Mnula jsem mu bradavky a jelikož jeho tělo reagovalo, přidala jsem na intenzitě a už více síly jsem do stisku jeho bradavek nedokázala. Snažil se mě přitom osahávat na zadečku a prsou, to jsem mu znemožnila nasazením kožených pout, které jsem mu za jeho zády spojila. V tomto částečném znehybnění jsem svojí rukou a pak i plácačkou trápila jeho koule a penis, když už jsem viděla, že péro napnuté jak luk, odvedla jsem Petra do ložnice, on stále nevidí nic, musí mi důvěřovat. Povalila jsem ho na postel a aniž by tušil, rozepla jsem mu pouta🡕 , ale ihned mu dala další na nohy a v každém rohu postele přikurtovala jeho končetiny. Evidentně se mu tato bezmocnost líbila.
Takže tu ležel s nohama od sebe v poutech a ruce jsem mu přikurtovala za jeho hlavou. Péro mu trčelo ke stropu a byl zcela v mé moci. Dlouhé minuty jsem mu mnula koule, prstama propleskávala péro, mačkala a občas honila tak, aby už skoro přicházel k orgasmu a já jako správná mrcha v tu chvíli přestala. To se opakovalo přes hodinu střídáno s hrátkama s jeho tělem, slabinami, bradavkami, i jsem zajela prstíky mezi půlky a přitom mu vytvářela tlak na koule a péro. Jeho tělo pulzovalo, dech reagoval na prožitky bezmoci, kdy já jsem ovládala to, co se mu děje a jak. Občas pro jeho a zároveň i moje potěšení jsem ho dráždila jazykem a hluboko si jeho péro vsunula do krku, ale pokaždé když jsem slyšela vzrůstající napětí a možnost jeho výstřiku jsem přestala. Tohle střídání a oddalování ho přivádělo do několikanásobného vnitřního orgasmu procházejícího celým tělem. Abych ho ještě víc navnadila, sedla jsem si na jeho tvrdé péro a kalhotkama po něm jezdila a neumožnila jsem mu zasunout. Po více jak hodině jeho oddalování a neukončeném výstřiku jsem se otočila a sedla mu kalhotkama na obličej, i přes kalhotky jsem cítila, jak se jeho jazyk snaží lízat, jak těžce dýchá dušen mým zadečkem, posunula jsem zadní díl kalhotek na stranu a půlkama, které jsem si rukama roztáhla sedla přímo análkem na jeho pusu, v tu chvíli jsem cítila jeho vlký jazyk v mojí dírce, jak tam rejdí a snaží se dosáhnout i dopředu. Po celou dobu jsem mu přitom trápila péro, honila s občasným plivnutím a prohmatáváním koulí, on stále přikurtovaný, jeho ruce se vzpouzely, ale nemohl nic.

Když už jsem skoro bezmála po hodině a půl i já byla trochu unavená, usoudila jsem, že nastal čas mu jeho tlak pustít ven. Přesto jsem ho ještě asi dvacet minut mnula, honila mu péro, hrála si s koulema a několikrát oddálila výstřik, na konci této lekce, jsem si ruku natřela olejíčkem ve velké vrstvě a dokončila co jsem před skoro dvěma hodinami začala. Zrychlovala a zpomalovala jsem tempo mojí ruky na jeho péru a před samotným výstřikem jsem ruku stáhla až k jeho kořeni, následovala ejakulace, které se bez výhrad může říkat exploze, jelikož Petr stále ležel na zádech, já mu honila s jeho pérém směrem nahoru, semeno stříkalo nejen do velké výšky, ale jak trávníkový ostřikovač kolem. Byla jsem zestříkaná snad všude, na prsou, obličeji, brýlích a později jsem to našla i ve vlasech. Petra jsem pochválila a odkurtovala, ještě si musel na okraji posteli chvíli posedět, jak se mu točila hlava a děkoval mi za lekci a nové poznání orgasmu spojeného s různými novými fyzickými pocity, které předtím nezažil. I já jsem byla spokojena, mise byla splněna a užila jsem si, Petr se po tomto zážitku znovu ozval a už dvakrát přišel na opakování.

🕙 Přidáno 1.3.2024
📂 Kategorie: BDSM, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Buttplug (2024-03-03):
Krása, tohle bych chtěl zažít.