Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Erotický chat s bisexuálem erotické povídky

Jsem ženatý, je mi přes třicet, ale v poslední době v sobě nacházím choutky, které mě dříve ani nenapadly. Proto občas zabrousím na nějaký chat, kde se scházejí bisexuální muži a ženy. Vždy se najde něko, kdo pokecá a zafantazíruje, ale tehdy se mi povedlo dotáhnout věc do vítězného konce... Ale od začátku.

Na chatu jsem našel frajera, co hledal pomocníka na ukojení své manželky. Ona nevěděla o jeho sklonech, ale snad tušila. Na chatu mi vyprávěl, jak mu manželka dělá potěšení, která mi ta moje rozhodně nedopřává. Záviděl jsem mu a hned mu to také řekl. Bez váhání mi nabídl, že ji zkusí nalomit do trojky. Bral jsem to jako hec, ale asi za měsíc se opravdu ozval, že je vše domluvené a kdy můžu přijet. Za dva týdny jsem si naplánoval služebku a už jsem seděl na večeři s tímto pohodovým a sympatickým párem. On je jmenoval Milan, ona byla Radka. Mě říkají Petr. Večeře proběhla v pohodové atmosféře, celkem jsme si sedli a jelikož jsme i dost popili, Radka zavelela k odchodu. Bydleli asi 5 km od restaurace, tak jsme jeli taxikem. Milan seděl vepředu a Radka si sedla se mnou dozadu. Zatímco jsme pokračovali v rozhovoru, Radka nelenila a začala mi přejíždět rukou po stehně. Má reakce byla okamžitá - bouli v rozkroku nahmatala za chvíli a spiklenecky na mě mrkla. Pak jsme ale museli vystoupit a Milan si hned všiml, že jsme neseděli vzadu jak svatý...jen se ale usmál a pokračovali jsme do jejich bytu.

Tam mě Radka vybídla, jetli si nechci dát sprchu, čehož jsem využil. Podala mi župan, tak jsem si ho přes sebe po sprše přehodil a vrátil se do obýváku. Pak šla do sprchy Radka a já zůstal s Milanem sám u televize. Bylo mi trochu trapně - on domácí, stále oblečen, ale já už v županu... jemu to ale nevadilo, a tak mě to za chvíli přešlo. Najednou se objevila Radka - v sexy spodním prádle a průsvitnou halenkou. Začínalo mi opět cukat v ptákovi, a tak jsem si šel na balkon zakouřit. Když jsem se vrátil, Radka seděla rozvalená na pohovce, zírala ne něco v TV jednou rukou si nevědomky tahala za bradavku. Ještě nespíš?, zeptal jsem se rádoby vtipně? Nespím, ale štveš mně. Jak to?, odpověděl jsem. Vždy, když se mi podaří tě vydráždit, někam utečeš!.

Tak to promiň, nevěděl jsem kam s očima a kam s tím dole, když jsem tě viděl. Cítil jsem se trapně. ... Překvapeně zvedla obočí - Ale kvůli tomu jsi přeci přijel, ne? Pojď blíž, stydlíne. Přistoupil jsem k ní, rozepla mi župan a před očima se jí zhoupl ten můj napůl ztopořenec. Už byl tak krásně v pozoru, mohla jsem to mít bez práce, řekla Radka. Chytla mě jemně za kulky, přitáhla si mně na dosah a špičku mýho péra vcucla do své úžasné pusinky. Párkrát si mně nasála celého do úst, promnula koule a už jsem byl v plné pohotovosti. Začal jsem se oddávat slasti, když mně probudil Milanův hlas - Tak jste začali beze mě, jo? Nejřív jsem se lekl, ale když jsem viděl jeho obrovského ptáka, jak trčí vzhůru, bylo mi jasné, že vše je podle plánu. Pojď sem, ty chudáčku, aby tě neubylo, řekla s šibalským úsměvem Radka. Milan se postavil vedle mě, a já se opět zastyděl. Měl opravdu nádhernýho ptáka - musel mít určitě přes 25 cm a byl i tlustší než ten můj. Radka si ho nasoukala do pusy, jak jen to šlo, a mě nepřestávala jemně honit. Milan začal skučet a já byl jako u vytržení z toho krásného představení. Radka nás kouřila na střídačku a pak si nás naštelovala ptákama k sobě a začala nás honit jednou rukou oba naráz. Naše čuráky třela o sebe a my oba vzdychali roztoucí rozkoší. Včas ale přestala. To by se vám líbilo, vy nadrženci. A co já? Milan zavelel - Klekni si, Petr ti ho tam dá první. Ať se ukáže. Řekl to trochu posměšně, a tak jsem se rozhodl překvapit - plivnul jsem si na ptáka a přiložil ho na její řitní otvůrek, ne do kundy, jak oba čekali. Nedělala to poprvé, tak to vyšlo asi napodruhé, ale i tak začala ječet, že to chtěla jinam. To už ji ale Milan narval svoje péro do chřtánu a už nemohla jinak. Našpikovaná jak ražniči se mezi námi kroutila a pištěla. Hrozně mně to vzrušilo a musel jsem ho z ní vytáhnout. Když jsi přestal, musíš mě vytřídat, Péťo.

Už mi praskaj koutky..., řekla na oko vyčítavě Radka. Nic jsem nanamítal - Milanův nástroj mě fascinoval a toužil jsem ho ochutnat. Přesunul jsem se na místo klečící Radky a pomalu si soukal jeho čuráka do huby. Bylo to poprvé...a parádní pocit! Milan se jen usmíval. Radka mě chytila za zátylek a pomalu mě tlačila víc a víc na Milanův rozkrok. Začínalo být zle - dusil jsem se a z očí mi vyhrkly slzy. Milan se smál, ale najednou zvážněl a začal vzdychat a kroutit se... došlo mi, že mu Radka strčila prst do zadku. Hrozně se tím bavila. Tak stačí, teď mi ukážete něco pořádnýho, zavelela Radka. Odvedla Milana ke stolu, položila ho na něj, zvedla mu nohy do výšky a olízla mu anál. Petře, tak ty máš rád šukání do prdelky? Tak se ukaž!. Milan na mně povzbudivě zíral, ale já věděl, že i pro něho je to poprvé. Ale že to oba chceme. Nasadil jsem špičku ohonu mezi jeho půlky a mírně zatlačil. Bez problému jsem zajel dovnitř - asi už trénovali. Začal jsem ho tedy šoustat a Radka byla jako v transu. Tak mýho manžela šuká borec do prdele, to je úlet... Drandila si přitom poštěváka a oči měla vytřeštěný. Milanovy koule a hlavně jeho pták se přede mnou převaloval v rytmu mých přírazů a tak jsem mu ho začal honit. Dělej, cákej do mě, už taky buduuuu, řval Milan. Radka pochopila, že se blíží náš konec a nastavila pusu před Milanova čuráka. Právě včas - začaly z něho šle🡕 hat neskutečné proudy semene. To jsem ještě neviděl ani ve filmu... Většina z toho mířila Radce do pusinky, ale jeden nebo dva výstřiky nezachytila, a dolétly Milanovy až na obličej. To jsem nevydržel a začal řvát jako raněný býk a cákal do Milanový prdele. Co to bylo?, ptala se Radka Milana. Takový mrdky z tebe snad ještě nidky nevylítalo... Bral jsem to jako uznání. Když jsme se uklidnili, oblíkli, odjížděl jsem a na odchodu mi Radka řekla - příště si to prohodíte, hoši. To bude ještě zajímavější...! Ale o tom až příště, jestli chcete. Chcete?

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Bisex, Orál, Nevěra, Grupáč

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře